Paliec mājās šodien, lai atgrieztos stiprāks rītdien

Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19

Šis ir trauksmains laiks. Mums ir jāmaina savs ikdienas ritms un ieradumi, lai kopā pielāgotos šiem jaunajiem izaicinājumiem.

Mēs, Toyota un visas mūsu pārstāvniecības, uzmanīgi uzraugām pašreizējo situāciju. Mēs esam apņēmušies nodrošināt jūsu un darbinieku drošību. Tādēļ mēs ievērojam visas valdības vadlīnijas un ieteikumus un darām visu iespējamo, lai novērstu vīrusa izplatīšanos.

Lai gan vispārīgie ieteikumi pagaidām ierobežo mūsu pārvietošanās brīvību, jūs joprojām varat ar mums sazināties pa tālruni, izmantojot internetu vai Toyota pārstāvniecībā.

Mēs ievērojam visas oficiālās higiēnas vadlīnijas un veicam papildu pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu apmeklējums, ja tas nepieciešams, būs drošs jums un mūsu darbiniekiem. Apskatiet katras pārstāvniecības veiktos piesardzības pasākumus, atlasot vēlamo pārstāvniecību zemāk esošajās saitēs.

Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka visi mūsu pakalpojumi ir pieejami pat pašreizējā ārkārtējā situācijā. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka Toyota pārstāvniecību darba laiks un piedāvātie pakalpojumi var atšķirties. Lūdzu, zemāk izvēlieties vēlamo pārstāvniecību, lai uzzinātu sīkāku informāciju par to darba laikiem, piedāvātajiem pakalpojumiem un izvēlētos vēlamo saziņas veidu.

Esiet drošībā!

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.