Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Toyota 2014. gada Parīzes autoizstādē

Autobraukšanas fani, žurnālisti un autoražotāji no visas pasaules tuvākajās dienās plūdīs cauri Mondial de l’Automobile 2014 durvīm, kūsājot aizrautībā, jo šeit tiks atklāti jauni modeļi un futūristiski konceptautomobiļi.

Izstādē pasaules pirmizrādi piedzīvo un ikviena uzmanību piesaista vīzija par mūsu nākotnes apvidus auto: Toyota C-HR konceptautomobilis. Toyota C-HR koncepcija prezentē Toyota unikālo viedokli par kompakto krosoveru segmentu.

Mēs uzskatām, ka degvielas šūnu tehnoloģija ir nākotnes mobilitātes vadošā tehnoloģija – un mūsu stendā Parīzē piedāvājam vēl vienu izstādes zvaigzni: degvielas šūnu sedanu Fuel Cell Sedan. Pēc 20 gadus ilgas izstrādes mūsu pirmā ūdeņraža automobiļa ražošanas modelis – Fuel Cell Sedan – Eiropas tirgū nonāks 2015. gada vasarā un sākotnēji būs pieejams Lielbritānijā, Vācijā un Dānijā.

Gandrīz pirms diviem gadiem prezentēts kā konceptautomobilis, mūsu kompaktais un jautrais bezizmešu personīgās mobilitātes automobilis i-ROAD tagad ir oficiāls ielu auto un gatavs piedzīvojumiem.

i-ROAD unikālās braukšanas pieredzes noslēpums ir mūsu jaunā, pilnīgi intuitīvā „aktīvās sasvēršanās“ tehnoloģija. Apvienojot atjautīgus sensoru, motoru un pārnesumu iestatījumus, sistēma automātiski kustina riteņus uz augšu un leju pretējos virzienos un spēj sasvērties leņķī, kad Jūs izbraucat pagriezienu.

Daži pēdējie mēneši ir bijis aizraujošs periods, jo uz skatuves ir kāpušas divas jaunas sejas: AYGO un Yaris. Abi šie modeļi mums dāvā visjaunākās kompakto automobiļu tirgus vēsmas un, izpildot mūsu solījumu papildināt klāstu ar emocijām, tie vai plīst pušu no individualitātes, jautrības, moderna dizaina un fantastiskas braukšanas dinamikas.

Parīzes auto izstāde - svaigākie kompaktauto tirgū

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: