Tālāk par ierobežojumiem


Kad mēs varam brīvi pārvietoties, viss ir iespējams. Tādēļ mēs strādājam pie tā, lai palīdzētu radīt pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Tādēļ mēs esam 2018.–2024. gada olimpisko un paralimpisko spēļu partneris. Un tādēļ mēs 2024. gada izstādē Parīzē prezentēsim plašu jaunu mobilitātes risinājumu klāstu.

Tas ietver cilvēku atbalsta robotu, kas palīdz cilvēkiem, kuri nevar viegli pārvietoties paši. Turpretī i-Ride ir pilnībā elektrisks transportlīdzeklis, kas ir paredzēts ratiņkrēslu lietotājiem, lai padarītu pārvietošanos vieglāku un efektīvāku.

/
Cilvēku atbalsta robots

Toyota cilvēku atbalsta robots pārraksta mobilitātes robežas, palīdzot dzīvot patstāvīgāk tiem, kam ir nepieciešams atbalsts ikdienā. Tas spēj pārvietoties autonomi, un tas nenogurstoši izpildīs dažādas tā vadītāja dotās balss un planšetdatora komandas.

/
Pieejamais cilvēku transportētājs

Vēl viens veids, kā mēs cenšamies doties tālāk par nulli, ir palīdzēt tiem, kuru kustību spējas ir ierobežotas. Pieejamais cilvēku transportētājs tika izstrādāts, lai nodrošinātu vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī grūtniecēm un ģimenēm ar maziem bērniem iespēju iekāpt sabiedriskajā transportā un izbaudīt mazliet vairāk brīvības.

/
i-Ride

i-Ride ir ģeniāls elektriskais automobilis, kas ir viegli pieejams ratiņkrēslu lietotājiem, un to var vienkārši kontrolēt ar kursorsviru. Tā unikālais sēdekļu izkārtojums un automatizētās braukšanas funkcijas sniedz brīvību un sirdsmieru tā lietotājiem.

/
i-Road

Izcilā, novatoriskā “aktīvā atbalsta” tehnoloģija ļauj Toyota i-Road būt intuitīvam un aizraujošam, vienlaikus nodrošinot vieglāku pārvietošanos pilsētā. Tas palīdz vienlaikus samazināt sastrēgumus un piesārņojumu.

/
T-HR3

Vēl viens robots ar misiju – T-HR3 ir humanoīda ierīce, kura ir aizraujoša, bet ar nopietnu mērķi. Precīzi atdarinot kustības, T-HR3 spēj palīdzēt ārstiem un pacientiem, atvieglojot procedūras attālināti, tostarp dzīvībai bīstamās situācijās.

/
E-Care

Papildu mobilitātes brīvību nodrošina Toyota E-Care, kas piedāvā virtuālas veselības pārbaudes un ārsta izmeklējumus tiem, kam ir mazāk iespēju pārvietoties. Tas dodas tur, kur tas ir nepieciešams.

Uzzināt vairāk

Toyota elektrificētie automobiļi Toyota elektrificētie automobiļi Mēs lepojamies, ka esam elektrifikācijas jomas līderi. Izvēloties no hibrīda, plug-in hibrīda vai ūdeņraža tehnoloģijām, tu vari atrast tieši tev piemērotu jaudu. Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Mūsu viegli uzpildāmie, novatoriskie ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi nodrošina vairāk nekā 650 km braukšanas diapazonu un nerada kaitīgas emisijas, tikai ūdeni. Kāpēc tieši ūdeņradis? Kāpēc tieši ūdeņradis? Uzzini vairāki par ūdeņraža galvenajām priekšrocībām un bieži uzdotajiem jautājumiem par šo degvielas avotu. Atklāj jauno Toyota Mirai Atklāj jauno Toyota Mirai Jaunais Toyota Mirai izceļas citu vidū ar tā nevainojamo, dinamisko koptēlu. Tā izteiksmīgais dizains nevainojami saplūst ar novatoriskām tehnoloģijām.