Toyota 2017. gada IAA Frankfurtes automobiļu izstādē

Jaunā Land Cruiser pasaules pirmizrāde

Šā gada IAA automobiļu izstādē Toyota prezentē skaidru saikni starp uzņēmuma pagātni, tagadni un nākotni. Jaunā Land Cruiser pasaules pirmizrāde turpina tā 65 gados nepārspēto kvalitātes, izturības un uzticamības reputāciju. Šoruden Toyota svinēs arī leģendārā Prius – pirmā komerciālā hibrīdautomobiļa – 20 gadu jubileju. Pēc 20 gadiem hibrīdi ir kļuvuši par neatņemamu mūsu modeļu klāsta sastāvdaļu, ko ilustrē arī Toyota C-HR HY-POWER konceptautomobilis.

Veiktspēja apvidū, dinamika uz ceļa

Land Cruiser apvidus automobiļa mantojums aptver vairāk nekā 65 gadus, un tas joprojām ir unikāls automobilis savā segmentā, lepojoties ar spēju apvienot izcilu kvalitāti, izturību un uzticamību ar nepārspētu veiktspēju apvidus apstākļos, kas tam ir sagādājusi granītcietu reputāciju kā vienam no pasaulē izturīgākajiem un uzticamākajiem 4x4.

Jaunais Land Cruiser šo reputāciju nostiprina vēl vairāk, dāvājot vēl augstāka līmeņa greznību, braucēju komfortu un īpašnieka prestižu. Jauns, modernāks un robustāks eksterjera priekšgala stils, izsmalcinātāks, komfortablāks un augstākas kvalitātes salona dizains ar jaunu mērinstrumentu paneli un viduskonsoli vēl labākai automobiļa kontrolei, uzlabotas automobiļa dinamiskās spējas uz ceļa un apvidus palīgsistēmas – tie ir tikai daži no jaunā Land Cruiser jaunumiem, kas padara to par augstākās klases 4x4 paraugu un sniedz tam nevainojamu “dodies jebkur” spēju, komforta un izsmalcinātības komplektāciju.

Lai kurp Tu vēlētos doties, Land Cruiser Tevi turp nogādās. Un atvedīs arī atpakaļ.

/
/
Rets dimants

Toyota C-HR kopš atklāšanas 2016. gada beigās ir baudījis stabilus panākumus – Toyota ienākšana vidēja izmēra krosoveru tirgū izraisīja acumirklīgu ietekmi uz segmentu, pateicoties automobiļa satriecošajam dizainam un lieliskajām braukšanas īpašībām. Jaunā Toyota C-HR HY-POWER konceptautomobiļa sirds ir vēl jaudīgāka hibrīda piedziņa. Automobiļa dizaina mērķis bija vēl vairāk iepatikties klientiem, kam piemīt individuāla gaume un atšķirīgs dzīvesstils, piedāvājot viscaur augstu kvalitāti un uzmanību pret ik sīkāko detaļu.

Izpētot dimantu tēmu vēl dziļāk, dizaina komanda iedvesmu guva no dabas spēkiem, kas ogles pārvērš dimantos un spēj paslēpt ugunīgu, izkusušu masu cieta akmens viducī. Šī domāšana atspoguļota eksterjera dizainā, izmantojot jauno matēto Dark Carbon sudraba krāsu, kas dramatiski kontrastē ar satriecošo anodizētās Burning Orange apdari, un šī tēma tiek turpināta arī salonā – tonis-uz-toņa pieejā, kas izmantota melnajā apdarē ar Burning Orange dekoratīviem elementiem.

Konceptautomobilis ir aprīkots ar jauno hibrīda piedziņu, kas dāvā vairāk jaudas nekā 122 DIN ZS sistēma, ar ko aprīkots pašreizējais Toyota C-HR ražošanas modelis, atspoguļojot stratēģiskus Toyota pasaulē vadošo augstas veiktspējas hibrīda tehnoloģiju izstrādes plānus nākotnē un to ieviešanu visā zīmola pamata modeļu klāstā

/
/
20 gadi Toyota līderības hibrīdu tirgū

Tālajā 1997. gadā Toyota aizsāka elektrisko revolūciju autobūves nozarē, atklājot savu pirmo hibrīda automobili Prius – pirmo elektrisko automobili, kas nav jāuzlādē. Hibrīda tehnoloģiju pionieris reprezentēja mūsu 21. gadsimta nākotnes mobilitātes vīziju, un izrādījās, ka Toyota bija taisnība un soli priekšā laikam, jo šobrīd elektriskā un hibrīdu mobilitāte ir arī daudzu citu autoražotāju galvenā prioritāte.

Šogad mēs svinam Toyota hibrīdu tehnoloģijas 20 gadu jubileju un vairāk nekā desmit ar pusi miljonu hibrīda automobiļu uz pasaules ceļiem, no kuriem pusotrs miljons brauc Eiropā. Kopš pirmā Prius hibrīda atklāšanas šī inovatīvā tehnoloģija nu ir pieejama 16 Toyota pamata modeļu klāstos, un tiek izmantotas septiņas dažādas hibrīda piedziņas. Un mēs noteikti neguļam uz lauriem: Toyota turpina paplašināt hibrīda tehnoloģijas robežas, lai tā apmierinātu dažādas klientu vajadzības un braukšanas scenārijus.

Tā rezultātā ir izstrādātas modernas hibrīda variācijas, piemēram, jaunais Prius PHV ir pieejams kā Plug-in hibrīds ar uzlādes mehānismu, palielinot akumulatora kapacitāti. Jaunākā revolucionārā hibrīda tehnoloģijas inovācija ir mūsu pirmais bezizmešu degvielas šūnu automobilis Mirai, kuru iekšdedzes dzinēja vietā darbina ūdeņraža degvielas šūnu bloks un kas simbolizē mūsu vides izaicinājumu un apņemšanos līdz 2050. gadam samazināt automobiļu CO2 emisijas par 90 procentiem.

/

Uzzināt vairāk

Land Cruiser stāsts Land Cruiser stāsts Kā ar vienu vārdu aprakstīt automobili, kas visā pasaulē nonācis leģendas statusā – izturīgs, spēcīgs, uzticams, nesalaužams? Land Cruiser piemīt tas viss un vēl vairāk. Jaunais Highlander Hybrid Jaunais Highlander Hybrid Stilīgs un ietilpīgs, izsmalcinātais septiņu sēdvietu Highlander SUV ietver mūsu jaunāko hibrīda tehnoloģiju un inteliģentu pilnpiedziņu (AWD-i). Jaunais GR Yaris Jaunais GR Yaris Iepazīsties ar jauno Toyota GR Yaris. Radīts ar TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team kompetenci, tas ietver jaunu GR pilnpiedziņas sistēmu. Jo izturīgāks, jo labāk. Toyota Dakaras rallijā Jo izturīgāks, jo labāk. Toyota Dakaras rallijā Dakaras rallijā svarīgs ir ne tikai ātrums; vēl būtiskāka ir kvalitāte, izturība un uzticamība. Uzzini vairāk par TOYOTA GAZOO Racing dalību leģendārajā rallijā.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.