Toyota 2018. gada Parīzes autoizstādē

Inovatīvas mobilitātes nodrošinātāji

Autobūves nozarē sākoties gadsimta pārmaiņām, Toyota ir sākusi transformāciju, no automobiļu ražošanas uzņēmuma kļūstot par vispārējas mobilitātes nodrošinātāju – piedāvājot aizvien labāku mobilitāti ikvienam. Šāgada Parīzes automobiļu izstādē Toyota prezentē divus galvenos inovāciju pīlārus: hibrīda tehnoloģiju un Toyota Jauno globālo arhitektūru (TNGA) – tās abas ir atspoguļotas pilnīgi jaunajā Corolla Touring Sports; un paralēli tiek atklāta Corolla hečbeka versija, debitē jaunais RAV4 Hybrid un Eiropā atgriežas Camry.

JAUNĀ COROLLA

Pilnīgi jaunā Corolla prezentē vēl dinamiskāku dizainu, kas atšķir sportisko, kompakto hečbeku un eleganto, daudzveidīgo Touring Sports izteiksmīgāk nekā jelkad agrāk. Dzinēju klāstu papildinot pilnīgi jaunajai 2,0 litru pašuzlādes hibrīda piedziņai, jaunajā 2018. gada Corolla modeļu klāstā debitē arī Toyota divu hibrīda piedziņu stratēģija.

Būtībā visi pamata modeļi tagad būs pieejami ar divu hibrīda piedziņu izvēli. No vienas puses, 122 ZS, 1,8 litru dzinējs piedāvā visas ceturtās hibrīda sistēmas paaudzes stiprās puses, tostarp uzlabotu reakciju un linearitāti, kā arī tradicionālās priekšrocības – degvielas efektivitāti un relaksētu braucienu. No otras puses, 180 ZS, 2,0 litru dzinējs papildina šīs īpašības ar vēl lielāku jaudu pēc pieprasījuma, bezrūpīgu paātrinājumu un vēl lielāku dinamiku – “brauktprieku” raksturojošām īpašībām.

Jaunās Corolla TNGA GA-C platforma garantē vēl labāku braukšanas pieredzi, pateicoties par 10 mm zemākam smaguma centram, daudzsviru piekarei aizmugurē standarta aprīkojumā visā modeļu klāstā un par 60% izturīgākai virsbūvei – svarīgāko zonu pastiprināšanai tiek izmantots augstas stiepes izturības tērauds.

/
/
/

JAUNAIS RAV4

Pilnīgi jaunais piektās paaudzes RAV4 aizsāk jaunu SUV veiktspējas, spēju un drošības laikmetu – pateicoties uzlabojumiem, kas iespējami SUV pirmoreiz izmantojot TNGA platformu, un jaudīgajam jaunajam dizainam. Salons ir ne tikai vēl plašāks un komfortablāks, tas sniedz viscaur izcilu kvalitāti un apdari. Jaunais RAV4 joprojām ir unikāls savā klasē, klientiem piedāvājot pašuzlādes hibrīda piedziņu – jauno 2,5 litru, 222 DIN ZS TNGA hibrīda piedziņu, kas nodrošina pakāpenisku jaudu, atsaucību un efektivitāti, kā arī klasē labāko degvielas ekonomiju un emisiju līmeni. Tajā pat laikā jaunā RAV4 Hybrid elektriskā AWD sistēma ir pārskatīta un uzlabota, lai sniegtu vēl spēcīgāku veiktspēju izaicinošos apstākļos un drošu vadāmību uz slidenām virsmām. Jaunais RAV4 ir arī pirmais Toyota modelis, kas aprīkots ar Toyota Safety Sense papildu funkcijām, kuras paplašina izmantoto moderno tehnoloģiju klāstu, palīdzinot novērst negadījumus un sniedzot vēl lielāku palīdzību autovadītājam, tostarp sistēmas, kas zināmā mērā ievieš autonomās braukšanas funkcijas.

/
/
/

JAUNAIS CAMRY

Pēc 14 gadu prombūtnes Toyota Camry atgriežas Eiropā, tagad aprīkots arī ar hibrīda tehnoloģiju. Eiropas debiju piedzīvojot 2018. gada Parīzes automobiļu izstādē, jaunais Toyota Camry Hybrid apvieno stilīgu dizainu un izcilu komforta līmeni ar augstu efektivitāti, pateicoties jaunākās paaudzes pašuzlādes hibrīda piedziņai. Pilnīgi jaunais Camry ir būvēts ievērojot pamatvērtības, kas to padarīja tik populāru: vadošo QDR (kvalitātes, izturības un uzticamības) līmeni, klusumu un brauciena kvalitāti, kā arī pievilcīgu jaunu eksterjeru un salona dizainu, izcilu komfortu un plašumu, modernu piedziņas tehnoloģiju – pilnīgi jaunu 2,5 litru pašuzlādes hibrīda piedziņu, kas apvieno degvielas efektivitāti, zemas emisijas un klusu darbību ar vēl lielāku jaudu un atsaucību, dāvājot jaunu braukšanas prieka līmeni. Jaunā Camry uzlaboto dinamikas spēju un izcilās brauciena kvalitātes pamats ir pilnīgi jaunā, uz TNGA balstītā GA-K platforma. Aizraujošu brauktspēju nodrošina uzlabotā vērpes stingrība, jauna aizmugurējā dubultsviru piekare un ievērojami pazemināts smaguma centrs.

/
/
/

Toyota Yaris GR Sport

Ekskluzīvā Yaris GRMN veiktspējas hečbeka iedvesmots, jaunais Yaris GR SPORT ienes vēl vairāk sportiska braukšanas prieka Toyota supermini klāstā. Toyota atgriešanās Pasaules rallija čempionātā 2017. gadā noveda pie uz veiktspēju fokusētā Yaris GRMN izstrādes, kas guva augstu kritiķu novērtējumu un kura 400 eksemplāri tika izpirkti, vēl pirms automobilis sasniedza autosalonus. Jaunais GR SPORT ievieš TOYOTA GAZOO Racing sportisko mantojumu Yaris klāstā, dāvājot patiesi aizraujošu veiktspēju un sportisku stilu. GRMN iedvesmotās modifikācijas ir koncentrētas piekarē un piešķir automobilim lielisku vadāmību un atsaucīgumu. Tajā izmantoti Sachs Performance amortizatori, līdzīgi tiem, ar kādiem aprīkots GRMN, un monolīts (pretstatā cauruļu) stabilizatora stienis, kas nodrošina papildu stingrību. Melnie 17 collu lietie vieglmetāla diski tiek piedāvāti ekskluzīvi GR SPORT, bet tie ir aprīkoti ar tādām pašām Bridgestone Potenza RE50 205/45R17 riepām kā GRMN modelis. GR SPORT ir pieejams tikai piecu durvju versijā un aprīkots ar Yaris standarta 1,5 litru pašuzlādes hibrīda piedziņu.

/
/
/

TOYOTA YARIS Y20

Toyota godina oriģinālo Yaris, kas pirmoreiz tika izstādīts Parīzes automobiļu izstādē 1998. gadā, par godu sava veiksmīgā B segmenta automobiļa 20 gadu jubilejai ieviešot 2019. gada modeļu klāstā jaunu Y20 aprīkojuma līmeni. Divdesmit gadu un trīs paaudžu laikā Yaris ir kļuvis par stabilu Toyota vislabāk pārdoto modeli Eiropā. Atjaunotais Yaris klāsts, kas pirmoreiz tika atklāts Parīzes automobiļu izstādē, piedāvās jaunu multimediju sistēmu, kas nodrošinās viedtālruņa integrāciju. Launch Edition Y20 speciālizlaiduma versijas sākotnējais ražošanas apjoms būs 1998 eksemplāri – ar 1998. gada pirmā Yaris zeltīto krāsojumu, kam piešķirts moderns triepiens – divtoņu tumši pelēks jumts. Būs pieejamas standarta un divu toņu krāsojuma versijas, pēdējām apvienojot sudraba krāsas, perlamutra vai melnu virsbūvi ar jaunu tumši pelēku jumta apdari. Eksterjera stilā tiks izmantoti tumši pelēki elementi, izceļot Y20 pārējo Yaris klāstā.

/
/
/

Otrās paaudzes Toyota Safety Sense

Apņēmies nodrošināt drošu sabiedrības mobilitāti, uzņēmums Toyota tic, ka ir svarīgi atbalstīt ikvienu pieeju, kas ietver cilvēkus, automobiļus un satiksmes vidi, kā arī tiekties uz „reālās pasaules drošību“, mācoties no negadījumiem un ieviešot šīs zināšanas automobiļu attīstībā. Sperot vēl vienu soli tuvāk savam mērķim – autobraucēju sabiedrībai bez satiksmes negadījumiem –, Toyota atklāj otrās paaudzes Toyota Safety Sense.

Uzlabotais aktīvās drošības sistēmu komplekts ietver vienas lēcas kameru un milimetru viļņu radaru. Abu sistēmu veiktspēja ir uzlabota, lai paplašinātu apdraudējuma pamanīšanas amplitūdu un uzlabotu funkcionalitāti.

Jaunās sistēmas iekārta ir samazināta izmērā, lai tā būtu vieglāk uzstādāma visa Toyota modeļu klāsta ietvaros. Toyota Safety Sense tagad ietver sadursmes novēršanas sistēmas (PCS), adaptīvās kruīza kontroles (ACC), brīdinājuma par izbraukšanu no braukšanas joslas (LDA), ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmas (RSA) un automātisko tālo gaismu funkcijas (AHB) divas uzlabotas versijas. Papildus tam vēl labākam autovadītāja atbalstam ir ieviesta jauna joslas marķējuma monitorēšanas palīgsistēma (LTA).

Pre-collision system
/
Adaptive cruise control
/
Lane trace assist
/
Road sign assist
/
Automatic High Beam
/

Novatoriska pieeja preses konferencei

Lai pilnībā atspoguļotu mainīgo mediju komunikāciju, tradicionālā “klātienes” preses konference ir aizvietota ar jaunu digitālu “pēc pieprasījuma” formātu, kuru var izbaudīt jebkurā laikā – stendā vai tiešsaistē, automobiļu izstādē uz vietas vai jebkur citur pasaulē.
 
Digitālā preses konference tiks publicēta mikrovietnē parisms.toyota-europe.com, kā arī Toyota Motor Europe YouTube kanālā.

Vairāk par Toyota dalību automobiļu izstādēs

Robeža ir debesis: Toyota Pasaules rallija čempionātā Robeža ir debesis: Toyota Pasaules rallija čempionātā Pēc veiksmīgās debijas 2017. gadā TOYOTA GAZOO Racing startē 2018. gada FIA Pasaules rallija čempionātā ar vēl lielāku pieredzi, uzlabotu automobili un dinamisku pilotu un stūrmaņu komandu, kas ir gatavi vēl vairāk izaicināt iespējamā robežas. Jaunais Toyota Yaris GRMN Jaunais Toyota Yaris GRMN Pēc 17 gadiem Toyota čempionu komanda atgriezās FIA Pasaules rallija čempionātā ar 2017. gada Yaris WRC. Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Gluži piemēroti vienai no Eiropas dārgākajām pilsētām, Toyota Ženēvas automobiļu izstādes apmeklētājiem piedāvā veselu bagātību dažādu jaunumu. No pirmā skatiena uzmešanas dinamiskajam jaunajam Yaris, tā karstajam brālim GRMN un radikālajam urbānajam i-TRIL konceptautomobilim līdz tīksmināšanās mirkļiem par jaunākajām TOYOTA GAZOO Racing tehnoloģijām – Ženēvas Starptautiskā automobiļu izstāde ir vieta, kur jāatrodas ikvienam Toyota fanam.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: