Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Toyota Touch® 2

Šķiet, vēl tikai vakar katram braucienam ar automobili bija nepieciešams būtiskāko sagatavošanās darbu pārbaudes saraksts. Pilsētu centru un lielceļu kartes, uz kuru malām pierakstītas norādes un piezīmes, iecienītāko mūzikas ierakstu CD, kasetes vai MP3 atskaņotājs ar visiem to aprīkojumā ietilpstošajiem vadiem. Tikai tad, kad bija iesaiņots bezgalīgais priekšmetu saraksts, Jūs varējāt doties ceļā.

Tad sekoja pirmās integrētās navigācijas sistēmas, kas ļāva arī izvēlēties un atskaņot mūziku uz viena ekrāna.

TOYOTA TOUCH® 2 multivides sistēmas tehnoloģisko uzlabojumu ierašanās ļaus Jums izbaudīt informācijas un izklaides pasauli pirkstgalu attālumā, attēlojot augstas izšķirtspējas grafikas krāšņās krāsās uz skārienekrāna, kas reaģē uz vienkāršu pirksta kustību un vieglu uzsitienu.

Kā Jums izklausās uzlabotā Toyota Touch® 2 with Go satelītnavigācijas sistēma, kas ar skaidri saskatāmām grafikām attēlo ceļa norādes, krustojumus, joslas un reāllaika informāciju, turklāt brīdina par sastrēgumiem Jūsu priekšā un iesaka nobrauktuves? Papildiniet to ar atļautā ātruma apstiprinājumiem un brīdinājumiem par radariem, un Jūs atkal varat atslābināties un sākt izbaudīt garos ceļojumus.

/

Ar papildaprīkojumā piedāvāto Toyota Touch® 2 ar Go Plus navigācijas sistēmas moduli navigācijas funkcijas tiek paplašinātas vēl vairāk, ietverot ievērojamāko objektu 3D attēlus un balss atpazīšanu, lai Jūs sistēmai varētu vienkārši pateikt, kurp vēlaties doties.

Lai braucienu izbaudītu vēl vairāk, ar USB vai Bluetooth® attālināti pieslēdziet savu iPod vai MP3 pie Toyota Touch® 2 multivides sistēmas un klausieties iecienītākos skaņdarbus, krāšņas kvalitātes izpildījumā, līdz ar albuma, mākslinieka un skaņdarba informāciju uz displeja, pašapmierināti apzinoties, ka mīļākā mūzika nav palikusi mājās.

Mūsdienu savienojamības laikmetā Toyota Touch® 2 (Go un Go Plus navigācijas sistēmas) nepievils. Ar Toyota tiešsaistes pakalpojumiem un lietojumprogrammām automobilis var kļūt par multivides centru gluži kā Jūsu dators. Jūs varat lejupielādēt lieliskas lietojumprogrammas, piemēram, AUPEO!, kas dāvā iespēju personalizēt mūzikas baudīšanas pieredzi – tā apgūst Jūsu muzikālo gaumi un iesaka attiecīgās tematikas, žanra, mākslinieka vai pat noskaņas mūziku. Un Coyote – uz sabiedrību balstīta radaru apzināšanas lietojumprogramma, kuras ietvaros 3 miljoni autovadītāju jau palīdz viens otram izvairīties no briesmām uz ceļa.

Google Street View™ un Panoramio™ integrācija parāda Jūsu atrašanās vietu attēlā vai Jūsu izvēlētās vietas attēlu, ļaujot sākt saņemt navigācijas norādes tieši no attēlotās vietas, pareicoties kam, Jūs nekad neapmaldīsieties..

/

Izpildiet vienkāršu reģistrēšanās procedūru, ienāciet Mana Toyota klientu portālā un varēsiet aktivizēt un pārvaldīt lietojumprogrammas savai Toyota Touch® 2 multivides sistēmai. Visa informācija par laika prognozēm, degvielas cenām un stāvvietām gluži kā mobilajā tālrunī – tikai Jūsu automobilī.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: