Vai tie ekonomē degvielu?

Jautājumi un atbildes
Augstākā ekonomija savā klasē

Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ir vieni no degvielu taupošākajiem transportlīdzekļiem savā klasē. Braucot nelielus attālumus ar mazu ātrumu vai braucot lēnā satiksmē, tie gandrīz neizmanto degvielu. Iemesls tam ir tāds, ka tie pēc iespējas izmanto savu elektromotoru un hibrīda akumulatoru. Piemēram, Corolla Hybrid kombinētais degvielas patēriņš ir tikai 4,5 l/100 km.

Tā kā Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ir pašuzlādes, tie ir aprīkoti ar rekuperācijas bremzēšanas tehnoloģiju, kas ģenerē elektrību bremzējot vai tukšgaitā. Šī enerģija tiek uzglabāta hibrīda akumulatorā un izmantota vajadzības gadījumā. Tas palīdz aizbraukt tālāk ar elektroenerģiju un uzlabo degvielas patēriņa efektivitāti. Rezultāts? Nulle degvielas patēriņš, nulle izmešu daudzums un gandrīz kluss brauciens līdz pat 60% pilsētas braucienu laikā.

Piedāvājumi & kampaņas

Uzzināt vairāk

Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektromobiļi Toyota elektromobiļi Mūsu pirmais pilnībā elektriskais automobilis būs pieejams 2022. gada nogalē, aizsākot vismaz desmit jaunu nulles emisiju automobiļu izlaišanu, kas ir plānota nākamo piecu gadu laikā. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.