Labāka nākotne jau šodien

Kopā ar Toyota Ženēvas 2016. gada autoizstādē

Uz sniega klāto kalnu virsotņu un elpu aizraujošā kalnu ezera fona Ženēvas autoizstāde dāvā ikgadējo svaiga gaisa malku automobiļu mīļotājiem, kas vēlas apmierināt savas slāpes pēc jauniem transportlīdzekļiem. Šogad dabas ainavas atkāpjas otrajā plānā, jo skatītājiem pavērusies iespēja ieraudzīt, kā Toyota uz ceļa izved labāku nākotni, – un visu uzmanība ir pievērsta vienam automobilim: jaunajam Toyota C-HR!

Spēles noteikumus no jauna nosakošais Toyota C-HR piedzīvo pasaules debiju – automobilis iemieso visu, kam jāpiemīt autoizstādes naglai: drāmu, dinamiku un iekārojamību. Taču mūsu aizraujošā „augsto riteņu kupeja“ nav vienīgā, kas liks uz sevi atskatīties. Tai pievienojas vesela virkne citu satriecošu Toyota, sākot no „iekšpuse uz āru“ KIKAI konceptautomobiļa un revolucionārās degvielas šūnu Mirai līdz darba zirgiem jaunajam Proace un neiznīcināmajam Hilux.

Turpini lasīt, lai uzzinātu vairāk par mūsu jaunākajiem pārsteigumiem:

 
 
Paaugstini savas prasības

Pilnīgi jaunais C-HR ievada jaunu nodaļu Toyota vēsturē. Tam ir skatienus piekaļošs izskats – kupejas profils, muskuļota stāja un plūstošs dizains –, kā arī paaugstināta SUV kabīne, kā rezultātā panākts pilnīgi jauns un vēl neredzēts automobiļu veids. Tas ir radīts cilvēkiem, kas mīl izdzīvot dzīvi līdz pēdējai niansei. C-HR aizraujošā braukšanas pieredze un mūsdienīgā, augstu novietotā braukšanas pozīcija ļauj tam nemanāmi plūst cauri modernajām, aktīvajām dzīvēm, pat stāvot uz vietas. Lasi tālāk, lai paaugstinātu savas prasības...

Toyota Kikai 2016
 
Ne tikai virspusējs skaistums

Vai Tu jebkad esi domājis par to, kas brauciena laikā notiek zem Tava automobiļa virsbūves? Ja tā, Tev ir laimējies: Toyota sensacionālajam KIKAI konceptautomobilim visas iekšējās detaļas ir novietotas automobiļa ārpusē, padarot mehānisko kustību un meistaru prasmes visiem aplūkojamas.

Tā kā šis ir īsts konceptautomobilis, mūsu dizaineriem tika piešķirta pilnīga rīcības brīvība, lai parādītu tādu detaļu kā radiators, stūres sistēma, bremzes, degvielas tvertne un priekšējā balstiekārta un kas parasti skatienam ir slēptas, skaistumu no ārpuses. KIKAI ir inovatīvs trīs sēdvietu salona izkārtojums ar autovadītāju darbības centrā, automobiļa uzbūve nodrošina plašu redzamību uz visām pusēm, bet vienmērīgā hibrīda sistēma noteikti iepatiksies tiem, kas vēlas izbaudīt absorbējošu braukšanas pieredzi!

 
Mirai: degvielas šūnu nākotne šodien

Izstādes spilgtākos mirkļus turpina revolucionārā Mirai. Dažās valstīs uz ceļiem jau ir nonākusi šī degvielas šūnu darbinātā Toyota, aizsākot jaunu inovāciju ceļu, gluži kā to izdarīja Prius, pirms 20 gadiem aizsākot hibrīda tehnoloģiju attīstību.

Atrodoties jaunā ūdeņraža automobiļu laikmeta priekšgalā, Mirai mums ļaus iegūt nenovērtējamas zināšanas par degvielas šūnu tehnoloģiju, kā arī izprast, kā mūsu klienti sadzīvo ar šo jauno autobraukšanas pieredzi. Mirai, kas dāvā aptuveni 500 km nobraucamo attālumu pilnīgi bez kaitīgajām emisijām, īsu 3–5 minūšu uzpildīšanos un tīru ūdeni no tās izpūtēja, pilnīgi nešaubīgi ievieš nākotni tagadnē.

Toyota Hilux 2016
Izturīgs ārpusē, nevainojams iekšpusē

Kad braukšana ir apgrūtināta, neviens automobilis nespēj līdzināties Hilux! Mūsu stendā demonstrējot savus muskuļus, pilnīgi jaunais modelis ne vien izskatās vēl pārliecinošāks, tagad tas ir aprīkots visizaicinošākajiem piedzīvojumiem: tam ir atjaunota šasija, izturīgāka kravas kastes grīda un jauna balstiekārta, kas absorbē visdrausmīgākos apvidus apstākļus, bet salons Tevi lutinās SUV raksturīgā komfortā.

Nogurdinošās darba dienas beigās jaunais salons Tev laipni dāvā patīkamu augstas izsmalcinātības līmeni. Izturīgos augstās kvalitātes materiālus papildina multivides sistēma ar 7” skārienekrānu un 4,2” krāsu TFT daudzfunkcionālais displejs, kas dāvā plašas inovatīvas funkcijas, savukārt atjauninātais 2,4 l D-4D dzinēju klāsts dāvās vēl zemākas izmaksas, augstāku izsmalcinātību un vēl vairāk jaudas.

Toyota Proace 2016
Aprīkots dzīves piedzīvojumiem

Pēc radikālā, pārsteidzošā, revolucionārā un izturīgā nāk atpūta – pilnīgi jaunā PROACE VERSO debija tiem, kas lūkojas pēc komfortabliem, daudzveidīgiem un praktiskiem ceļojumiem. Turpinot seno Toyota pasažieru furgonu vēsturi, jaunais PROACE VERSO sniegs jebkuru risinājumu, vai Tev radusies biznesa nepieciešamība kaut kur nogādāt vairākus cilvēkus, vai ar ģimeni vēlies doties nedēļas nogales izklaidēs.

Četros aprīkojuma līmeņos un trīs virsbūves garumos pieejamais jaunais modelis komfortabli spēj uzņemt līdz pat deviņiem pasažieriem, un pat pilnīgi jaunais Compact modelis piedāvā nepārspējamu telpu bagāžai, neraugoties uz kompaktajiem izmēriem. Garo slavējamo īpašību sarakstu noslēdz virkne inovatīva aprīkojuma, piemēram, sēdekļi uz sliedītēm, panorāmas jumts un ar kājas sviru atveramas automātiskās bīdāmās durvis, kā arī drošība, ko dāvā Toyota Safety Sense tehnoloģijas.

Uzzināt vairāk

Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Gatavs darbam reizē ar jums. “Dakara 2019”: Uzvara! “Dakara 2019”: Uzvara! “Toyota GAZOO Racing SA” Nasers Al Atija un Matjē Baumels savu Dienvidāfrikā būvēto Toyota Hilux atved uz vēsturisku uzvaru. Jo izturīgāks, jo labāk: Toyota Dakaras rallijā Jo izturīgāks, jo labāk: Toyota Dakaras rallijā Autosporta ekstrēmajos apstākļos mēs radām jaunas tehnoloģijas un, stājoties pretī visbargākajiem izaicinājumiem, rodam jaunus risinājumus un jaunus veidus, kā kļūt vēl labākiem. Un ir vienas sacensības, kurās šī vīzija izpaužas visvairāk: Dakaras rallijs. Šeit daudz svarīgāka ir kvalitāte, izturība un uzticamība. Toyota – olimpiskais un paralimpiskais partneris Toyota – olimpiskais un paralimpiskais partneris Mēs ar ārkārtīgi lielu lepnumu paziņojam par mūsu sadarbību ar Starptautisko olimpisko komiteju un Starptautisko paralimpisko komiteju līdz 2024. gadam.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: