Atklāj jauno Corolla Cross Hybrid

Auto, kas liks tev pasmaidīt

Iepazīsti pilnīgi jauno Corolla Cross Hybrid.

Pirmais Corolla SUV ienes spēcīgu, jaunu virsbūves stilu pasaulē visvairāk pārdoto modeļu klāstā.

Apvienojot ietilpīga, augsta novietojuma SUV praktiskumu ar mūsu līdz šim modernākajām hibrīda un drošības tehnoloģijām, Corolla Cross sniedz ģimenēm visu, kas ir nepieciešams ikdienai.

Vai esi gatavs īstam ģimenes auto? Tad šis ir auto, ko ir vērts gaidīt.

Modelis būs pieejams 2022. gada beigās.
Piesakies jaunumiem

Ir daudz iemeslu, kādēļ iemīlēt SUV
/
Brauc ar prieku

Veikli un atsaucīgi, modernie SUV sniedz patiesu aizrautību pie stūres. Jaunais 2,0 litru hibrīda dzinējs nodrošina nepārspējamu jaudas un zemu CO2 emisiju kombināciju. Pateicoties papildaprīkojumā pieejamajai inteliģentajai pilnpiedziņai (AWD-i), tas izstaro pārliecību un uzticamību jebkuros apstākļos. Ar uzlabotu paātrinājumu, iespaidīgu degvielas patēriņa efektivitāti un bez vajadzības to pieslēgt pie elektrotīkla uzlādei, Corolla Cross Hybrid padara katru ģimenes braucienu patīkamāku.

Laipni lūdzam praktiskumā

Pateicoties augstākam novietojumam un lielākam klīrensam, SUV nodrošina vispusīgu pārredzamību un pārliecību. Līdztekus lielākai telpai galvai un kājām to ietilpīgajos bagāžas nodalījumos parasti ir vieglāk ievietot lietas, pateicoties augstajam kravnesības līmenim un plašajam bagāžnieka atvērumam.

/
/
Jaunas perspektīvas

Neatkarīgi no tā, vai tu dodies ikdienas darīšanās vai kravājies nedēļas nogales izbraucienam, ar Corolla Cross tu vienmēr būsi aizsargāts un savienots. Ar T-Mate drošības tehnoloģijām un vadītāja palīdzības sistēmām, tostarp uzlaboto sadursmes novēršanas sistēmu, braucieni ir drošāki jau standartaprīkojumā. Pateicoties iebūvēto savienojumu komplektam, sākot no reāllaika mākoņa navigācijas ar 10,5 collu HD skārienekrānu līdz 12,3 collu vadītāja digitālajam displejam, pat ikrīta brauciens uz skolu atkal šķiet aizraujošs.

Uzzināt vairāk

Tālāk par nulles emisijām Tālāk par nulles emisijām Atklāj plašo Toyota elektrificēto automobiļu klāstu. No hibrīdiem līdz nulles emisiju BEV – mums ir risinājums, kas ir piemērots ikvienam klientam un mūsu planētai. Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.