Toyota GR Supra A90 modelis

Specifikācijas

Iepazīstinām ar Toyota GR Supra A90 modeli

Papildinot Premium aprīkojuma specifikācijas ar unikālo matēto krāsu, iespaidīgajiem19” matēta vieglmetāla diskiem un izskatīgu sarkanas ādas salonu, ekskluzīvais A90 modelis rada vienlīdz lielisku iespaidu, gan skatoties uz to, gan to vadot.

A90 modelis, kurš visā Eiropā pieejams tikai 90 eksemplāros, ar sensacionālu stilu atzīmē Supra leģendāro mantojumu un jaunas, piektās paaudzes šasijas izlaišanu tirgū.

Neaizmirstama apdare

Dramatisks, mērķtiecīgs un elegants - šis sporta auto nepaliks nepamanīts. A90 modelis ar savu ekskluzīvo matētas krāsas apdari rada neaizmirstamu iespaidu – gan kustībā, gan stāvot uz vietas.

Radīta pagriezieniem

A90 modelī izmantoti eleganti, 19 collu lieli, melni, matēti vieglmetāla diski. Tie izstrādāti stiprumam un vieglumam, lai uzlabotu vadāmību, un lieliski papildina jau tā dramatisko A90 modeļa izskatu.

Iekāp sarkanajā

A90 modelim ir sacīkšu iedvesmoti sarkanas ādas un Alcantara materiāla sporta sēdekļi, kas nodrošina lielisku atbalstu, bet sarkanā āda uz stūres un vadītāja durvīm papildina izteiksmīgo stilu. Papildinātais Premium aprīkojums padara A90 neatkārtojamu.

Veiktspējas specifikācijas

Dzinēja jauda 340 DIN ZS pie 5 000 - 6 500 apgr./min
Griezes moments 500 Nm pie 1 600 – 4 500 apgr./min
Paātrinājums
(0-100km/h)
4,3 sekundes
Maksimālais ātrums
(Elektroniski ierobežots)
250 km/h
CO2 emisija
(korelēts NEDC)
170 g/km

Vairāk par TOYOTA GAZOO Racing

Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju.. Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Gatavs darbam reizē ar jums. Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri padarīs Toyota vēl pievilcīgāku, personiskāku un praktiskāku. Toyota piedāvā plašu aksesuāru klāstu ikvienam un jebkuras paaudzes modelim. Izvēlies aksesuārus savai Toyota. Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: