Atzīmējam 20 gadu līderību hibrīdu tirgū

Kopš 1997. gada mēs mainām veidu, kā braukt

Pēdējo 20 gadu laikā ir noticis daudz pārmaiņu – sākot no veidiem, kādos komunicējam un izklaidējamies, līdz tam, kā redzam pasauli sev apkārt. 1997. gadā Toyota iepazīstināja pasauli ar leģendāro Prius, automobili, kas mainīja veidu, kādā mēs braucam. Tas bija pirmais elektriskais automobilis, kas nav jāuzlādē, pateicoties tā revolucionārajai un inovatīvajai hibrīda tehnoloģijai.

Šodien, pēc 20 gadiem, mēs turpinām inovēt un pilnveidot mūsu hibrīda tehnoloģiju, kas nu jau ir pieejama lielā mūsu modeļu klāsta daļā un kuru visā pasaulē jau izbauda vairāk nekā 10 miljoni autovadītāju.

Atzīmējot mūsu 20 gadus ilgo līderību hibrīdu tirgū, mēs godinām leģendāro Toyota Prius, automobili, kas viens pats aizsāka hibrīdu revolūciju. Kopā ar kādu no pasaules vadošajiem astrofiziķiem mēs dāvājām Prius pašam savu vietu starp zvaigznēm. Vēl daudzas nākamās paaudzes ziemeļu puslodes debesīs varēs vērot Prius zvaigznāju, ko veido 100 zvaigznes, kas nosauktas dažādu Toyota vēsturisko, pašreizējo un konceptautomobiļu modeļu vārdos.

Lai nosvinētu Toyota 20 gadu līderību hibrīdu tirgū un aplūkotu Prius zvaigznāju, apmeklējiet speciāli izveidoto aplikāciju www.priusconstellation.com

Uzzināt vairāk

Mūsu e-privātuma politika

Šajā vietnē mēs izmantojam sīkdatnes, lai Tev nodrošinātu labākus pakalpojumus.  Ja Tu tam piekrīti, turpini izmantot vietni kā parasti, vai arī uzzini, kā pārvaldīt sīkdatnes.