Iepazīstinām

Andrea
Eskaua

Andrea Eskaua ir ieguvusi četras zelta un vienu sudraba medaļu kā paralimpiskā sportiste, kas izmanto ar rokām vadāmu velosipēdu. Viņa ir ieguvusi arī četras zelta, četras sudraba un divas bronzas medaļas ziemas paralimpiskajās spēlēs. Tagad viņa sadarbojas ar Toyota, lai vēl vairāk uzlabotu savu sniegumu.

Paralimpisko tehnoloģiju spēks Inženiera Rodžera Kiršnera (Roger Kirschner) ķermeņa kreisā puse ir paralizēta jau kopš dzimšanas. Viņa vecāki bija profesionāli sacīkšu braucēji, un viņš nevēlējas atpalikt no viņu ātrā dzīvesveida. Andrea Eskaua (Andrea Eskau) guva muguras traumas pēc tam, kad cieta avārijā ar velosipēdu. Arī viņa neļāva tam sevi apstādināt un nolēma piedalīties paralimpiskajās spēlēs. Pat pēc četru zelta medaļu izcīnīšanas vasaras un vēl četru zelta medaļu izcīnīšanas ziemas paralimpiskajās spēlēs viņas apņēmība braukt vēl ātrāk bija spēcīga. Rodžers un Andrea sadarbojās ar Toyota inženieru komandu, lai turpinātu uzlabot viņas izmantoto ar rokām vadāmo velosipēdu. Šobrīd viņas jaunais velosipēds ir par 30 % vieglāks un optimizēts, lai viņa varētu parādīt savu labāko sniegumu. “Es paskatījos uz man priekšā esošo rokas velosipēdu un uzreiz to sajutu. Tam bija vajadzīgs jauna koncepcija... vairāk izturības, bet mazāk svara. Ir tik aizraujoši iedomāties, ka es runāju ar sacensību dalībnieku un auto vienā personā, jo viņa pati šo sacīkšu auto virza uz priekšu..” Rodžers Kiršners (Roger Kirschner) Inženieris

Kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo

Sadarbība ar sportistiem

Toyota un Andrea pēdējo septiņu gadu laikā ir kopīgi darbojušās dažādos projektos, tostarp īpaši viņai pielāgotu slēpošanas kamanu izstrādē. Mēs esam apņēmušies sniegt mūsu sportistiem rīkus, kas viņiem ir nepieciešami, lai izjustu kustības spēku.

Andreas Eskauas pielāgotais sacīkšu velosipēds no sānskata; rāmja zemais profils un spēcīgie izliekumi rada nepārspējamu ātruma sajūtu.

Olimpiskās un paralimpiskās spēles

Kā Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Starptautiskās Paralimpiskās komitejas pasaules mēroga oficiālā mobilitātes partnere Toyota ir apņēmusies atbalstīt cilvēka potenciāla pilnveidošanu caur kustības spēku un palīdzēt olimpiskajiem un paralimpiskajiem censoņiem sasniegt savus mērķus, uzlabojot piekļuvi, atpazīstamību un tehnoloģijas. Caur šīm partnerībām Toyota cenšas iedvesmot cilvēkus visā pasaulē spert pirmos soļus savu sapņu īstenošanā neatkarīgi no viņu dzimuma, vecuma, tautības vai kustību traucējumiem, jo Toyota tic, ka tad, kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo.

Toyota GAZOO racing

Toyota dalībai autosportā ir īpašs mērķis: uzlabot ne tikai mūsu automobiļus, bet arī to cilvēku spējas, kuri tos ražo. Tā ir bijusi Toyota kā autoražotāja filozofija kopš mūsu dibinātāja Kičiro Tojoda (Kiichiro Toyoda) laikiem. Autosporta ekstrēmie apstākļi atklāj pilnu automobiļu potenciālu. Potenciālu, ko nav iespējams atklāt, pārvietojoties ar automobili ikdienā. Autosports ļauj mums pārbaudīt automobiļu veiktspējas robežas un pārkāpt šīs robežas, lai mēs spētu radīt vēl labākus automobiļus.