Toyota elektromobiļi

Brīvība bez degvielas un emisijām

Mūsu nākamās paaudzes elektromobiļi ir balstīti uz vairāk nekā divdesmit gadu pieredzi elektrifikācijas jomā, lai nodrošinātu bezkompromisu jaudu, uzticamību un praktiskumu.

Nākamo piecu gadu laikā ir plānots izlaist vismaz desmit jaunus nulles emisiju automobiļus, pirmais no kuriem ir Toyota bZ4X.

Visas elektromobiļu priekšrocības

Tā kā tie darbojas tikai ar akumulatora enerģiju, EV nepatērē degvielu un nerada emisijas. Tie ir vienkārši uzlādējami, izsmalcināti un aizraujoši, pateicoties tūlītējam elektromotora griezes momentam; turklāt to ekspluatācijas izmaksas ir zemākas nekā parastajiem automobiļiem.

/
Elektriskā automobiļa uzlāde

Neatkarīgi no tā, vai tu uzlādē automobili mājās, birojā vai pa ceļam kādā no daudzajām ātrās uzlādes stacijām, elektromobiļu uzlāde ir vienkārša un ērta.

/
Uzlāde uzlāde no kontaktligzdas Toyota BEV var uzlādēt no mājsaimniecības kontaktligzdas. Lai gan šis parasti ir lēnākais uzlādes veids, un to ir ieteicams izmantot uzlādei naktī, ja nav pieejama īpaša, pie sienas piestiprināma ierīce.
/
Uzlāde ar īpašu uzlāde mājās Šie ir visbiežāk sastopamie sienas lādētāji, kas atrodami dzīvojamo māju garāžās, piebraucamajos ceļos un daudzās biroju autostāvvietās. Šīs speciālās ierīces nodrošina 2 līdz 5 reizes ātrāku uzlādi nekā parastās mājas kontaktligzdas.
/
Ātrā uzlāde Ātrās uzlādes stacijas ir pieejamas vairākās sabiedriskās vietās, sākot no degvielas uzpildes stacijām līdz lielveikaliem. Šīs stacijas ir ļoti efektīvas; tās parasti atrodas īsa brauciena attālumā un var daļēji uzlādēt automobiļa akumulatoru mazāk nekā stundas laikā.
Ilglaicīga jauda

Tāpat kā visi Toyota elementi arī mūsu elektromobiļu akumulatori ir izstrādāti tā, lai tie kalpotu ilgi. Pilnīgam sirdsmieram Toyota nodrošina EV pārbaudi līdztekus ikgadējai automobiļa apkopei, kas ietver pagarinātu akumulatora apkopi.

/
Iepazīstinām ar Toyota bZ
/

Laipni lūdzam Toyota bZ sērijā, kas ir jauns Toyota apakšzīmols. Mūsu daudzveidīgā nākamās paaudzes elektromobiļu saime dodas tālāk par nulles emisiju EV, lai pārveidotu tavu ikdienu un auto lietošanu. Toyota bZ4X modelis piedāvā pirmo ieskatu Toyota bZ sērijā, un tas būs pieejams 2022. gada nogalē.

Atklāj Toyota bZ

Uzzināt vairāk

Tālāk par izaicinājumiem Tālāk par izaicinājumiem Atklāj, kā Toyota produkti un pakalpojumi sniedz pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā. Vides izaicinājums 2050. gadam palīdzēs Toyota sasniegt patiesu ilgtspējību. Tālāk par nulles emisijām Tālāk par nulles emisijām Atklāj plašo Toyota elektrificēto automobiļu klāstu. No hibrīdiem līdz nulles emisiju BEV – mums ir risinājums, kas ir piemērots ikvienam klientam un mūsu planētai. Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties.