Vai hibrīdi ir pietiekami jaudīgi?

Jautājumi un atbildes
Īstais jaudas daudzums īstajā brīdī

Toyota hibrīdi vienmērīgi pārslēdzas starp divām sistēmām – benzīna dzinēju un elektromotoru, lai piegādātu optimālu jaudas daudzumu īstajā brīdī. Hibrīda automobiļa elektromotors nodrošina acumirklīgu griezes momentu (jeb vilces jaudu), nospiežot akseleratora pedāli. Braucot ar lielāku ātrumu vai apdzenot, elektromotors darbojas kopā ar benzīna dzinēju, lai nodrošinātu vēl lielāku veiktspēju.

Ieviešot Corolla 2 litru hibrīda piedziņu un RAV4 2,5 litru hibrīda piedziņu, Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi tika noregulēti tā, lai sniegtu vēl vienmērīgāku reakciju un jaudu. Piemēram, RAV4 pilnais hibrīds paātrinās no nulles līdz simtam tikai 8,1 sekundē, un tā hibrīda enerģijas avots ļauj vilkt piekabi, kas sver līdz 1650 kg.

Piedāvājumi & kampaņas

Uzzināt vairāk

Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektromobiļi Toyota elektromobiļi Mūsu pirmais pilnībā elektriskais automobilis būs pieejams 2022. gada nogalē, aizsākot vismaz desmit jaunu nulles emisiju automobiļu izlaišanu, kas ir plānota nākamo piecu gadu laikā. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.