Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Ženēvas autoizstādē Toyota būs uz galvenās skatuves

2015. gada Ženēvas autoizstāde

Toyota fani, mūsu stendā 85. Ženēvas autoizstādē būs atrodams pilnīgi viss: jauni modeļi, inovatīvas tehnoloģijas, sacīkšu automobiļi un pat jauna revolucionāra automašīna, kas emitē tikai un vienīgi ūdeni!

Nekrītiet izmisumā, ja netiekat uz Ženēvas izstādi. Zemāk esošajā sociālo tīklu informācijas plūsmā atradīsiet aizraujošāko no izstādes reāllaikā. Tur redzēsiet ierakstus no Facebook, Twitter, Instagram publicētos attēlus un video, kā arī vēl daudz ko citu tieši no Toyota stenda un pārējās izstādes.

Ar prieku paziņojam, ka mums ir ne tikai viens, bet pat divi jauni modeļi, kuri savu pasaules pirmizrādi piedzīvos tieši Ženēvas auto izstādē: izsmalcinātais jaunais Avensis un atraktīvais jaunais Auris.

/
/

Izstādē jauno un atraktīvo izskatu varēs atrādīt arī Avensis modeļa mazais brālis – Auris. Jaunā dizaina pamatā ir līdzšinējais veiksmīgais Auris modeļa dizains, ko tagad rotā ne vien vairāk pirmklasīgu detaļu auto priekšpusē un aizmugurē, bet tam ir arī uzlabots salons, kas pēc izskata un sajūtām, šķiet, pieskaitāms daudz dārgākas klases modelim.

Tā kā Auris ir radīts kā hibrīdauto, tas vienmēr ir bijis iemesls, kāpēc šis modelis tik ļoti patīk tā lietotājiem; tomēr tagad, līdz ar jaunajiem benzīna un dīzeļdegvielas dzinējiem, kas ir vienlīdz jaudīgi un videi draudzīgi, tas iepatiksies arī visiem pārējiem. Jaunā stila sajūta un jauda, uzlabots komforta līmenis un drošība, ko sniedz Toyota Safety Sense komplekts (neietilpst standartaprīkojumā) – tas viss tagad atrodams modelī Auris, kas liks jums justies vismaz par klasi pārākiem.

/
/

Ja ar to nepietiek, tad gaidāmais ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģijas sedans Mirai un divkārtējais čempions izturības sacīkstēs TS040 HYBRID jūs noteikti neatstās vienaldzīgus.

/

Un visbeidzot – mūsu stendā atradīsiet arī triumfējušo TS040 HYBRID modeli no pagājušā gada Pasaules izturības čempionāta, kur tas pārliecinoši plūca uzvaras laurus. Šī pilnpiedziņas modeļa karkass ir radīts vēja tunelī un tam ir 1000 ZS hibrīddzinēja piedziņa; ar šīm īpašībām tas noteikti piesaistīs apmeklētāju pūļus, bet tikmēr Toyota Racing team komandas pārstāvji jau gatavojas vaiga sviedros, lai atkārtotu 2014. gada sportiskos panākumus.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: