Kāda ir atšķirība starp hibrīdiem un elektriskajiem automobiļiem?

Jautājumi un atbildes
Izvēle, kas uzlabos tavu ikdienu

Galvenā atšķirība starp hibrīdu un ar akumulatoru darbināmu elektrisko automobili ir tas, kā tie tiek darbināti; hibrīds nevainojami pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem – efektīvu benzīna dzinēju un pašlādējošu hibrīda akumulatoru – turpretī ar akumulatoru darbināms elektriskais automobilis darbojas tikai ar akumulatora enerģiju.

Tā kā Toyota hibrīdi izmanto pašlādēšanas tehnoloģiju, tie sniedz daudzas elektriskās jaudas priekšrocības – piemēram, braukšanu pilsētā bez emisijām – bez pieslēgšanas elektrotīklam. No otras puses, pilnībā elektriski automobiļi nepatērē degvielu un nerada emisijas, bet tos ir nepieciešams pieslēgt pie ārējā strāvas avota, kad izlādējas to akumulators.

Joprojām prāto, kāda ir atšķirība starp hibrīdiem un elektriskajiem automobiļiem? Zemāk atradīsi atbildes uz citiem populāriem jautājumiem par ar akumulatoru darbināmiem elektriskajiem automobiļiem

Uzzināt vairāk

Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektromobiļi Toyota elektromobiļi Mūsu pirmais pilnībā elektriskais automobilis būs pieejams 2022. gada nogalē, aizsākot vismaz desmit jaunu nulles emisiju automobiļu izlaišanu, kas ir plānota nākamo piecu gadu laikā. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.