Uzvara “Toyota Gazoo Racing” komandai

“Dakara 2019”

Uzvara “Toyota Gazoo Racing” komandai

Kataras pilots savam franču stūrmanim, kam ceturtdien, 17. janvārī apritēja 43 gadi, sagādāja labāko dzimšanas dienas dāvanu, kad pāris ieradās 2019. gada Dakaras pēdējā laika kontrolē komandas biedru Žinjela de Viljē un Dirka fon Cicevica pavadībā. Abas Toyota Hilux ekipāžas nobrauca visu posmu kopā, jo de Viljē / fon Cicevics gaidīja gandrīz 55 minūtes, kamēr līderi startēja pēdējā posmā, lai varētu viņus pavadīt līdz finišam.

/

Komandas vadītājs Glins Hals teica: “Uzvara Dakarā nekad nav viegla – ir daudz cilvēku, kas mēģina. Šī gada sacensības nebija izņēmums un komandai radīja emociju un rezultātu karuseli.”

Pirmais nopietns trieciens bija tad, kad de Viljē / fon Cicevics zaudēja iespēju cīnīties par augstām vietām pēc tam, kad biezos putekļos bija trāpījuši pa akmeni. Tas nostādīja 2009. gada uzvarētājus atbalsta komandas lomā; līdzīgu likteni tikai vienu dienu vēlāk piedzīvoja holandiešu pilots Bernhards ten Brinke un viņa franču stūrmanis Ksavjē Panserī."

“Savā ziņā bija ļoti ērti, ka Nasaram bija divas atbalsta komandas,” sacīja Hals pēc sacensībām. “Bet es labāk izvēlētos, lai viņi cīnītos par kopvērtējuma pozīcijām, nevis posmu uzvarām."

Diemžēl, ten Brinke / Panserī sacensības beidzās 8. posmā, kad vienās no lielākajām kāpām šī gada sacensībās viņi sabojāja pārnesumkārbu. Tas nozīmēja, ka de Viljē / fon Cicevics kļuva par vienīgo atbalsta komandu Al Atijam / Baumelam.

/

“Skaidrs, ka mēs ieradāmies šeit, lai mēģinātu uzvarēt sacensībās,” sacīja de Viljē, kurš galu galā finišēja devītajā vietā. “Bet, kad šis sapnis beidzās, mēs ar prieku atbalstījām Nasara un Matjē centienus. Ja mēs paši nespētu uzvarēt, nākamais labākais rezultāts būtu kādu mūsu komandas biedru uzvara, un es esmu ārkārtīgi priecīgs par gala rezultātu. ”

“Toyota Gazoo Racing SA” komandai uzvara Peru ir kā ķirsis uz kūkas kopējā Dakāras vēsturē. “Šī ir pozīcija, kuru mums vajadzēja,” sacīja pacilātais Hals pēc tam, kad 41. Dakaras putekļi bija nosēdušies. “Un ir lieliski beidzot uzvarēt.“

“Toyota Motor Corporation” prezidents Akio Tojoda komentē komandas uzvaru: “Katru gadu daudzi dalībnieki izvēlas Toyota automobiļus, lai uzņemtos šo grūto izaicinājumu. Šis gads nebija izņēmums; vairāki Hilux un Land Cruiser automobiļi piedzīvoja maksimālu slodzi aptuveni 5000 kilometru garajās divu nedēļu sacensībās. Es vēlos sirsnīgi pateikties visām komandām, kas izvēlējās Toyota šī gada Dakaras rallijreidam. Paldies par smago darbu!”

Tojodas kungs secina: “Es uzskatu, ka katra komanda parādīja labu sniegumu, nepadodoties Dakāras rallijreida ekstrēmajai videi un virzot Toyota grupas filozofiju par “arvien labāku automobiļu ražošanu” ievērojami uz priekšu. Šogad un turpmāk, Toyota grupa kopumā centīsies turpināt arvien labāku automašīnu ražošanu, pārvarot dažādus ceļus un apvidus visā pasaulē.”

Vairāk par “TOYOTA GAZOO Racing” komandu