Ots Tenaks izraudzīts par TOYOTA GAZOO Racing pilotu 2018. gadam

Trīs Yaris WRC piedalīsies ikvienās 2018. gada sezonas sacīkstēs

TOYOTA GAZOO Racing Pasaules rallija komanda apliecina, ka Ots Tenaks (Ott Tänak) būs Yaris WRC pilots, sākot no Montekarlo rallija nākamgad, kopā ar otru pilotu Martinu Jarveoju (Martin Jarveoja). Ots Tenaks ir bijis viens no izcilākajiem 2017. gada FIA Pasaules rallija čempionāta dalībniekiem. TOYOTA GAZOO Racing WRT šogad uzsāks savu otro sezonu ar trīs Yaris WRC automobiļiem katrās sacīkstēs.

Kajs Lindstroms (Kaj Lindström), kas pašreiz ir Juho Heninena (Juho Hänninen) otrais pilots, sākot ar šāgada Austrālijas ralliju uzņemsies jaunu amatu – komandas sporta direktors. Šajā jaunajā sastāvā TOYOTA GAZOO Racing WRT turpinās izaicinājumu 2018. gada sezonā.

Tomijs Mekinens (Tommi Mäkinen, komandas vadītājs): “Mēs esam ļoti priecīgi, ka esam nodrošinājuši sev Ota pakalpojumus, jo mēs jau kādu laiku viņu vērojām. Viņš iemieso nevainojamu jaunības un pieredzes kombināciju, kā arī pareizo domu gājienu, tāpēc ļoti labi iederēsies mūsu komandā. Tāpat kā Yaris WRC, arī Ots šogad ir pārspējis visas prognozes, tāpēc es esmu pārliecināts, ka abiem izveidosies lieliska sadarbība – ātrums un konsekvence uz jebkuras virsmas.”

Par Otu Tenaku
Dzimšanas datums: 1987. gada 15. oktobris
Vecums: 30 gadi
Tautība: igaunis

2008 Igaunijas rallija čempions
2009 Igaunijas rallija čempions
2009 Pirmais WRC rallijs
2010 Eiropas Pirelli Star pilots
2011 2. vispārējais FIA SWRC čempionāts (3 uzvaras)
2017 Pirmā uzvara WRC, Sardīnijas rallijā, otrā uzvara Vācijas rallijā

WRC statistika
WRC starti 77, uzvaras 2, uz pjedestāla 10, iegūtie punkti 379, uzvaras uz skatuves 73.

/

Uzzināt vairāk

Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota 2016. gadā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā ir pārdotākais automobiļu zīmols – ar 8397 pārdotiem automobiļiem. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing No sacīkšu trasēm līdz rallija posmiem, visā pasaulē ir neskaitāmi daudz autosporta pasākumu, kas sajūsmina līdzjutējus, un tagad mēs visas Toyota autosporta aktivitātes visā pasaulē esam apvienojuši zem viena nosaukuma: TOYOTA GAZOO Racing. Parīzes autoizstāde 2016 Parīzes autoizstāde 2016 Autobūves pasaulei ierodoties Gaismas pilsētā ar tās izcilo kultūras un inovāciju vēsturi, nav labākas vietas, kur Toyota prezentēt savu vīziju par nākotni, kā Parīzes autoizstāde. 2016. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 2016. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 14 Toyota modeļi iekļūst dažādos Top 10 sarakstos
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: