Kurš ir labākais hibrīds man?

Jautājumi un atbildes
Ikvienam atradīsies viņam piemērotākais hibrīds

Toyota pirmoreiz radīja hibrīda tehnoloģiju Prius modelim 1997. gadā. Mūsdienās kā hibrīdu līderis ar vairāk nekā 15 miljoniem hibrīdu autovadītāju visā pasaulē mēs piedāvājam virkni atšķirīgu modeļu, kas piemēroti ikvienam dzīvesveidam, sākot no hibrīda SUV līdz hibrīda pilsētas automobiļiem.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir dinamiskais C-HR Hybrid krosovers vai stilīgais pilsētas auto Yaris Hybrid, pilnpiedziņas RAV4 Hybrid vai ietilpīgais Corolla Hybrid Touring Sports, mēs esam pārliecināti, ka Toyota var piedāvāt tev vislabāko hibrīda automobili.

Piedāvājumi & kampaņas

Uzzināt vairāk

Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektromobiļi Toyota elektromobiļi Mūsu pirmais pilnībā elektriskais automobilis būs pieejams 2022. gada nogalē, aizsākot vismaz desmit jaunu nulles emisiju automobiļu izlaišanu, kas ir plānota nākamo piecu gadu laikā. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.