Cik ilgi kalpo elektrisko automobiļu akumulatori?

Jautājumi un atbildes
Elektrizējoša sajūta, kas nepāriet

Tu noteikti priecāsies dzirdēt, ka mūsu ar akumulatoru darbināmie elektriskie automobiļi ir tikpat kvalitatīvi, izturīgi un uzticami kā jebkurš cits Toyota. Akumulatori ir izstrādāti tā, lai tie kalpotu visu automobiļa ekspluatācijas periodu, un katram no tiem ir 8 gadu/160 000 km* garantija, lai tu turpmākajos gados varētu izbaudīt pilnīgu sirdsmieru.

Kad akumulatora kalpošanas laiks ir beidzies, mūsu apmaiņas shēma garantē drošu un atbildīgu to utilizāciju.

Joprojām prāto, cik ilgi elektriskie automobiļi kalpo? Zemāk atradīsi atbildes uz citiem populāriem jautājumiem par ar akumulatoru darbināmiem elektriskajiem automobiļiem.

*Atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk

Uzzināt vairāk

Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektromobiļi Toyota elektromobiļi Mūsu pirmais pilnībā elektriskais automobilis būs pieejams 2022. gada nogalē, aizsākot vismaz desmit jaunu nulles emisiju automobiļu izlaišanu, kas ir plānota nākamo piecu gadu laikā. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.