Kā uzlādēt elektrisko automobili?

Jautājumi un atbildes
Pārsteidzoši ātri, neticami vienkārši

Elektriskā automobiļa uzlāde ir vienkārša un ērta. Automobili vari droši uzlādēt (ja kontaktligzdas piemērotību ir pārbaudījis sertificēts elektriķis) no mājsaimniecības kontaktligzdas, izmantojot automobilim pievienoto kabeli – neatkarīgi no tā, vai to dari pa nakti, esot mājās, vai pa dienu, kamēr esi birojā.

Ja laikam ir izšķirīga nozīme, īpaša pie sienas piestiprināma ierīce ļauj Proace Electric uzlādēt mazāk nekā 7 stundu laikā. Ātrai uzlādei, esot ceļā, izvēlies strauji pieaugošo ātrās uzlādes staciju tīklu ar punktiem tādās vietās kā degvielas uzpildes stacijas un lielveikalu autostāvvietas un uzlādē akumulatoru līdz 80% apmēram 48 minūšu laikā.

Joprojām prāto, kā uzlādēt elektrisko automobili? Zemāk atradīsi atbildes uz citiem populāriem jautājumiem par ar akumulatoru darbināmiem elektriskajiem automobiļiem.

Uzzināt vairāk

Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektromobiļi Toyota elektromobiļi Mūsu pirmais pilnībā elektriskais automobilis būs pieejams 2022. gada nogalē, aizsākot vismaz desmit jaunu nulles emisiju automobiļu izlaišanu, kas ir plānota nākamo piecu gadu laikā. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.