Iepazīsties ar Toyota bZ sēriju

Iedvesmojošas iespējas, kas sniedzas tālāk par nulli

Laipni lūdzam Toyota bZ sērijā, kas ir jauns Toyota apakšzīmols un aizraujoša laikmeta sākums. Mūsu daudzveidīgā nākamās paaudzes akumulatoru elektromobiļu saime pārsniedz nulles emisiju EV, jo tie tika radīti vidē ap tevi, samazinot mobilitātes ietekmi uz vidi līdz nullei, un pat vēl tālāk par nulli. Iedvesmojošas bezgalīgas iespējas mainīt savu nākotni un padarīt braukšanu vienmērīgāku un jautrāku. Mēs patiesi esam devušies tālāk par nulli.

Piesakies jaunumiem

Uz cilvēku vērsts dizains, labāka mobilitāte visiem

Ar Toyota bZ mēs raugāmies tālāk par nulles izmešu līmeni. Pateicoties īpašai EV platformai, kas radīta, domājot par cilvēku, Toyota bZ sērija iet tālāk, lai pārveidotu dzīves un pieredzes. Neatkarīgi no tā, vai tā būtu kustības vai mijiedarbības ar apkārtējo pasauli uzlabošana, vides veicināšana vai pat labākas sabiedrības veidošana, tā ir mobilitāte, kuru visi mīl un kura priecē ikvienu.

/
Tu un vide

Izmantojot reģeneratīvo un saules enerģiju, Toyota bZ samazinās emisijas un pozitīvi ietekmēs vidi.

/
Tu un tavs automobilis

Izmantojot īpašu EV platformu un iekļaujot modernu aprīkojumu un viedo savienojamību, Toyota bZ nodrošina drošu un jautru braukšanas pieredzi.

/
Tu un citi

Pateicoties plašajiem un klusajiem saloniem, Toyota bZ nodrošina relaksējošu vidi tev un taviem mīļajiem. Pavadot laiku šeit, tiek piedāvāti jauni, patīkamāki veidi, kā sazināties ar citiem.

/
Tu un sabiedrība

Izmantojot nulles emisiju mobilitāti un viedus risinājumus, Toyota bZ rada drošāku sabiedrību, kurā ikviens bauda lielāku sirdsmieru.

Iepazīsties ar Toyota bZ4X Concept

Toyota bZ4X Concept, kas balstīts uz vairāk nekā 20 gadu elektrifikācijas pieredzi, piedāvā pirmo ieskatu mūsu jaunās akumulatoru elektromobiļu saimes nākotnē. Apvienojot dinamisko SUV dizainu ar patiesām pilnpiedziņas spējām un konkurētspējīgu nobraucamo attālumu, konceptautomobilis parāda mūsu apņemšanos sniegt EV pieredzi bez kompromisiem, pārdošanai sākoties 2022. gada beigās.

/
Īsts pilnpiedziņas SUV

Toyota bZ4X centrā ir e-TNGA. Šī īpašā EV platforma mūsu SUV konceptautomobilim piešķir tam raksturīgo garo riteņu bāzi un īsās pārkares, lai salona telpa varētu konkurēt ar lielo sedanu saloniem. e-TNGA dāvā arī priekšrocības, ko sniedz klasē vadošā pilnpiedziņas (AWD) sistēma, kas izstrādāta kopā ar Subaru. Apvienojot Toyota elektrifikācijas zinātību un Subaru zināšanas par AWD, autovadītāji var baudīt patiesu pārliecību jebkuros laika apstākļos un patiesi aizraujošu braukšanas pieredzi.

Piedziņa ar reālu saikni

Toyota bZ4X Concept salonā novatorisks piedziņas modulis savieno tevi ar automobili un priekšā esošo ceļu. Tā adaptīvā “steer-by-wire” sistēma bloķē nevēlamās vibrācijas, padarot braucienus relaksējošākus, kā arī uzlabojot kontroli un drošību, ļaujot turēt rokas vienā pozīcijā uz stūres, pat izbraucot līkumus. Kopā ar bezapmales mērinstrumentu ciparnīcām, kas atrodas tieši tava skatiena līmenī, un vadības ierīcēm, kas ir optimāli izvietotas, lai mazinātu uzmanības novēršanu, automobilis nodrošina tik savienotu braukšanas pieredzi kā neviens cits transportlīdzeklis.

/
/
Jauna dizaina dimensija

No formas līdz funkcijām, ikviens Toyota bZ4X Concept elements ir veidots, lai uzlabotu tavu pieredzi. Ar brīvību skatīties tālāk uz aizraujošo jauno laikmetu, mūsu dizaineri ir radījuši īstu SUV ar unikālu attieksmi un klātbūtni. Līdztekus inovatīvām funkcijām, piemēram, saules paneļu uzlādei, kas paplašina tavu nobraucamo attālumu, tā gaisīgais, plašais un atvērtais salons piedāvā jaunu interjera dizaina dimensiju, kas kalpo kā “centrs”, kurā var aktīvi sazināties ar citiem.

Sāc savu bZ ceļojumu

Piesakies Toyota bZ jaunumiem biļetenu un saņem jaunākās ziņas un atjauninājumus tieši savā iesūtnē. Tu noteikti nevēlies palaist garām jaunumus par Toyota bZ sērijas pirmo modeli. Modelis būs pieejams 2022. gada beigās.

Piesakies jaunumiem

Uzzināt vairāk

Toyota elektrificētie automobiļi Toyota elektrificētie automobiļi Mēs lepojamies, ka esam elektrifikācijas jomas līderi. Izvēloties no hibrīda, plug-in hibrīda vai ūdeņraža tehnoloģijām, tu vari atrast tieši tev piemērotu jaudu. Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Mēs esam apņēmušies veicināt labāku sabiedrību un pasauli, kas dodas tālāk par emisijām un ierobežojumiem. Pasauli, kurā neviens un nekas netiek atstāts aiz muguras un kurā cilvēki izbauda pārvietošanās brīvību. Atklāj jauno Toyota Mirai Atklāj jauno Toyota Mirai Jaunais Toyota Mirai izceļas citu vidū ar tā nevainojamo, dinamisko koptēlu. Tā izteiksmīgais dizains nevainojami saplūst ar novatoriskām tehnoloģijām. 10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija 10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija Augstsprieguma akumulatora 10 gadu garantija dāvā ilgtermiņa sirdsmieru un pārliecību, ka Toyota hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā.