GĀJĒJU ZONAS BEV MODEĻI
Attēlotie koncepta automobiļi.
Ideāli piemēroti īsiem braucieniem.
Stilīgais un videi draudzīgais gājēju zonas BEV (ar akumulatoru darbināms elektriskais automobilis) ir izstrādāts pasažieru pārvietošanai pilsētās īsos attālumos. Toyota nodrošinās tās izstrādāto personīgās pārvietošanās ierīču stāvversijas drošības un medicīnas personālam 2020. gada Tokijas olimpisko un paralimpisko spēļu norises vietās un ārpus tām.
Nepārtrauktas darbības diapazons
Apm. 14 KM
Maksimālais ātrums
2, 4, 6, 10 KM/ST (mainīgs ātrums)
JAUDA
Elektriskais akumulators
Trīs pārvietošanās veidi.
Visas trīs pārvietošanās ierīces ļauj jums doties jebkur, neatkarīgi no tā, vai jūs stāvat, sēžat vai atrodaties ratiņkrēslā. Tās ietver sensorus drošai braukšanai un ir pieejamas pēc pieprasījuma. Kopā mēs pārvietošanos padarām aizraujošu.
Spēja burtiski pāriet uz videi nekaitīgu dzīvesveidu.
Vēl tik daudz ir jāpadara, lai uzlabotu BEV. Precīzāk, mēs koncentrējamies uz automobiļu attīstību un akumulatoru nepārtrauktu piegādi, uzlabotu izturību un atkārtotu izmantošanu. Darbojoties ar vērienu un atklātā veidā, mēs sadarbojamies ar partneriem, cenšoties dot ieguldījumu labākas sabiedrības veidošanā.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: