Toyota ir pasaules čempions autorallijā!

Komandu ieskaites čempiona tituls tika nodrošināts Austrālijas posmā

Toyota ir pasaules čempions autorallijā!

Tomija Mekinena (Tommi Mäkinen) vadītā komanda, kuras galvenais birojs atrodas Puuppolā, Vidussomijā, čempionu titulu nodrošināja WRC sezonas pēdējā posmā Austrālijā. Vēsturē iekļuva arī Mekinens. Viņš kļuva par pirmo, kurš ir ieguvis rallija čempiona titulu gan kā pilots, gan kā komandas vadītājs. Uzvara Mekinenu priecīgi pārsteidza. “Pirms četriem gadiem mums vēl nebija skaidra lēmuma par dalību PČ sērijā, bet tagad esam pasaules čempioni. Lieliski,” priecājās Mekinens.

Jari-Matti Latvala uzvarēja posmā, otro vietu apsteidzot par 32,5 sekundēm. Toyota panākumus papildināja ceturtajā vietā nonākušais Esapeka Lapi (Esapekka Lapp). Toyota trešais pilons Ots Tenaks (Ott Tänak), kurš līdz pēdējam brīdim cīnījās par individuālo pasaules čempiona titulu, izšķirīgajā dienā bija spiests pārtraukt braucienu.

“Par uzvaru esmu ļoti laimīgs. Pēc ilga laika tā sniedza patiesu atvieglojumu,” sacīja posma uzvarētājs Jari-Matti Latvala.

“Apstākļi bija ļoti sarežģīti, šodien varēja arī viegli nobraukt no ceļa. Man viss bija labi, žēl tikai, ka Oto (Tenakam) bija jāpārtrauc sacensības. Pirms pēdējā posma man bija daudz gribas, vienlaicīgi biju arī nedaudz nervozs, tomēr mums viss izdevās. Iegūt PČ titulu komandu ieskaitē ir fantastiski. Esmu patiesi lepns par visu komandu un to, ko visu tās locekļi ir izdarījuši. Visi ir smagi strādājuši un titulu ir godam nopelnījuši!”

/

Uzzināt vairāk

Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Gatavs darbam reizē ar jums. “Dakara 2019”: Uzvara! “Dakara 2019”: Uzvara! “Toyota GAZOO Racing SA” Nasers Al Atija un Matjē Baumels savu Dienvidāfrikā būvēto Toyota Hilux atved uz vēsturisku uzvaru. Toyota 2018. gada Ženēvas autoizstādē Toyota 2018. gada Ženēvas autoizstādē Pēc 20 gadiem vadošajā pozīcijā hibrīdauto ražošanas jomā esam apņēmušies padarīt Toyota hibrīdu vēl pievilcīgāku saviem klientiem. Jo izturīgāks, jo labāk: Toyota Dakaras rallijā Jo izturīgāks, jo labāk: Toyota Dakaras rallijā Autosporta ekstrēmajos apstākļos mēs radām jaunas tehnoloģijas un, stājoties pretī visbargākajiem izaicinājumiem, rodam jaunus risinājumus un jaunus veidus, kā kļūt vēl labākiem. Un ir vienas sacensības, kurās šī vīzija izpaužas visvairāk: Dakaras rallijs. Šeit daudz svarīgāka ir kvalitāte, izturība un uzticamība.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: