Toyota – olimpiskais un paralimpiskais partneris

Sporta un kustības spēks

Mēs ar ārkārtīgi lielu lepnumu paziņojam par mūsu sadarbību ar Starptautisko olimpisko komiteju un Starptautisko paralimpisko komiteju līdz 2024. gadam. Nākamo 8 gadu laikā mēs strādāsim pie tā, lai šīs sporta spēles padarītu vēl iedvesmojošākas un aizraujošākas kā jelkad agrāk. Mēs ticam kustības spēkam. Tas mūs mudina radīt un dāvāt pasaulei satriecošus mobilitātes risinājumus.

Toyota tic kustības spēkam

Mums ir daudz kopīgu vērtību, un arī mūsos deg tā uguns, kas kvēlo ikvienā sportistā un mudina turpināt censties un izaicināt. Mēs izmantosim savu iztēli, ziņkārību un kaislību, lai iedvesmotu pasauli darīt un sasniegt vēl vairāk.
Cieši sadarbojoties ar olimpisko un paralimpisko spēļu sportistiem un federācijām, mūsu nolūks ir mainīt spēles un atstāt savu mantojumu vēl daudziem nākamajiem gadiem. Šis ir aizraujoša ceļojuma sākums, un mēs vēlamies, lai ikviens varētu būt tā daļa – gan sportisti stadionā, gan skatītāji mājās pie ekrāniem.
Mūsu misija ir godināt un uzturēt olimpisko un paralimpisko spēļu vērtības, cilvēku gara spēku un neremdināmo vēlmi izaicināt robežas.

Tas ir tikai sākums

 

Mēs esam ļoti lepni un sajūsmināti par iespēju sadarboties ar tik iedvesmojošām organizācijām, un mēs jau intensīvi strādājam pie tā, lai atstātu pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem un sabiedrību. Mēs ceram, ka arī Jūs būsiet tikpat sajūsmināti kā mēs par spēļu nākotni, kas būs neticams piedzīvojums.

Vairāk par Toyota inovācijām

Toyota misija ir radīt vēl labākus automobiļus Toyota misija ir radīt vēl labākus automobiļus Dodoties ceļā, ir svarīgi zināt, ka Tava Toyota ir gatava jebkurai situācijai. Atklāj, kā Toyota inovatīvā domāšana un tehnoloģijas – no ūdeņraža degvielas šūnām un THUMS ģimenes līdz aerodinamikas un ekstrēmu temperatūru testiem – nodrošina vēl labākus un drošākus automobiļus ikvienam. Parīzes autoizstāde 2016 Parīzes autoizstāde 2016 Autobūves pasaulei ierodoties Gaismas pilsētā ar tās izcilo kultūras un inovāciju vēsturi, nav labākas vietas, kur Toyota prezentēt savu vīziju par nākotni, kā Parīzes autoizstāde. Toyota Ženēvas autoizstādē Toyota Ženēvas autoizstādē Šogad Ženēvā atklāj, kā Toyota uz ceļa izved labāku nākotni, – un visu uzmanība ir pievērsta vienam automobilim: jaunajam Toyota C-HR! 2016. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 2016. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 14 Toyota modeļi iekļūst dažādos Top 10 sarakstos
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: