TOYOTA GAZOO Racing

Pushing the limits for better

No tuksnešiem līdz kāpām, no grants līdz sniegam un no dienas līdz naktij – jau no mūsu pirmā rallija 19. gs. 50. gados, mēs tiecamies pārvarēt jebkādus ierobežojumus, lai radītu arvien labākus automobiļus. Mēs nekad neapstājamies pie sasniegtā, radot jaunas tehnoloģijas un risinājumus ekstremālos autosporta apstākļos.

Jauns nosaukums, tās pašas kvēlās alkas

Jau 1950. gados mūsu dibinātājs Kičiro Tojoda (Kiichiro Toyoda) bija tik pārliecināts par labumu, ko sāncensība sniedza viņa uzņēmumam, ka reiz teica:
 
“Autosports ir kas vairāk nekā tikai izklaide. Tas ir vitāli nozīmīgs elements Japānas autobūves nozares attīstībai. Gluži kā sportisti pārbauda savas spējas, ar visu spēku sacenšoties Olimpiskajās spēlēs, tā autoražotāji izmanto sacensības kā izdevību pārbaudīt automobiļu veiktspējas robežas un sacensties par izcilību, vienlaikus atklājot jaunus veidus, kā modernizēt automobiļu tehnoloģijas.
 
Tas nenozīmē tikai automobiļu izpēti – tiem ir jābūt harmonijā ar cilvēkiem, tikai tad tie spēs sasniegt maksimālo savu spēju robežu. Tāpat kā automobiļa riteņi, autosports un Japānas automobiļu industrija var virzīties uz priekšu tikai tad, ja to dara kopā.”

 
/

"GAZOO" apzīmē vārdu "Garāža": ļoti personīgu vietu, kur cilvēki kopīgiem spēkiem uzlabo pašas sīkākās detaļas, lai radītu arvien labākus automobiļus un pakalpojumus ikvienam klientam ikvienā garāžā. Šis nosaukums izpauž TOYOTA GAZOO Racing centienu būtību.
 
Zem TOYOTA GAZOO Racing karoga veiktās Toyota motosporta aktivitātes ietver: novatorisko pasaules izturības čempionātu; prestižo pasaules rallija čempionātu; “pasaules grūtākās sacīkstes” – 24 stundu izturības sacīkstes Nirburgringas trasē; izaicinošo Dakāras ralliju; pārbaudījumu pilno “Five Continents Drive Project”.

GR Super Sport koncepts

Nodrošinot izcilu jaudu un vides veiktspēju, GR Super Sport koncepts ietver hibrīdtehnoloģiju, kas norūdīta FIA pasaules izturības čempionātā.

Uzzini vairāk

/

Uzzināt vairāk

Atklāj Toyota mājas lādētājus Atklāj Toyota mājas lādētājus Atraisi sava uzlādējamā hibrīda vai pilnībā elektriskā automobiļa potenciālu mājās, pateicoties kvalitatīvam Toyota mājas lādētājam. Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Mēs esam apņēmušies veicināt labāku sabiedrību un pasauli, kas dodas tālāk par emisijām un ierobežojumiem. Pasauli, kurā neviens un nekas netiek atstāts aiz muguras un kurā cilvēki izbauda pārvietošanās brīvību. Tālāk par izaicinājumiem Tālāk par izaicinājumiem Atklāj, kā Toyota produkti un pakalpojumi sniedz pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā. Vides izaicinājums 2050. gadam palīdzēs Toyota sasniegt patiesu ilgtspējību. Tālāk par nulles emisijām Tālāk par nulles emisijām Atklāj plašo Toyota elektrificēto automobiļu klāstu. No hibrīdiem līdz nulles emisiju BEV – mums ir risinājums, kas ir piemērots ikvienam klientam un mūsu planētai.