Labāka nākotne jau šodien

Kopā ar Toyota Ženēvas 2016. gada autoizstādē

Uz sniega klāto kalnu virsotņu un elpu aizraujošā kalnu ezera fona Ženēvas autoizstāde dāvā ikgadējo svaiga gaisa malku automobiļu mīļotājiem, kas vēlas apmierināt savas slāpes pēc jauniem transportlīdzekļiem. Šogad dabas ainavas atkāpjas otrajā plānā, jo skatītājiem pavērusies iespēja ieraudzīt, kā Toyota uz ceļa izved labāku nākotni, – un visu uzmanība ir pievērsta vienam automobilim: jaunajam Toyota C-HR!

Spēles noteikumus no jauna nosakošais Toyota C-HR piedzīvo pasaules debiju – automobilis iemieso visu, kam jāpiemīt autoizstādes naglai: drāmu, dinamiku un iekārojamību. Taču mūsu aizraujošā „augsto riteņu kupeja“ nav vienīgā, kas liks uz sevi atskatīties. Tai pievienojas vesela virkne citu satriecošu Toyota, sākot no „iekšpuse uz āru“ KIKAI konceptautomobiļa un revolucionārās degvielas šūnu Mirai līdz darba zirgiem jaunajam Proace un neiznīcināmajam Hilux.

Turpini lasīt, lai uzzinātu vairāk par mūsu jaunākajiem pārsteigumiem:

 
 
Paaugstini savas prasības

Pilnīgi jaunais C-HR ievada jaunu nodaļu Toyota vēsturē. Tam ir skatienus piekaļošs izskats – kupejas profils, muskuļota stāja un plūstošs dizains –, kā arī paaugstināta SUV kabīne, kā rezultātā panākts pilnīgi jauns un vēl neredzēts automobiļu veids. Tas ir radīts cilvēkiem, kas mīl izdzīvot dzīvi līdz pēdējai niansei. C-HR aizraujošā braukšanas pieredze un mūsdienīgā, augstu novietotā braukšanas pozīcija ļauj tam nemanāmi plūst cauri modernajām, aktīvajām dzīvēm, pat stāvot uz vietas. Lasi tālāk, lai paaugstinātu savas prasības...

Toyota Kikai 2016
 
Ne tikai virspusējs skaistums

Vai Tu jebkad esi domājis par to, kas brauciena laikā notiek zem Tava automobiļa virsbūves? Ja tā, Tev ir laimējies: Toyota sensacionālajam KIKAI konceptautomobilim visas iekšējās detaļas ir novietotas automobiļa ārpusē, padarot mehānisko kustību un meistaru prasmes visiem aplūkojamas.

Tā kā šis ir īsts konceptautomobilis, mūsu dizaineriem tika piešķirta pilnīga rīcības brīvība, lai parādītu tādu detaļu kā radiators, stūres sistēma, bremzes, degvielas tvertne un priekšējā balstiekārta un kas parasti skatienam ir slēptas, skaistumu no ārpuses. KIKAI ir inovatīvs trīs sēdvietu salona izkārtojums ar autovadītāju darbības centrā, automobiļa uzbūve nodrošina plašu redzamību uz visām pusēm, bet vienmērīgā hibrīda sistēma noteikti iepatiksies tiem, kas vēlas izbaudīt absorbējošu braukšanas pieredzi!

 
Mirai: degvielas šūnu nākotne šodien

Izstādes spilgtākos mirkļus turpina revolucionārā Mirai. Dažās valstīs uz ceļiem jau ir nonākusi šī degvielas šūnu darbinātā Toyota, aizsākot jaunu inovāciju ceļu, gluži kā to izdarīja Prius, pirms 20 gadiem aizsākot hibrīda tehnoloģiju attīstību.

Atrodoties jaunā ūdeņraža automobiļu laikmeta priekšgalā, Mirai mums ļaus iegūt nenovērtējamas zināšanas par degvielas šūnu tehnoloģiju, kā arī izprast, kā mūsu klienti sadzīvo ar šo jauno autobraukšanas pieredzi. Mirai, kas dāvā aptuveni 500 km nobraucamo attālumu pilnīgi bez kaitīgajām emisijām, īsu 3–5 minūšu uzpildīšanos un tīru ūdeni no tās izpūtēja, pilnīgi nešaubīgi ievieš nākotni tagadnē.

Toyota Hilux 2016
Izturīgs ārpusē, nevainojams iekšpusē

Kad braukšana ir apgrūtināta, neviens automobilis nespēj līdzināties Hilux! Mūsu stendā demonstrējot savus muskuļus, pilnīgi jaunais modelis ne vien izskatās vēl pārliecinošāks, tagad tas ir aprīkots visizaicinošākajiem piedzīvojumiem: tam ir atjaunota šasija, izturīgāka kravas kastes grīda un jauna balstiekārta, kas absorbē visdrausmīgākos apvidus apstākļus, bet salons Tevi lutinās SUV raksturīgā komfortā.

Nogurdinošās darba dienas beigās jaunais salons Tev laipni dāvā patīkamu augstas izsmalcinātības līmeni. Izturīgos augstās kvalitātes materiālus papildina multivides sistēma ar 7” skārienekrānu un 4,2” krāsu TFT daudzfunkcionālais displejs, kas dāvā plašas inovatīvas funkcijas, savukārt atjauninātais 2,4 l D-4D dzinēju klāsts dāvās vēl zemākas izmaksas, augstāku izsmalcinātību un vēl vairāk jaudas.

Toyota Proace 2016
Aprīkots dzīves piedzīvojumiem

Pēc radikālā, pārsteidzošā, revolucionārā un izturīgā nāk atpūta – pilnīgi jaunā PROACE VERSO debija tiem, kas lūkojas pēc komfortabliem, daudzveidīgiem un praktiskiem ceļojumiem. Turpinot seno Toyota pasažieru furgonu vēsturi, jaunais PROACE VERSO sniegs jebkuru risinājumu, vai Tev radusies biznesa nepieciešamība kaut kur nogādāt vairākus cilvēkus, vai ar ģimeni vēlies doties nedēļas nogales izklaidēs.

Četros aprīkojuma līmeņos un trīs virsbūves garumos pieejamais jaunais modelis komfortabli spēj uzņemt līdz pat deviņiem pasažieriem, un pat pilnīgi jaunais Compact modelis piedāvā nepārspējamu telpu bagāžai, neraugoties uz kompaktajiem izmēriem. Garo slavējamo īpašību sarakstu noslēdz virkne inovatīva aprīkojuma, piemēram, sēdekļi uz sliedītēm, panorāmas jumts un ar kājas sviru atveramas automātiskās bīdāmās durvis, kā arī drošība, ko dāvā Toyota Safety Sense tehnoloģijas.

Uzzināt vairāk

Toyota Mirai Toyota Mirai Mirai iezīmē jauna automobiļu laikmeta sākumu. Izmantojot ūdeņradi – svarīgu nākotnes enerģijas avotu –, lai ražotu elektrību, Mirai nodrošina minimālu ietekmi uz vidi, dāvājot ērtības un braukšanas baudījumu, kādu sagaidāt no jebkura tradicionālā automobiļa. Ženēvas autoizstādē Toyota būs uz galvenās skatuves Ženēvas autoizstādē Toyota būs uz galvenās skatuves Toyota fani, mūsu stendā 85. Ženēvas autoizstādē būs atrodams pilnīgi viss: jauni modeļi, inovatīvas tehnoloģijas, sacīkšu automašīnas un pat jauna revolucionāra automašīna, kas emitē tikai un vienīgi ūdeni! Jo izturīgāks, jo labāk. Toyota Dakaras rallijā Jo izturīgāks, jo labāk. Toyota Dakaras rallijā Dakaras rallijā svarīgs ir ne tikai ātrums; vēl būtiskāka ir kvalitāte, izturība un uzticamība. Uzzini vairāk par TOYOTA GAZOO Racing dalību leģendārajā rallijā. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju..
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.