Caur sacīkstēm pretī nākotnei

Toyota Parīzes autoizstādē

Autobūves pasaulei ierodoties Gaismas pilsētā ar tās izcilo kultūras un inovāciju vēsturi, nav labākas vietas, kur Toyota prezentēt savu vīziju par nākotni, kā Parīzes autoizstāde. 
 
TOYOTA GAZOO Racing ievadot jaunu, aizraujošu autosporta laikmetu, Toyota C-HR pirmoreiz nonākot uz ceļa un mūsu pilnīgi jaunajam Prius Plug-in hibrīdam šajā autoizstādē piedzīvojot Eiropas pirmizrādi, nākotne no Toyota viedokļa izskatās jo spoža!

/
 
Paplašinām robežas

Parīzē centrālo vietu uz skatuves ieņēmušie TOYOTA GAZOO Racing apvieno mūsu autosportu zem viena karoga. Tas mums ļaus turpināt izgudrot un izstrādāt jaunas tehnoloģijas un, maksimāli paplašinot mūsu sacīkšu automobiļu robežas, vēl vairāk uzlabot automobiļus, ar kuriem Tu brauc ikdienā.  
 
TOYOTA GAZOO Racing starta karogu nesīs jaunais Toyota Yaris WRC, jaunās paaudzes automobilis, kas šobrīd piedalās testos, cīnoties par mūsu atgriešanos Pasaules rallija čempionātā 2017. gadā – pirmo reizi 17 gadu laikā. Izstādīts ir arī Toyota C-HR Racing, kas šogad piedalījās Nirburgringas 24 stundu izturības sacensībās. Šīs sacensības ļāva mums noslīpēt un uzlabot Toyota C-HR tehnoloģiju vēl pirms automobiļa atklāšanas. 

Uzzināt vairāk

/
Neapstrādāts dimants

Tikai gadu pēc parādīšanās Frankfurtē 2015. gadā kā konceptautomobilim, jau drīzumā Toyota C-HR brauks arī Tavas pilsētas ielās. Parīzē Tu varēsi patiesi tuvu un personiski iepazīties ar automobiļa detalizēto dimanta dizainu un salonu. 
 
No dimanta formas slēdžiem līdz durvju apdares rakstam un pat JBL skaļruņiem, mūsu aizraujošā jaunā Toyota C-HR krosovera izstrādes gaitā ikviena detaļa tā salonā tika rūpīgi pārdomāta. Veidots, lai radītu stilīgu braukšanas piedzīvojumu, apvienojot augsto tehnoloģiju funkcionalitāti ar plašu kabīni, Toyota C-HR ir pilnībā orientēts uz autovadītāju. Šo izcilo interjeru nedrīkst palaist garām neaplūkotu! 

Uzzināt vairāk

/
Hibrīdu pionieris

Iepazīsties ar 2. paaudzes Prius Plug-in hibrīdu – ievērojamu soli uz priekšu mūsu misijā radīt pašu pilnīgāko ekoautomobili. Ar uzlabotu efektivitāti, braukšanas veiktspēju un stilu, šis automobilis no elektrotīkla uzlādējamos hibrīdus paceļ jaunā līmenī. Tam ir ne vien divkāršots iepriekšējā elektroautomobiļa modeļa nobraucamais attālums, tas ir arī aprīkots ar veselu virkni pilnīgi jaunu tehnoloģiju – tostarp ar nobraucamo attālumu pagarinošo saules paneļu jumtu, divu motoru elektroautomobiļa piedziņas sistēmu un gāzu iesmidzināšanas siltumsūkņa gaisa kondicionēšanu –, kas padara to par īstu pionieri!

/
Smaida raisītājs

2017. gada atsvaidzinātais GT86 dāvā Parīzei daļu sava valdzinošā šarma un ir gatavs nākamgad iziet ielās. Pateicoties uzlabotajai stabilitātei, vadāmībai un reakcijai, tas sniedz aizraujošus braucienus un liek paātrināties Taviem sirdspukstiem! Vēl aerodinamiskāks un aprīkots ar sacīkšu režīmu, tas liks arī Tev justies kā sacensību trasē. Elegantāks nekā jelkad agrāk, GT86 neapšaubāmi raisīs smaidus braukšanas cienītāju sejās!

/
Neparasts elektroenerģijas piegādātājs

Šāgada futūristiskais piedāvājums ir ieņēmis TOYOTA FCV PLUS konceptautomobiļa formu. Kompakts nulles emisiju pilsētas automobilis – šis konceptautomobilis pats par sevi ir enerģijas avots. Stāvot stāvvietā, elektroenerģiju, ko tas ražo no ūdeņraža, ir iespējams nodot citiem automobiļiem vai vietējam elektrotīklam. Tu pat vari izņemt degvielas šūnu bloku, padarot tā tīro enerģiju īpaši pieejamu. Šis automobilis ir ne vien energoefektīvs – tā plašais salons nozīmē, ka ar to braukt ir īpaši patīkami.

Toyota tiešraidē no Parīzes

Uzzināt vairāk

Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju.. Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija Augstsprieguma akumulatora 10 gadu garantija dāvā ilgtermiņa sirdsmieru un pārliecību, ka Toyota hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā. Atzīmējam 20 gadu līderību hibrīdu tirgū Atzīmējam 20 gadu līderību hibrīdu tirgū Pēdējo 20 gadu laikā ir noticis daudz pārmaiņu – sākot no veidiem, kādos komunicējam un izklaidējamies, līdz tam, kā redzam pasauli sev apkārt. TOYOTA GAZOO Racing gatavi uzvarai 2017. gadā TOYOTA GAZOO Racing gatavi uzvarai 2017. gadā TOYOTA GAZOO Racing piedalīsies FIA Pasaules izturības čempionāta (WEC) 2017. gada sezonā ar hibrīda sacensību automobili TS050 HYBRID.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.