Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Jaunais Auris

Toyota prezentēs jauno Auris hečbeku un Auris Touring Sports

Drīzumā notiekošajā Ženēvas autoizstādē (Salon International de l’Auto, 3.–15. marts) Toyota prezentēs jauno Auris hečbeku un Auris Touring Sports.

Jaunais Toyota Auris ir apveltīts ar dizainu, kas izceļ auto lepno stāju un prestižu, ar uzlabotu kabīni un jaunu komforta un drošības aprīkojumu. 


Hibrīda piedziņa jaunajam Toyota Auris joprojām ir vismīļākā – 2014. gadā tā kļuva par visiecienītāko piedziņu klāstā un veidoja pusi no visiem pārdotajiem Auris. Taču jaunais Toyota Auris liecina arī par jaunu benzīna un dīzeļa dzinēju klāsta ieviešanu, kas fokusēti uz efektivitāti un veiktspēju un garantē nevainojamu risinājumu neatkarīgi no tā, kādam dzinēju veidam klients dod priekšroku.   


Sekojot AYGO un Yaris atklāšanām pagājušogad, vienlaicīgā jauno Toyota Auris un Avensis atklāšana noslēdz Toyota pilna pamatmodeļu klāsta atjaunināšanu Eiropā. Auris un Avensis tiks būvēti plecu pie pleca Toyota ražotnē Bērnastonā, Lielbritānijā.
 
Papildu informācija:

Toyota Eiropas jaunumu vietne: http://newsroom.toyota.eu.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: