Toyota piedāvā: "Driven"

Šefpavāra Nika Brila stāsts

Nikam Brilam (Nick Bril), divu Michelin zvaigžņu restorāna "Jane" Antverpenē (Beļģija) šefpavāram un īpašniekam, augstākā līmeņa panākumi uz kulinārās skatuves ir nemitīgas tiekšanās uz pilnību rezultāts, kas panākts, ieviešot pastāvīgus uzlabojumus apvienojumā ar bezgalīgu kaislību un neatlaidīgu apņemšanos turpināt paplašināt robežas.

Niks Brils ir augstu novērtētā divu Michelin zvaigžņu restorāna "Jane" Antverpenē (Beļģija) īpašnieks un šefpavārs: tas ieņem 89. vietu Pasaules 50 labāko restorānu topā, ir 18. no 20 Gault-Millau restorānu ceļvedī un tā tālāk. Turklāt Niks ir arī populārs DJ, liels pasaules apceļotājs, kā arī ģimenes galva. Kas viņu motivē dzīvē un darbā? Kā viņš sevi izaicina nemitīgi pilnveidoties?

Mēs sekojam Nikam braucienā uz Japānu, kur viņš iepazīstas ar japāņu ēdiena kultūru. Šajā braucienā Niks satiekas ar Michelin zvaigžņotu suši meistaru, kurš iepazīstina viņu ar Kaizen nemitīgu uzlabojumu filozofiju un to, kā to izmantot savā darbā. Niks atklāj arī lielisko Japānas meistarības tradīciju un rod jaunu iedvesmu, ko aizvest mājās uz savu restorānu.

Motivēts (Driven) ir stāstu sērija par cilvēkiem un to, kas motivē viņus viņu personīgajās dzīvēs. Motivācija uzvarēt. Motivācija būt perfektam. Motivācija doties piedzīvojumos. Jaunās epizodes drīzumā.

Uzzināt vairāk

TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing No sacīkšu trasēm līdz rallija posmiem, visā pasaulē ir neskaitāmi daudz autosporta pasākumu, kas sajūsmina līdzjutējus, un tagad mēs visas Toyota autosporta aktivitātes visā pasaulē esam apvienojuši zem viena nosaukuma: TOYOTA GAZOO Racing. Parīzes autoizstāde 2016 Parīzes autoizstāde 2016 Autobūves pasaulei ierodoties Gaismas pilsētā ar tās izcilo kultūras un inovāciju vēsturi, nav labākas vietas, kur Toyota prezentēt savu vīziju par nākotni, kā Parīzes autoizstāde. 2016. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 2016. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 14 Toyota modeļi iekļūst dažādos Top 10 sarakstos 2015. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols 2015. gada TÜV ziņojumā Toyota ir labākais zīmols Tuvojoties 2015. gada noslēgumam, mēs atskatāmies uz Toyota sasniegto šogad.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: