Atzīmējam 20 gadu līderību hibrīdu tirgū

Kopš 1997. gada mēs mainām veidu, kā braukt

Pēdējo 20 gadu laikā ir noticis daudz pārmaiņu – sākot no veidiem, kādos komunicējam un izklaidējamies, līdz tam, kā redzam pasauli sev apkārt. 1997. gadā Toyota iepazīstināja pasauli ar leģendāro Prius, automobili, kas mainīja veidu, kādā mēs braucam. Tas bija pirmais elektriskais automobilis, kas nav jāuzlādē, pateicoties tā revolucionārajai un inovatīvajai hibrīda tehnoloģijai.

Šodien, pēc 20 gadiem, mēs turpinām inovēt un pilnveidot mūsu hibrīda tehnoloģiju, kas nu jau ir pieejama lielā mūsu modeļu klāsta daļā un kuru visā pasaulē jau izbauda vairāk nekā 10 miljoni autovadītāju.

Atzīmējot mūsu 20 gadus ilgo līderību hibrīdu tirgū, mēs godinām leģendāro Toyota Prius, automobili, kas viens pats aizsāka hibrīdu revolūciju. Kopā ar kādu no pasaules vadošajiem astrofiziķiem mēs dāvājām Prius pašam savu vietu starp zvaigznēm. Vēl daudzas nākamās paaudzes ziemeļu puslodes debesīs varēs vērot Prius zvaigznāju, ko veido 100 zvaigznes, kas nosauktas dažādu Toyota vēsturisko, pašreizējo un konceptautomobiļu modeļu vārdos.

Lai nosvinētu Toyota 20 gadu līderību hibrīdu tirgū un aplūkotu Prius zvaigznāju, apmeklējiet speciāli izveidoto aplikāciju www.priusconstellation.com

Uzzināt vairāk

Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota 2016. gadā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā ir pārdotākais automobiļu zīmols – ar 8397 pārdotiem automobiļiem. Astoņreiz „sveiks lai dzīvo“ Toyota hibrīdiem Astoņreiz „sveiks lai dzīvo“ Toyota hibrīdiem Astoņpadsmit gadus pēc mūsu pirmā hibrīda modeļa atklāšanas pārdošanas apjomi turpina pieaugt, un mēs ar lepnumu paziņojam par jaunu sasniegumu – pasaulē pārdoti jau vairāk nekā astoņi miljoni hibrīda automobiļu. Prius stāsts Prius stāsts Atklāj Prius – pasaulē pirmā plaša patēriņa hibrīda – stāstu. Vienkāršās patiesības Vienkāršās patiesības Vai tās ir raizes par Hibrīda uzlādi, vai par akumulatora kalpošanas ilgumu, par Hibrīdiem bieži tiek izplatīti mīti. Kliedē jebkādas šaubas, uzzinot astoņas vienkāršas patiesības par Hibrīdiem.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.