Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Avensis plūc laurus J.D. Power pētījumā

Vācijas īpašnieku apmierinātības pētījumā Avensis ieņem pirmo vietu

2014. gada J. D. Power Vācijas Automobiļu īpašnieku apmierinātības pētījumā (Vehicle Ownership Satisfaction StudySM (VOSS)) Toyota apliecina savu apmierināto īpašnieku reputāciju.

Apmierināti īpašnieki

Kā zīmols mēs ieguvām otro vietu, mūsu Avensis sasniedzot augstākos rezultātus vidēja izmēra automobiļu vidū, kā arī augstāko rezultātu kopvērtējumā, savukārt Yaris ieņēma pirmo vietu mazo automobiļu segmentā.

AYGO ieņēma otro vietu pilsētas auto segmentā, bet Auris – trešo vietu kompaktauto segmentā.

/

•Toyota Avensis iegūst augstāko punktu skaitu vidēja izmēra segmentā, kā arī augstāko punktu skaitu kopvērtējumā visu modeļu vidū
•Toyota Yaris izvirzās mazo auto segmenta priekšgalā
•Toyota AYGO ierindojas 2. vietā pilsētas auto segmentā, Auris ieņem 3. vietu kompaktauto kategorijā
•Toyota kopvērtējumā iegūst 2. vietu

Toyota kvalitāte

Pētījums arī atklāj, ka jauno automobiļu īpašnieki Vācijā par pirkuma lēmumu visvairāk ietekmējušo faktoru visbiežāk nosauc uzticamību/izturību (56 %), izdevīgu darījumu (48 %) un drošību (46 %).

2014. gada Vācijas Automobiļu īpašnieku apmierinātības pētījums balstās uz 18 288 tiešsaistes vērtējumiem, kurus veikuši automobiļu īpašnieki Vācijā, kuru automobiļi pirmoreiz reģistrēti no 2011. gada janvāra līdz 2012. gada decembrim. Aptauja tika veikta Vācijā no 2013. gada decembra līdz 2014. gada februārim.

/

Vairāk par šo tematu

2016. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 2016. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 14 Toyota modeļi iekļūst dažādos Top 10 sarakstos Jaunais Toyota Avensis iegūst 5 zvaigžņu EURO NCAP novērtējumu Jaunais Toyota Avensis iegūst 5 zvaigžņu EURO NCAP novērtējumu Toyota drošība ir vissvarīgākais. Un nekas to nepierāda labāk kā fakts, ka jaunajam Toyota Avensis ir piešķirts prestižais Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējums. Frankfurtes autoizstāde Frankfurtes autoizstāde Frankfurtes autoizstāde ir viena no prestižākajām auto izstādēm visā pasaulē, un, ja kādam ir atklājams kas jauns un aizraujošs, te ir īstā vieta, kur to darīt – un 2015. gadā Toyota ir daudz kas tāds, kas liks Tev celties kājās un nākt aplūkot to tuvāk. 2015. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 2015. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols Tuvojoties 2015. gada noslēgumam, mēs atskatāmies uz Toyota sasniegto šogad.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: