Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu!

Toyota 2017. gada Ženēvas automobiļu izstādē

Gluži piemēroti vienai no Eiropas dārgākajām pilsētām, Toyota Ženēvas automobiļu izstādes apmeklētājiem piedāvā veselu bagātību dažādu jaunumu. No pirmā skatiena uzmešanas dinamiskajam jaunajam Yaris, tā karstajam brālim GRMN un radikālajam urbānajam i-TRIL konceptautomobilim līdz tīksmināšanās mirkļiem par jaunākajām TOYOTA GAZOO Racing tehnoloģijām – Ženēvas Starptautiskā automobiļu izstāde ir vieta, kur jāatrodas ikvienam Toyota fanam.

Izjūti Yaris enerģiju

/
 

Jaunais 2017. gada Yaris uzlabo omu ikvienam. Tam ir vēl dinamiskāks izskats un brauciens, tas ir klusāks, vienmērīgāks un drošāks nekā jelkad agrāk: jaunais Yaris ir radīts, lai vairotu Tavu enerģiju pēc katra brauciena. Jaunajam modelim, joprojām nepārprotami Yaris, ir izteiksmīgs priekšgala un aizmugures dizains, un tas ir aprīkots ar modelim raksturīgajiem LED lukturiem, virkni jaunu vieglmetāla disku un eksterjera krāsu. Modernais interjers, mūsdienīgās automobiļa tehnoloģijas un uzlabotā brauciena pieredze sniegs gan patīkamus braucienus vienatnē, gan prieku doties ceļā draugu kompānijā.

 
 

Sacīkšu DNS uz ielām

/
 

Ja liela jauda ir Tava kaislība, jaunais Yaris GRMN likts Tavai sirdij pukstēt straujāk. Mūsu īpaši tūnēto karsto heču iedvesmoja un ietekmēja Toyota atgriešanās Pasaules rallija čempionātā 2017. gadā – ar Yaris WRC. Zem tā pēc īpaša pasūtījuma veidotās balti, sarkani un melni krāsotās virsbūves slēpjas atsaucīgs 1,8 litru dzinējs, kas rada vairāk nekā 210 DIN ZS jaudu, nodrošinot klasē vislabāko paātrināšanās laiku no 0 līdz 100 km/h. Ar dinamisku vadāmību, rallija automobiļa izskatu un sacensību komandas noslīpētu veiktspēju sensacionālais Yaris GRMN ir dinamiskā jaunā klāsta pati virsotne.

 
 

Pārvietošanās pilsētā izgudrota no jauna

Ženēvā pasaules debiju piedzīvo jaunais i-TRIL konceptautomobilis, kas pierāda, ka sēdēšana pilsētas sastrēgumos vairs nav garlaicīgs apgrūtinājums, kā tas parasti ir mūsdienās. Tas ir paredzēts aktīvām mātēm ar bērniem, un mūsu demonstrācijas modelis pierāda, ka nākotnes elektroautomobiļi liks pulsam paātrināties pat ierasto ikdienas braucienu laikā. 3000 mm garais, 1510 mm augstais un tikai 600 kg vieglais, pilnībā elektriskais i-TRIL konceptautomobilis ar vienu uzlādi spēj nobraukt vairāk nekā 300 km.

Active Lean tehnoloģija nozīmē, ka virsbūve un riepas pagriezienos var sasvērties, dāvājot laimīgajiem braucējiem stabilu, izveicīgu un jautru braucienu. Salonā aizraujošā autovadītāja pozīcija un stūrēšanas, paātrināšanās un bremzēšanas manuālā vadība sniedz autovadītājiem spēļu konsolei līdzīgu autovadīšanas pieredzi. Pateicoties plašajam viens-plus-divi sēdekļu izkārtojumam, tomēr to tuvajam novietojumam, māmiņas var izbaudīt laiku sev, braucot vienatnē, bet, ja braucienam pievienojas bērni, visi kopā izbaudīsiet laimīgu kopā būšanu un labākos braucienus savā mūžā!

/
/
 
 

Gāzi grīdā

Pēc nesen veiktās autosporta aktivitāšu apvienošanas zem viena nosaukuma TOYOTA GAZOO Racing, Toyota izrāda rūpīgi izstrādātos automobiļus, kas šogad, tiecoties uz mērķi radīt aizvien labākus automobiļus, sasnieguši iespējamā absolūtās robežas.

Trīskāršais uzbrukums sākās ar automobiļiem naidīgo Dakaras ralliju Dienvidāfrikā, kur TOYOTA GAZOO Racing startēja lieliskā formā, līdz nāca nelaime, un potenciālā uzvara rallijā komandai tika nežēlīgi atņemta. Finišā trīs Toyota Hilux automobiļi iekļuva labāko desmitniekā, un vēl 25 citi Toyota automobiļi pabeidza sacensības – tas ir vairāk nekā jebkuram citam autoražotājam.

Paši labākie jaunumi noteikti ir Toyota sensacionālā atgriešanās Pasaules rallija čempionātā (WRC) pēc 17 gadu pārtraukuma, gūstot otro vietu sezonas atklāšanas rallijā Montekarlo un uzvaru Zviedrijas rallijā.

Pasaules izturības čempionātā (WEC) TOYOTA GAZOO Racing piedalīsies ar trīs TS050 HIBRĪDIEM divos no gada prestižākajiem raundiem – tostarp leģendārajās 24 stundās Lemānā –, cerot atgriezties uz pjedestāla augstākā pakāpiena. Reizē ar šiem jaunumiem sveiksim komandā Argentīnas sacīkšu dūzi Hosē Mariju Lopesu (José María López)! Vēlam veiksmi visām mūsu komandām un pilotiem!

Atklāj TOYOTA GAZOO Racing

/
/
 
 

Toyota tiešraidē no Ženēvas

Uzzināt vairāk

Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju.. Toyota 2018. gada Parīzes autoizstādē Toyota 2018. gada Parīzes autoizstādē Autobūves nozarē sākoties gadsimta pārmaiņām, Toyota ir sākusi transformāciju, no automobiļu ražošanas uzņēmuma kļūstot par vispārējas mobilitātes nodrošinātāju – piedāvājot aizvien labāku mobilitāti ikvienam. Robeža ir debesis: Toyota Pasaules rallija čempionātā Robeža ir debesis: Toyota Pasaules rallija čempionātā Pēc veiksmīgās debijas 2017. gadā TOYOTA GAZOO Racing startē 2018. gada FIA Pasaules rallija čempionātā ar vēl lielāku pieredzi, uzlabotu automobili un dinamisku pilotu un stūrmaņu komandu, kas ir gatavi vēl vairāk izaicināt iespējamā robežas. Toyota 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādē Toyota 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādē Toyota klātbūtne šā gada Frankfurtes automobiļu izstādē skaidri demonstrē saistību starp uzņēmuma pagātni, tagadni un nākotni.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: