Toyota Hibrīds mirdz starmešu gaismās

Frankfurtes autoizstāde 2015

Frankfurtes autoizstāde ir viena no prestižākajām auto izstādēm visā pasaulē, un, ja kādam ir atklājams kas jauns un aizraujošs, te ir īstā vieta, kur to darīt – un 2015. gadā mums ir daudz kas tāds, kas liks Tev celties kājās un nākt aplūkot to tuvāk.

Šogad Prius ir atgriezies tur, kur ir viņa īstā vieta – starmešu gaismā –, un atrodas modernā dizaina, efektivitātes un inovāciju priekšgalā. Jaunais RAV4 raksta jaunu, drosmīgu nodaļu savu piedzīvojumu vēsturē, ieviešot hibrīda tehnoloģijas versiju, bet C-HR 2. konceptautomobilis uzjunda iztēli – tas ir kompaktais krosovers, kas ir tik izteiksmīgs, unikāls un pievilcīgs, ka noteikti piesaistīs Tavu uzmanību.

Labākais tikko kļuva vēl labāks

Prius pārrakstīja autobūves noteikumus 1997. gadā, bet 2015. gadā savā pioniera vēsturē iezīmē vēl vienu svarīgu pagrieziena punktu. Kā pirmais automobilis, kas tiks būvēts uz mūsu pilnīgi jaunās TNGA platformas un izmantos mūsu moderno ceturtās paaudzes hibrīda piedziņas sistēmu, jaunais Prius tagad ir vēl klusāks un atsaucīgāks. Tā nepārprotami sportiskais jaunais dizains ne vien piešķir Prius vēl satriecošāku izskatu, bet arī dāvā pasaules klases gaisa pretestības koeficientu Cd 0,24. Jaunā hibrīda piedziņas sistēma seko priekšteču paraugam, nodrošinot vēl vienmērīgāku jaudas padevi un straujāku reakciju.

/
RAV4 hibrīds maina perspektīvu

Līdzīgi kā Prius, mūsu oriģinālais kompaktais SUV – RAV4 – pēdējās divas desmitgades ir iemiesojis piedzīvojumu garu, un šis jaunais, inovatīvais modelis Frankfurtē noteikti mainīs skatītāju perspektīvu.
RAV4 stilīgais jaunais izskats, moderno drošības sistēmu komplekts un plašais inovatīvo funkciju klāsts pilnīgi noteikti izceļ to no pārējā kompakto SUV pūļa. Taču visnozīmīgākā ir hibrīda modeļa ieviešana – tā ir tehnoloģija, kas dāvā vairāk jaudas, zemākas ekspluatācijas izmaksas, samazinātas emisijas un uzlabotu izsmalcinātību, aizvien vairāk un vairāk cilvēkiem dāvājot braukšanas brīvību, ko nodrošināt spēj tikai RAV4.

/
Nākamais lielais solis

Neviena auto izstāde nekad nav pilnīga bez prātuļošanas, kā mēs pārvietosimies no punkta A uz punktu B nākotnē, tāpēc ir ārkārtīgi aizraujoši izgaismot to ar jauno C-HR 2. konceptautomobili: futūristisku vīziju, kas kļūst aizvien reālāka. Tas tika radīts, lai iepatiktos tiem, kas tiecas uz „aktīva pilsētnieka dzīvesstilu“. Oriģinālā C-HR izteiksmīgais dimanta rombveida formu arhitektūras stils un muskuļotā stāja ir saglabāti, taču ar 5 durvīm, jaunu metāliski pelēku krāsojumu un ražošanai burtiski gatavu virsbūves priekšgalu un aizmuguri, kā arī lukturiem jaunais C-HR II ne vien izskatās satriecoši, bet arī dāvā mums patiesi reālu ieskatu tuvākajā nākotnē.

/
Toyota Safety Sense

Mūsu vīzija par autobūves nākotni ir ne vien plūstošāka no ārpuses un vēl inovatīvāka iekšpusē, tā ir arī drošāka, pateicoties Toyota Safety Sense papildināšanai ar divām jaunām funkcijām. Adaptīvā kruīza kontrole izmanto milimetru viļņu radaru, kas automātiski regulē ātrumu, ievērojot drošu attālumu no priekšā braucošā automobiļa, un mazina vadītāja noslogojumu, veicot garus ceļojumus pa šoseju. Papildus tam tagad jau laikus var pamanīt gājējus, jo sadursmes novēršanas sistēma ir papildināta ar gājēju noteikšanas funkciju, kas apvieno milimetru viļņu radaru ar kameru. Tāpat priekšējie lukturi ir aprīkoti ar īso infrasarkano staru prožektoriem, kas palīdz pamanīt gājējus naktī.

/

Uzziniet vairāk

Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Gluži piemēroti vienai no Eiropas dārgākajām pilsētām, Toyota Ženēvas automobiļu izstādes apmeklētājiem piedāvā veselu bagātību dažādu jaunumu. No pirmā skatiena uzmešanas dinamiskajam jaunajam Yaris, tā karstajam brālim GRMN un radikālajam urbānajam i-TRIL konceptautomobilim līdz tīksmināšanās mirkļiem par jaunākajām TOYOTA GAZOO Racing tehnoloģijām – Ženēvas Starptautiskā automobiļu izstāde ir vieta, kur jāatrodas ikvienam Toyota fanam. 11. Toyota sapņu automobiļu konkurss 11. Toyota sapņu automobiļu konkurss Toyota tic, ka, lai kur Tu šobrīd atrastos, Tavi sapņi var palīdzēt Tev nokļūt jebkur. Kā Tavu fantāziju automobilis palīdzētu padarīt pasauli par labāku vietu? 11. sapņu automobiļa konkurss ir atklāts! Toyota misija ir radīt vēl labākus automobiļus Toyota misija ir radīt vēl labākus automobiļus Dodoties ceļā, ir svarīgi zināt, ka Tava Toyota ir gatava jebkurai situācijai. Atklāj, kā Toyota inovatīvā domāšana un tehnoloģijas – no ūdeņraža degvielas šūnām un THUMS ģimenes līdz aerodinamikas un ekstrēmu temperatūru testiem – nodrošina vēl labākus un drošākus automobiļus ikvienam. Parīzes autoizstāde 2016 Parīzes autoizstāde 2016 Autobūves pasaulei ierodoties Gaismas pilsētā ar tās izcilo kultūras un inovāciju vēsturi, nav labākas vietas, kur Toyota prezentēt savu vīziju par nākotni, kā Parīzes autoizstāde.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: