T-HR3
Attēlots prototips. Nav pārdošanā.
Atsaucīga un attālināti vadāma robotika.
Sekojot tā divu priekšgājēju pēdās, trešās paaudzes humanoīdais robots paver jaunus apvāršņus. Tehnoloģijas, ko esam izstrādājuši mūsu pastāvīgajos centienos nodrošināt arvien labāku mobilitāti visiem, ir ļāvušas mums ar pārdomātas inženierijas palīdzību izveidot progresīvāku, drošāku un līdzsvarotāku robotu. Izmantojot cilvēka kustību eleganto mehāniku, mēs drīz varēsim intuitīvi darboties vietās un situācijās, kur tas agrāk nebūtu iespējams.
AUGSTUMS
1540 MM
SAVIENOJUMI
32
DIAPAZONS
99,78 KM
Tehnoloģijas
To kontrolē jūsu dabiskās kustības.
Galvenā manevrēšanas sistēma (MMS) ļauj robotu vadīt instinktīvi, izmantojot valkājamas vadības ierīces, kas ar plaukstu, roku un kāju kustībām kartē robota kustības. Uz galvas uzstādītais displejs ļauj lietotājam redzēt pasauli no robota skatpunkta.
Precīzi izstrādāts darbam ar cilvēkiem.
Elastība
Tehnoloģija, kas atdarina katru jūsu kustību.
Griezes momenta servomoduļu (TSM) tehnoloģija ļauj robotam atdarināt cilvēka kustības ar izcilu elastību un līdzsvaru. Divdesmit deviņām ķermeņa daļām (ieskaitot desmit pirkstus) ir pilns kustību diapazons, lai nodrošinātu saskanīgu un sinhronizētu darbību.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: