Toyota GR Supra A90 modelis

Specifikācijas

Iepazīstinām ar Toyota GR Supra A90 modeli

Papildinot Premium aprīkojuma specifikācijas ar unikālo matēto krāsu, iespaidīgajiem19” matēta vieglmetāla diskiem un izskatīgu sarkanas ādas salonu, ekskluzīvais A90 modelis rada vienlīdz lielisku iespaidu, gan skatoties uz to, gan to vadot.

A90 modelis, kurš visā Eiropā pieejams tikai 90 eksemplāros, ar sensacionālu stilu atzīmē Supra leģendāro mantojumu un jaunas, piektās paaudzes šasijas izlaišanu tirgū.

Neaizmirstama apdare

Dramatisks, mērķtiecīgs un elegants - šis sporta auto nepaliks nepamanīts. A90 modelis ar savu ekskluzīvo matētas krāsas apdari rada neaizmirstamu iespaidu – gan kustībā, gan stāvot uz vietas.

Radīta pagriezieniem

A90 modelī izmantoti eleganti, 19 collu lieli, melni, matēti vieglmetāla diski. Tie izstrādāti stiprumam un vieglumam, lai uzlabotu vadāmību, un lieliski papildina jau tā dramatisko A90 modeļa izskatu.

Iekāp sarkanajā

A90 modelim ir sacīkšu iedvesmoti sarkanas ādas un Alcantara materiāla sporta sēdekļi, kas nodrošina lielisku atbalstu, bet sarkanā āda uz stūres un vadītāja durvīm papildina izteiksmīgo stilu. Papildinātais Premium aprīkojums padara A90 neatkārtojamu.

Veiktspējas specifikācijas

Dzinēja jauda 340 DIN ZS pie 5 000 - 6 500 apgr./min
Griezes moments 500 Nm pie 1 600 – 4 500 apgr./min
Paātrinājums
(0-100km/h)
4,3 sekundes
Maksimālais ātrums
(Elektroniski ierobežots)
250 km/h
CO2 emisija
(korelēts NEDC)
170 g/km

Vairāk par TOYOTA GAZOO Racing

Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. “Dakara 2019”: Uzvara! “Dakara 2019”: Uzvara! “Toyota GAZOO Racing SA” Nasers Al Atija un Matjē Baumels savu Dienvidāfrikā būvēto Toyota Hilux atved uz vēsturisku uzvaru. Atklāj Toyota Corolla Hybrid saimi Atklāj Toyota Corolla Hybrid saimi Corolla Hybrid sākas aizraujoša jauna ēra. Būvētas uz Toyota Jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platformas, Corolla sedans, hečbeks un Touring Sports ievieš jaunus hibrīda dzinējus neatvairāmam braucienam. Pilnīgi jaunais Toyota RAV4. Pilnīgi jaunais Toyota RAV4. Brauc jebkur un it visur, no pilsētas centriem līdz izaicinošiem lauku ceļiem, pilnībā jaunais RAV4 piedāvā robustu, tomēr izsmalcinātu izskatu ar plašu un ērtu salonu.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: