Vai elektrisko automobiļu uzturēšana izmaksā dārgi?

Jautājumi un atbildes
Nākotne var būt tīrāka un lētāka

Ar akumulatoru darbināmi elektriskie automobiļi ļauj tev veikt dažāda veida ietaupījumus visā to ekspluatācijas laikā. Piemēram, tev vairs nekad nebūs jāmaksā par degvielu un pilna uzlāde no mājsaimniecības kontaktligzdas var izmaksāt nieka € 5*.

Tāpat pastāv vairāki valdības stimuli attiecībā uz nulles emisiju automobiļiem**, tostarp atbrīvojums no maksas par iebraukšanu pilsētas centrā, atlaides autostāvvietā, nodokļu atlaides un piemaksas. Tā kā elektromotori un akumulatori ir uzticami un tiem ir nepieciešama minimāla uzturēšana, arī automobiļa apkope bieži vien var būt lētāka.

Joprojām ir jautājumi, piemēram, vai elektromobiļu lietošana ir dārga? Zemāk atradīsi atbildes uz citiem populāriem jautājumiem par ar akumulatoru darbināmiem elektriskajiem automobiļiem.

* Izmaksas ir atkarīgas no pašreizējās elektroenerģijas cenas.
** Var mainīties atkarībā no valsts.

Uzzināt vairāk

Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektromobiļi Toyota elektromobiļi Mūsu pirmais pilnībā elektriskais automobilis būs pieejams 2022. gada nogalē, aizsākot vismaz desmit jaunu nulles emisiju automobiļu izlaišanu, kas ir plānota nākamo piecu gadu laikā. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.