Toyota palīdz palīgiem

Toyota bezmaksas palīdzība uz ceļa darbiniekiem pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomā, kas cīnās ar COVID-19

Toyota mērķis ir nodrošināt kustības brīvību visiem. Šajā sarežģītajā laikā tas visvairāk nepieciešams tiem, kuri nevar palikt mājās – mūsu krietnajiem pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbiniekiem.
Tie ir visi medicīnas, policijas un glābšanas dienestu darbinieki, kuri savu laiku velta palīdzībai citiem un dienu no dienas rūpējas, lai mēs iespējami ātri varētu izkļūt no krīzes. Vienotāki un stiprāki nekā jebkad iepriekš.

Tādēļ Toyota kopā ar "Green Wave" nolēma sniegt palīdzīgu roku šiem cilvēkiem. Lai viņi bez raizēm nokļūtu savā darbavietā un pēc tam mājās pie savas ģimenes, visiem Toyota īpašniekiem, kas ir pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbinieki cīņā ar COVID-19, diennakts palīdzība uz ceļa tagad ir bez maksas!*

Tas nozīmē, ka, ja šādas jomas darbinieks uz ceļa nonāk nelaimē ar savu Toyota – satiksmes negadījuma, tukša akumulatora, saplīsušas riepas, degvielas beigšanās, auto atslēgu nozaudēšanas vai mehāniska bojājuma dēļ – viņam vienkārši jāzvana uz numuru 8 000 44 11, jāpasaka atslēgas vārds “Glābējs”, un viņam iespējami ātri tiks sniegta palīdzība.

Un, kas ir vislabākais, bezmaksas palīdzības uz ceļa pakalpojums ir spēkā visiem Toyota automobiļiem, neatkarīgi no automobiļa vecuma vai nobraukuma, līdz šī gada augusta beigām.

* Kā darbojas bezmaksas palīdzība uz ceļa darbiniekiem pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomā, kas cīnās ar COVID-19
Toyota bezmaksas palīdzību uz ceļa saņems visi pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbinieki, kas cīnās ar COVID-19:

• Visi medicīnas darbinieki, t. sk. privātklīnikas.
• Visi policijas darbinieki, t. sk. brīvprātīgie un pašvaldības policija.
• Visi glābšanas dienesta darbinieki, t. sk. brīvprātīgie.

Toyota palīdzība uz ceļa ir spēkā:

• Visiem Toyota automobiļiem neatkarīgi no automobiļa vecuma vai nobraukuma.
• Laika posmā 01.05.2020.–31.08.2020.
• Tikai Latvijā.

24/7 palīdzība uz ceļa ietver:

• Konsultēšanu pa tālruni.
• Uz ceļa sniedzamo palīdzību šādos gadījumos:
     • satiksmes negadījums;
     • degvielas izbeigšanās;
     • tukšs akumulators;
     • riepas saplīšana;
     • atslēgu nozaudēšana vai aizmiršana automobilī;
     • mehānisks bojājums.
• Ja iepriekš minētajos gadījumos nav iespējams sniegt palīdzību uz ceļa, tad evakuāciju uz tuvāko Toyota oficiālo remontdarbnīcu.

Ko darīt, ja tavai Toyota nepieciešama palīdzība uz ceļa?

Zvani uz numuru 8 000 44 11 un pasaki atslēgas vārdu “Glābējs”.
Toyota sadarbības partneris "Green Wave" identificēs zvanītāju un prasīs precizējošu informāciju par personas, kurai nepieciešama palīdzība, amatu.
Pamatotu šaubu gadījumā operatoram ir tiesības uzdot precizējošus jautājumus par zvanītāja darbavietu un darba raksturu. Operatoram ir arī tiesības prasīt precīzāku informāciju par tavu Toyota un konkrēto gadījumu.
Operatoram ir tiesības atteikties no palīdzības sniegšanas tikai tādā gadījumā, ja klients apzināti sniedz nepatiesu informāciju, vai arī transportlīdzeklis vai negadījums neatbilst Toyota palīdzības uz ceļa noteikumiem.

24/7 palīdzības uz ceļa pakalpojums nesedz:

• aizvietojošu automobili, taksometru vai citu aizvietojošu transportu;
• viesnīcu;
• remontdarbu izmaksas;
• papildu degvielu.

Pakalpojumu nevar izmantot, ja ir bijusi:

• dalība motosporta sacīkstēs vai citā līdzīgā pasākumā;
• tīša satiksmes noteikumu vai citu normatīvo aktu pārkāpšana;
force majeure situācija.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir tie darbinieki, kas var saņemt Toyota bezmaksas palīdzību uz ceļa?

Piedāvājums attiecas uz privātpersonām, kuru ikdienas darbs saistīts ar pirmās nepieciešamības pakalpojumu sniegšanu ārkārtējās situācijas laikā:
• Visi medicīnas darbinieki, t. sk. privātklīnikas.
• Visi policijas darbinieki, t. sk. brīvprātīgie un pašvaldības policija.
• Visi glābšanas dienesta darbinieki, t. sk. brīvprātīgie.

Ja es esmu šīs jomas apkalpojošais personāls (uzkopšana utt.). Vai tas attiecas uz mani?

Ja es esmu drošības dienesta darbinieks. Vai tas attiecas uz mani?

Es strādāju veikalā un braucu ar Toyota. Vai tas attiecas uz mani?

Vai man ir jāreģistrējas?

Nē, nav.

Ja man salūzt automobilis. Kam zvanīt?

Vai ir automobiļa vecuma ierobežojums?

Vai ir nobraukuma ierobežojums?

Ja man salūzt automobilis, vai es varu izvēlēties sev tīkamo remontdarbnīcu?

Nē. Ja problēmu nevar atrisināt uz vietas, automobili transportēs uz tuvāko oficiālo Toyota remontdarbnīcu. Lēmumu pieņem pakalpojuma nodrošinātājs.

Ja man uz ceļa beidzas degviela. Vai man piedāvās bezmaksas degvielu?

Nē. Pakalpojums ir bezmaksas, bet par degvielu būs jāmaksā.

Vai pakalpojums būs pieejams mana ārzemju atvaļinājuma laikā?

Nē. Tas ir spēkā tikai tavā mītnes zemē.

Vai Toyota palīdzība uz ceļa ir pieejama nedēļas nogalē?

Jā. Tā ir pieejama 24/7.

Vai šis ir bezmaksas pakalpojums?

Jā. Izņemot izsniegto degvielu un rezerves daļas.

Ja es esmu Toyota palīdzības uz ceļa programmas klients, vai es saņemšu daļēju atmaksu, ja esmu arī nepieciešamības jomas darbinieks veselības un sociālās aprūpes nozarē?

Saistītās saites

Informācija par atsaukuma kampaņām Informācija par atsaukuma kampaņām Toyota vissvarīgākais ir nodrošināt satiksmes dalībnieku drošību. Katru gadu jaunu īpašnieku atrod gandrīz 10 miljoni jaunu Toyota. Nelielai daļai no tām tiek konstatēts trūkums, kura dēļ drošības paaugstināšanai nepieciešama jauna rezerves daļa vai papildu apkopes darbi. Viena no tām var būt tava Toyota. Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota atklāj globālu korporatīvu iniciatīvu “Start Your Impossible” Toyota atklāj globālu korporatīvu iniciatīvu “Start Your Impossible” Toyota tic, ka mobilitāte nozīmē ko vairāk, nekā tikai automobiļus – tā nozīmē izaicinājumu pārvarēšanu un sapņu piepildīšanu. “Start Your Impossible” iniciatīva atspoguļo šīs vērtības un izceļ uzņēmuma mērķi nodrošināt mobilitāti visiem.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.