Kāds ir ar elektrisko automobili nobraucamais attālums?

Jautājumi un atbildes
Enerģija biznesam un izklaidei

Jaunākie ar akumulatoru darbināmie automobiļi var doties tālāk, nekā tu domā. Piemēram, ar vienu uzlādi Toyota Proace Electric var nobraukt līdz 330 km. Kad akumulators ir izlādējies, pieaugošais ātrās uzlādes punktu tīkls ļauj pilnībā uzlādēt automobili un būt atpakaļ uz ceļa 45 minūšu laikā.

Pateicoties īpašai viedtālruņa lietotnei un iebūvētam uzlādes staciju meklētājam, tu vari viegli apskatīt pašreizējā braukšanas diapazona statusu un plānot uzlādi, esot ceļā.

Joprojām ir jautājumi, piemēram, kāds ir elektriskā automobiļa braukšanas diapazons? Zemāk atradīsi atbildes uz citiem populāriem jautājumiem par ar akumulatoru darbināmiem elektriskajiem automobiļiem.

Uzzināt vairāk

Tālāk par gaidīto Tālāk par gaidīto Atklāj, kā Toyota padara braucienus drošākus un patīkamākus ikvienam. No AI konceptauto līdz Toyota T-Mate drošības un vadītāja palīdzības sistēmām. Tālāk par šķēršļiem Tālāk par šķēršļiem Atklāj Toyota mobilitātes risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir roboti, kas palīdz cilvēkiem, vai EV ratiņkrēslu lietotājiem, Toyota rada pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Toyota elektromobiļi Toyota elektromobiļi Mūsu pirmais pilnībā elektriskais automobilis būs pieejams 2022. gada nogalē, aizsākot vismaz desmit jaunu nulles emisiju automobiļu izlaišanu, kas ir plānota nākamo piecu gadu laikā. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā elektromobiļi.