Vēl vairāk uzlaboti speciāli Tev

Toyota misija ir radīt vēl labākus automobiļus

Dodoties ceļā, ir svarīgi zināt, ka Tavs automobilis ir gatavs jebkurai situācijai. Tāpēc mēs, Toyota, pārbaudām savu automobiļu galējās robežas, izmēģinot tos modernākajos vēja tuneļos, pakļaujot tos rūpīgiem temperatūru testiem un aprīkojot tos ar vismodernākajām tehnoloģijām. 
 
Atklāj, kā Toyota inovatīvā domāšana dāvā vēl labākus un drošākus automobiļus ikvienam:

Degvielas šūnu tehnoloģija

Uzzini vairāk par Toyota Mirai, mūsu jaunākā nulles emisiju automobiļa, tehnoloģijām, kas kā vienīgo blakusproduktu rada tīru ūdeni. Benzīnu un iekšdedzes dzinēju mēs nomainījām ar ūdeņradi un degvielas šūnu bloku, jo tas ir vislabākais veids, kā sniegt savu ieguldījumu zaļākai nākotnei.

THUMS

Iepazīsties ar THUMS, mūsu virtuālo sadursmju testu manekenu ģimeni. Uzzini, kā šī bezbailīgā, datora radītā ģimene spēj simulēt neparasti daudz cilvēka ievainojumu: muskuļu, saišu, iekšējo orgānu traumas un pat ādas bojājumus, palīdzot padarīt Toyota automobiļus vēl drošākus.

Aerodinamikas uzlabošana

Aerodinamika var būt liels klupšanas akmens, tāpēc mēs pieliekam īpašas pūles, lai savaldītu vēja spēku un uzlabotu efektivitāti, ar kādu Tava Toyota šķeļ gaisu. Uzzini vairāk par moderno Toyota vēja tuneli, kas simulē to, kā gaiss plūst apkārt mūsu automobiļiem.

Temperatūras tests

Vai Tava Toyota iesvīst, vai drebinās savos zābakos, Tev ir jābūt pārliecinātam, ka tā vienmēr būs uzdevuma augstumos, lai arī kādi būtu laikapstākļi. Atklāj, kā mūsu tehniķi pārbauda ikviena automobiļa spēju robežas, testējot tos apstākļos, kas līdzīgi karstākajam Sahāras klimatam un Arktikas ekstrēmajiem mīnusiem.

Drošības spilvenu tehnoloģija

Pamirkšķini acis, un jau būsi nokavējis. Tik ātri mūsu revolucionārā drošības spilvenu tehnoloģija reaģē sadursmes brīdī – ātrāk, nekā cilvēks spēj samirkšķināt acis. Uzzini, kā mēs esam strādājuši jau kopš 1989. gada, lai radītu un pilnveidotu mūsu drošības spilvenu tehnoloģiju – lai Tu uz ceļa būtu drošībā.

Bremžu pretbloķēšanās sistēma (ABS)

Toyota bremžu pretbloķēšanās sistēmas jeb ABS veidolā mēs esam izstrādājuši sistēmu, kas ir modra un pilnā gatavībā, kad vien Tev nepieciešams maksimāls bremzēšanas spēks un kontrole pār pēkšņu ārkārtas situāciju vai uz slidena ceļa. Uzzini vairāk par sistēmu, kas notur Tavu automobili uz pareizās trajektorijas.

Pateicoties mūsu modernajām tehnoloģijām, Tu vari doties ceļā ar mierīgu sirdi, ko sniedz apziņa, ka Tu brauc ar uzticamu Toyota automobili.

Vairāk par Toyota inovācijām

Toyota 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādē Toyota 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādē Toyota klātbūtne šā gada Frankfurtes automobiļu izstādē skaidri demonstrē saistību starp uzņēmuma pagātni, tagadni un nākotni. Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Gluži piemēroti vienai no Eiropas dārgākajām pilsētām, Toyota Ženēvas automobiļu izstādes apmeklētājiem piedāvā veselu bagātību dažādu jaunumu. No pirmā skatiena uzmešanas dinamiskajam jaunajam Yaris, tā karstajam brālim GRMN un radikālajam urbānajam i-TRIL konceptautomobilim līdz tīksmināšanās mirkļiem par jaunākajām TOYOTA GAZOO Racing tehnoloģijām – Ženēvas Starptautiskā automobiļu izstāde ir vieta, kur jāatrodas ikvienam Toyota fanam. Jaunais Toyota Avensis iegūst 5 zvaigžņu EURO NCAP novērtējumu Jaunais Toyota Avensis iegūst 5 zvaigžņu EURO NCAP novērtējumu Toyota drošība ir vissvarīgākais. Un nekas to nepierāda labāk kā fakts, ka jaunajam Toyota Avensis ir piešķirts prestižais Euro NCAP piecu zvaigžņu novērtējums. 2015. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 2015. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols Tuvojoties 2015. gada noslēgumam, mēs atskatāmies uz Toyota sasniegto šogad.

Toyota Safety Sense

Atklāj vairāk >

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: