Vienmēr gatavs, lai kurp dzīve Tevi aizvestu

Mēs dzīvojam iespēju pasaulē, kas ik dienas var aizvest mūs daudz dažādos piedzīvojumos. No drudžainās darba dzīves prasībām līdz nogurdinošai izturībai un ekstrēmām galējībām, mēs nepaguruši strādājam, lai nodrošinātu, ka ikkatra Toyota ir automobilis, uz kuru var ne vien paļauties, bet uzskatīt to par pašsaprotamu. Atklāj patiesus stāstus par Toyota – automobiļiem, kas vienmēr ir gatavi, lai kurp dzīve Tevi aizvestu.

>

Apskati automobiļus, kas radīti piedzīvojumiem

Ja Tev jāsastopas ar neparastiem apstākļiem, Tev jābrauc ar neparastu auto. Pateicoties ekstrēmajiem apstākļiem, kādus mūsu automobiļi iztur to radīšanas laikā, piemēram, karstu un aukstu laikapstākļu testus un ūdensizturības pārbaudījumus, nav citu automobiļu, kuriem Tu vēlētos uzticēties, kad paliks pavisam traki.

Toyota Hilux iekaro Antarktīdu

Piedzīvojums mūža garumā

Kopš brīža, kad mūsu pirmais automobilis 1936. gadā izripoja uz ceļa, mūsu vīzija ir palikusi tā pati: klienti pirmajā vietā. Tikai turpinot būvēt automobiļus, kuriem var uzticēties, mēs varam nopelnīt Tavu uzticību tagad un nākotnē.

 

Ar Toyota Safety Sense Tu atrodies drošās rokās

Uzzināt vairāk

Toyota 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādē Toyota 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādē Toyota klātbūtne šā gada Frankfurtes automobiļu izstādē skaidri demonstrē saistību starp uzņēmuma pagātni, tagadni un nākotni. Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Gluži piemēroti vienai no Eiropas dārgākajām pilsētām, Toyota Ženēvas automobiļu izstādes apmeklētājiem piedāvā veselu bagātību dažādu jaunumu. No pirmā skatiena uzmešanas dinamiskajam jaunajam Yaris, tā karstajam brālim GRMN un radikālajam urbānajam i-TRIL konceptautomobilim līdz tīksmināšanās mirkļiem par jaunākajām TOYOTA GAZOO Racing tehnoloģijām – Ženēvas Starptautiskā automobiļu izstāde ir vieta, kur jāatrodas ikvienam Toyota fanam. Toyota misija ir radīt vēl labākus automobiļus Toyota misija ir radīt vēl labākus automobiļus Dodoties ceļā, ir svarīgi zināt, ka Tava Toyota ir gatava jebkurai situācijai. Atklāj, kā Toyota inovatīvā domāšana un tehnoloģijas – no ūdeņraža degvielas šūnām un THUMS ģimenes līdz aerodinamikas un ekstrēmu temperatūru testiem – nodrošina vēl labākus un drošākus automobiļus ikvienam. Toyota Ženēvas autoizstādē Toyota Ženēvas autoizstādē Šogad Ženēvā atklāj, kā Toyota uz ceļa izved labāku nākotni, – un visu uzmanība ir pievērsta vienam automobilim: jaunajam Toyota C-HR!
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: