Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

2016. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols

Toyota - seškārtējs TÜV kvalitātes balvas ieguvējs

- 14 Toyota modeļi iekļūst dažādos Top 10 sarakstos
- Toyota Prius ieņem otro vietu divās vecuma kategorijās
- Toyota spēcīgi dominē 10 līdz 11 gadus veco automobiļu kategorijā, nodemonstrējot nepārspējamu uzticamību

Tas ir oficiāls fakts – Toyota ir visuzticamākais zīmols Vācijā: ar kopumā 14 vietām dažādos Top 10 sarakstos Toyota ir kļuvusi par 2016. gada TÜV ziņojuma lielo uzvarētāju. Toyota pat ir septiņas reizes iekļuvusi Top 5 dažādās vecuma kategorijās. Tāpat kā iepriekšējos gados, modeļu vispārējās pārbaudēs tika konstatēts ļoti maz defektu.


Toyota Prius ir viens no uzticamākajiem ceļabiedriem, ieņemot otro vietu gan 6–7, gan 8–9 gadus veco automobiļu kategorijās. Hibrīdu pionieris abās vecuma kategorijās atrodas labā kompānijā: Auris un Yaris 6–7 gadus veco automobiļu kategorijā ieņēma piekto un sesto vietu. 8–9 gadus veco automobiļu grupā zīmola izcilos rezultātus noslēdz Corolla Verso ceturtajā vietā, RAV4 sestajā, Yaris septītajā un Corolla desmitajā vietā.


Arī 10–11 gadus veco automobiļu kategorijā Toyota pierādīja, ka vecums nav šķērslis uzticamībai – pirmajās septiņās pozīcijās piecas vietas ieņēma Toyota modeļi. Corolla Verso un RAV4 ieņēma vietas uz pjedestāla otrā un trešā pakāpiena, tiem cieši seko Avensis – ceturtajā vietā. Sesto un septīto vietu ieņēma Corolla un Yaris. Jaunāku automobiļu vidū Toyota Yaris saņēmis augstu novērtējumu, ierindojoties devītajā vietā 2–3 gadus veco automobiļu kategorijā.


Sastādot TÜV ziņojumu, tehnisko pārbaužu organizācija un nozares žurnāls „Auto Bild” izmantoja deviņus miljonus vispārējo pārbaužu, kas veiktas 233 automobiļu modeļiem. Šis ikgadējais novērtējums sniedz vērtīgas vadlīnijas jaunu un lietotu automobiļu pircējiem. TÜV ziņojums tika publicēts 2015. gada 6. novembrī.

Uzzini vairāk

Ots Tenaks izraudzīts par TOYOTA GAZOO Racing pilotu 2018. gadam Ots Tenaks izraudzīts par TOYOTA GAZOO Racing pilotu 2018. gadam Trīs Yaris WRC piedalīsies ikvienās 2018. gada sezonas sacīkstēs Toyota – olimpiskais un paralimpiskais partneris Toyota – olimpiskais un paralimpiskais partneris Mēs ar ārkārtīgi lielu lepnumu paziņojam par mūsu sadarbību ar Starptautisko olimpisko komiteju un Starptautisko paralimpisko komiteju līdz 2024. gadam. Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Gluži piemēroti vienai no Eiropas dārgākajām pilsētām, Toyota Ženēvas automobiļu izstādes apmeklētājiem piedāvā veselu bagātību dažādu jaunumu. No pirmā skatiena uzmešanas dinamiskajam jaunajam Yaris, tā karstajam brālim GRMN un radikālajam urbānajam i-TRIL konceptautomobilim līdz tīksmināšanās mirkļiem par jaunākajām TOYOTA GAZOO Racing tehnoloģijām – Ženēvas Starptautiskā automobiļu izstāde ir vieta, kur jāatrodas ikvienam Toyota fanam. Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota 2016. gadā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā ir pārdotākais automobiļu zīmols – ar 8397 pārdotiem automobiļiem.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.