11. Toyota sapņu automobiļu zīmējumu konkurss

2004. gadā mums bija sapnis sarīkot konkursu, kas apvieno bērnu iztēli visā pasaulē. Mēs gribējām, lai spožu jauniešu prātos uzplaiksnī interese par automobiļiem un viņu radītie darbi iededz mūsos dzirksteli. Mēs prasām tikai vienu lietu – iztēloties, kāds būtu viņu sapņu automobilis.

Kas ir sapņu automobilis?

Toyota tic, ka, lai kur Tu šobrīd atrastos, Tavi sapņi var palīdzēt Tev nokļūt jebkur. Kā Tavu fantāziju automobilis palīdzētu padarīt pasauli par labāku vietu? 11. sapņu automobiļu konkurss ir atklāts! Lai piedalītos, Tev ir tikai stipri jāpadomā un jāiztēlojas, kāds būtu Tavs sapņu automobilis – tāpat, kā to izdarīja šie 2015. gada Eiropas uzvarētāji, – tad vienkārši tas jāuzzīmē vai jāuzglezno un jānosūta mums.

/

“Mana Toyota ir dzīves avots pilsētā.”

Laura, Francija, 8–11 kategorija

/

“Mana Toyota ir veterinārā klīnika uz riteņiem. Tā palīdz visiem dzīvniekiem, un parūpējas par tiem.”

Marija, Bulgārija, 8–11 kategorija

/

“Mana viss-vienā mūžīgās kustības mašīna ir bezgalīgais stāsts. Ar to var braukt, un tajā var dzīvot. Tas ir ideāls modelis lielām ģimenēm.”

Viktorija, Čehija, 12–15 kategorija

Kā piedalīties

Kas var piedalīties?


Konkursā var piedalīties bērni līdz 15 gadu vecumam. Le Rendez-Vous Toyota organizē Eiropas konkursu un pieņem darbus no Eiropas, Krievijas, Kazahstānas, Turcijas un Izraēlas.

Cik lielam jābūt zīmējumam, un kādus materiālus drīkst izmantot?


Paņem A3 izmēra papīru (derēs arī A4) un izmanto jebkurus zīmēšanas piederumus – zīmuļus, krītiņus, krāsu –, lai radītu savu sapņu automobili. Neaizmirsti par fonu, lai mēs varam iztēloties, kā automobilis izskatīsies savā apkārtējā vidē. Un atceries – tiek pieņemti tikai ar roku zīmēti zīmējumi, tāpēc neizmanto zīmēšanai datoru.

Līdz kuram datumam man jārada savs darbs?


Iesūtīšanas beigu datums ir 2017. gada 28. februāris.

Ko es varu laimēt?


Vispirms Tu piedalīsies Eiropas konkursā, kur katras vecuma kategorijas – par 8 gadiem jaunāki bērni, 8–11 gadus veci bērni un 12–15 gadus veci bērni – trīs labākajiem zīmējumiem žūrija piešķirs foršas balvas. Pēc tam šie 9 uzvarētāji piedalīsies pasaules zīmējumu konkursā. Ja Tavs zīmējums nokļūs finālā, Tu vari laimēt ceļojumu uz Japānu kopā ar vecākiem un iespēju piedalīties apbalvošanas ceremonijā 2017. gada augustā.

Kā es varu pieteikties?

/
1) Lejupielādē savu dalības komplektu Lūdz, lai Tavi vecāki rūpīgi izlasa noteikumus un nosacījumus.
/
2) Aizpildi pieteikuma veidlapu Dari to kopā ar vecākiem un neaizmirsti piešķirt savam sapņu automobilim nosaukumu un uzrakstīt īsu tā aprakstu.
/
3) Vecākiem Tavs pieteikums ir jāparaksta Pārliecinies, ka vecāki paraksta Tava pieteikuma veidlapu, pretējā gadījumā Tava sapņu automobiļa zīmējums nebūs spēkā.
/
4) Nosūti savu zīmējumu un pieteikuma veidlapu mums Le Rendez-Vous Toyota, Dream Car art contest, 79 avenue des Champs-Elysées, F-75008 Paris.

Kur meklēt iedvesmu?


Ir tik daudz veidu, kā rast iedvesmu, kas palīdzēs Tev iztēloties Tavu nākotnes automobili: izveido sarakstu, papēti dabu, aprunājies ar ģimeni, uzzīmē dažas skices, uzspēlē asociāciju spēli, izej pastaigā, palasi grāmatu, pāršķirsti žurnālu, paklejo gar veikalu skatlogiem, noskaties filmu, aizej uz muzeju, dalies savās idejās ar draugiem – vai vienkārši apsēdies, aizver acis un ļauj savai iztēlei brīvi klejot.

Ja vēlies vairāk iedvesmas, aplūko pagājušā gada uzvarētāju darbus. Vēlam veiksmi!

Vairāk par Toyota sapņu automobiļu konkursu

Toyota 2018. gada Ženēvas autoizstādē Toyota 2018. gada Ženēvas autoizstādē Pēc 20 gadiem vadošajā pozīcijā hibrīdauto ražošanas jomā esam apņēmušies padarīt Toyota hibrīdu vēl pievilcīgāku saviem klientiem. Toyota – olimpiskais un paralimpiskais partneris Toyota – olimpiskais un paralimpiskais partneris Mēs ar ārkārtīgi lielu lepnumu paziņojam par mūsu sadarbību ar Starptautisko olimpisko komiteju un Starptautisko paralimpisko komiteju līdz 2024. gadam. Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Gluži piemēroti vienai no Eiropas dārgākajām pilsētām, Toyota Ženēvas automobiļu izstādes apmeklētājiem piedāvā veselu bagātību dažādu jaunumu. No pirmā skatiena uzmešanas dinamiskajam jaunajam Yaris, tā karstajam brālim GRMN un radikālajam urbānajam i-TRIL konceptautomobilim līdz tīksmināšanās mirkļiem par jaunākajām TOYOTA GAZOO Racing tehnoloģijām – Ženēvas Starptautiskā automobiļu izstāde ir vieta, kur jāatrodas ikvienam Toyota fanam. Toyota misija ir radīt vēl labākus automobiļus Toyota misija ir radīt vēl labākus automobiļus Dodoties ceļā, ir svarīgi zināt, ka Tava Toyota ir gatava jebkurai situācijai. Atklāj, kā Toyota inovatīvā domāšana un tehnoloģijas – no ūdeņraža degvielas šūnām un THUMS ģimenes līdz aerodinamikas un ekstrēmu temperatūru testiem – nodrošina vēl labākus un drošākus automobiļus ikvienam.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.