RAV4 Plug-in Hybrid, Toyota jaunais hibrīda flagmanis

SUV mantojums ar divkāršu DNS

Jaunais RAV4 Plug-in Hybrid ir veidots, balstoties uz Toyota vairāk nekā 20 gadu ilgo pieredzi kā līderim hibrīda piedziņas tehnoloģijas jomā. Jaudīgāks, tomēr būdams videi draudzīgāks un efektīvāks par jebkuru automobili savā klasē, tas atrodas piektās paaudzes RAV4, viena no Eiropas populārāko SUV, klāsta centrā.

Piesakies jaunumiem

Efektīva hibrīda jauda

Radīts uz Toyota GA-K platformas un aprīkots ar Toyota automatizēto AWD-i elektrisko pilnpiedziņas sistēmu, RAV4 Plug-in Hybrid apvieno jaunāko Toyota hibrīda tehnoloģiju ar īpaši efektīvu 2,5 litru Dynamic Force benzīna dzinēju. Ar pilnu sistēmas radīto jaudu 306 DIN ZS/225 kW*, RAV4 Plug-in Hybrid var sasniegt 100 km/h tikai 6,2 sekundēs*.

Neskatoties uz iespaidīgo sniegumu, RAV4 Plug-in Hybrid ir arī videi draudzīgs — pateicoties jaunam augstas ietilpības litija jonu akumulatoram un uzlabotam hibrīda sistēmas vadības blokam, tā CO2 emisijas ir nedaudz zemākas par 29 g/km*.

* Provizoriskie dati WLTP standarta testā; var atšķirties galīgajā homologācijā.

/
/
Īsta EV spējas

Ar četriem braukšanas režīmiem autovadītājiem ir iespēja viegli pārslēgties no hibrīda uz EV režīmu, kas ļauj RAV4 Plug-in Hybrid nobraukt vairāk nekā 65 km* ar elektrisko jaudu, pārsniedzot 50 km vidējo Eiropas ikdienas brauciena attālumu. EV sistēma ļauj RAV4 Plug-in Hybrid sasniegt ātrumu līdz 135 km/h bez iekšdedzes dzinēja palīdzības pat pilnā paātrinājumā.

* Ja akumulatora uzlāde un braukšanas apstākļi to atļauj.

Pilnveidots dizains

RAV4 Plug-in Hybrid pārsteidz ar vairākām unikālām ārējā dizaina iezīmēm, kas ietver aptumšotu priekšējo resti, tās apdari un priekšējo lukturu uzlikas. Priekšpusē jaunā metāliskā bufera aizsarguzlikas apdare vēl vairāk izceļ automobiļa dinamiskumu un plato virsbūvi. Aizmugurē metālam līdzīgā apdare zem aizmugurējā loga un melna apdare apakšējā daļā rada apslēpta spēka sajūtu. Spēcīgo un pārsteidzošo koptēlu papildina jauna dizaina 18 un 19 collu diski ar kontrastējošu košu un pelēku vai melnu apdari.

Salona ērtības un dizains bez kompromisiem

Ikviena interjera detaļa ir rūpīgi pilnveidota, ieskaitot jauna dizaina apdari ar rievotu rakstu un sarkaniem kontrastējošiem akcentiem, ventilējamus sēdekļus un iespēju izvēlēties greznus, stepētus melnas ādas sēdekļus ar izteiksmīgu un atšķirīgu sarkanu akcentu.

Salonā esošais deviņu collu multimediju skārienekrāna displejs — lielākais jebkurā RAV4 modelī — nodrošina viegli pārskatāmu, intuitīvu vidi, sniedzot pilnīgu automobiļa izklaides, informācijas un savienojamības funkciju vadību.

Kompaktie litija jonu akumulatora izmēri ļauj to pilnībā novietot zem automobiļa grīdas. Tas minimāli ietekmē kravas telpas izmērus, kas ir izvietota zemu automobilī, sniedzot 520 litru ietilpību; akumulators nodrošina RAV4 Plug-in Hybrid zemu smaguma centru, uzlabojot vadāmības stabilitāti un braukšanas komfortu.

/
/
Aprīkots un savienots braukšanas ērtībām

RAV4 Plug-in Hybrid ir radīts tā, lai atvieglotu ikdienu ceļā. Ar vēl vairāk iespējām nekā jebkad agrāk tas ietver jaunāko Toyota multimediju paketi, kas nodrošina viedtālruņu integrāciju, izmantojot Apple CarPlay un Android Auto.

Pasažieru ērtības nodrošina pēc izvēles* apsildāmi un atdzesējami priekšējie sēdekļi, apsildāmi aizmugurējie sēdekļi un panorāmas jumts, kas salonu pārpludina ar dabisku apgaismojumu, savukārt tehnoloģiju papildinājumi ietver apsildāmu stūri, automātiski atveramas bagāžas nodalījuma durvis, noderīgu 230 V kontaktligzdu bagāžas nodalījumā un krāsainu attēla projicēšanu uz vējstikla (HUD), kas vadītājam acumirklī sniedz visu būtisko informāciju.

* Aprīkojuma līmeņi ir atkarīgi no klases un iespējām.

Uzzināt vairāk

Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Gatavs darbam reizē ar jums. Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija Hibrīda akumulatora 10 gadu garantija Augstsprieguma akumulatora 10 gadu garantija dāvā ilgtermiņa sirdsmieru un pārliecību, ka Toyota hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā. Toyota Mirai Toyota Mirai Mirai iezīmē jauna automobiļu laikmeta sākumu. Izmantojot ūdeņradi – svarīgu nākotnes enerģijas avotu –, lai ražotu elektrību, Mirai nodrošina minimālu ietekmi uz vidi, dāvājot ērtības un braukšanas baudījumu, kādu sagaidāt no jebkura tradicionālā automobiļa.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.