Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

2015. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols

Tuvojoties 2015. gada noslēgumam, mēs atskatāmies uz Toyota sasniegto šogad

- Consumer Reports ikgadējā vērtējumā Toyota jau astoto gadu pēc kārtas tiek kronēta par gada uzticamāko automobili.
- Saskaņā ar Labākā globālā zīmola novērtējumu Toyota joprojām ir visvērtīgākais pasaulē ražotais automobiļu zīmols.
- 2015. gada TÜV* ziņojumā Toyota ir labākais zīmols.

Daži fakti no TÜV* ziņojuma

Toyota Top 10 sarakstos iekļuvusi iespaidīgas 13 reizes, no tām astoņas reizes tā atrodas pirmajā pieciniekā vērtējot modeļus pēc vecuma kategorijas. Jau atkal Toyota ir visuzticamākie automobiļi Vācijā ar ļoti zemu defektu skaitu galvenajos testos.

4–5 gadu veco auto kategorijā Toyota IQ un Avensis dala trešo vietu. Ar rezultātu 6,5 % tiem ir tikai puse no vidējā defektu skaita šajā vecuma grupā. 6–7 gadu veco auto kategorijā Auris ierindojas ceturtajā, Corolla Verso piektajā un Yaris astotajā vietā. 8–9 gadu veco auto kategorijā Corolla Verso ieņēma otro un RAV4 trešo vietu. Arī Corolla un Avensis ir iekļuvuši desmitniekā šajā kategorijā.

Arī 10–11 gadu veco auto kategorijā Top 10 iekļuvuši četri Toyota automobiļi – tas ir iespaidīgs uzticamības, izturības un ilgstošas kvalitātes apliecinājums.

Jaunākais TÜV ziņojums ir balstīts uz 8,5 miljoniem pārbaužu rezultātu. Kopumā tika salīdzināti 226 modeļi. Gada pārskats, kas tiek sastādīts sadarbībā ar žurnālu Auto Bild, tiek uzskatīts par vienu no svarīgākajiem ceļvežiem kā jaunu, tā lietotu automobiļu pircējiem.

*TÜV: Technischer Überwachungs-Verein, vadošā tehnisko pārbaužu organizācija Vācijā.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: