Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

2016. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols

Toyota - seškārtējs TÜV kvalitātes balvas ieguvējs

- 14 Toyota modeļi iekļūst dažādos Top 10 sarakstos
- Toyota Prius ieņem otro vietu divās vecuma kategorijās
- Toyota spēcīgi dominē 10 līdz 11 gadus veco automobiļu kategorijā, nodemonstrējot nepārspējamu uzticamību

Tas ir oficiāls fakts – Toyota ir visuzticamākais zīmols Vācijā: ar kopumā 14 vietām dažādos Top 10 sarakstos Toyota ir kļuvusi par 2016. gada TÜV ziņojuma lielo uzvarētāju. Toyota pat ir septiņas reizes iekļuvusi Top 5 dažādās vecuma kategorijās. Tāpat kā iepriekšējos gados, modeļu vispārējās pārbaudēs tika konstatēts ļoti maz defektu.


Toyota Prius ir viens no uzticamākajiem ceļabiedriem, ieņemot otro vietu gan 6–7, gan 8–9 gadus veco automobiļu kategorijās. Hibrīdu pionieris abās vecuma kategorijās atrodas labā kompānijā: Auris un Yaris 6–7 gadus veco automobiļu kategorijā ieņēma piekto un sesto vietu. 8–9 gadus veco automobiļu grupā zīmola izcilos rezultātus noslēdz Corolla Verso ceturtajā vietā, RAV4 sestajā, Yaris septītajā un Corolla desmitajā vietā.


Arī 10–11 gadus veco automobiļu kategorijā Toyota pierādīja, ka vecums nav šķērslis uzticamībai – pirmajās septiņās pozīcijās piecas vietas ieņēma Toyota modeļi. Corolla Verso un RAV4 ieņēma vietas uz pjedestāla otrā un trešā pakāpiena, tiem cieši seko Avensis – ceturtajā vietā. Sesto un septīto vietu ieņēma Corolla un Yaris. Jaunāku automobiļu vidū Toyota Yaris saņēmis augstu novērtējumu, ierindojoties devītajā vietā 2–3 gadus veco automobiļu kategorijā.


Sastādot TÜV ziņojumu, tehnisko pārbaužu organizācija un nozares žurnāls „Auto Bild” izmantoja deviņus miljonus vispārējo pārbaužu, kas veiktas 233 automobiļu modeļiem. Šis ikgadējais novērtējums sniedz vērtīgas vadlīnijas jaunu un lietotu automobiļu pircējiem. TÜV ziņojums tika publicēts 2015. gada 6. novembrī.

Uzzini vairāk

Parīzes autoizstāde 2016 Parīzes autoizstāde 2016 Autobūves pasaulei ierodoties Gaismas pilsētā ar tās izcilo kultūras un inovāciju vēsturi, nav labākas vietas, kur Toyota prezentēt savu vīziju par nākotni, kā Parīzes autoizstāde. Frankfurtes autoizstāde Frankfurtes autoizstāde Frankfurtes autoizstāde ir viena no prestižākajām auto izstādēm visā pasaulē, un, ja kādam ir atklājams kas jauns un aizraujošs, te ir īstā vieta, kur to darīt – un 2015. gadā Toyota ir daudz kas tāds, kas liks Tev celties kājās un nākt aplūkot to tuvāk. Toyota 2018. gada Ženēvas autoizstādē Toyota 2018. gada Ženēvas autoizstādē Pēc 20 gadiem vadošajā pozīcijā hibrīdauto ražošanas jomā esam apņēmušies padarīt Toyota hibrīdu vēl pievilcīgāku saviem klientiem. Toyota atklāj globālu korporatīvu iniciatīvu “Start Your Impossible” Toyota atklāj globālu korporatīvu iniciatīvu “Start Your Impossible” Toyota tic, ka mobilitāte nozīmē ko vairāk, nekā tikai automobiļus – tā nozīmē izaicinājumu pārvarēšanu un sapņu piepildīšanu. “Start Your Impossible” iniciatīva atspoguļo šīs vērtības un izceļ uzņēmuma mērķi nodrošināt mobilitāti visiem.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: