Pilnīgi jaunais Toyota GR 86

Atgriezies uz ceļa

Iepazīstinām ar pilnīgi jauno GR 86, kas ir tava atslēga uz aizraujošo GR pasauli.

Iemiesojot ikonisko Toyota sporta auto, tostarp 2000GT un AE86, garu, GR 86 ir viens no pēdējiem šāda veida automobiļiem. Atsaucīgs, veikls un aizraujošs, tā dizaina pamatā ir mūsu motosporta zināšanas, kas nodrošina unikālu pieredzi, koncentrējoties uz pašu svarīgāko: braukšanas prieku.

Vai esi gatavs atgriezties uz ceļa?

Vairāk jaudas, vairāk aizrautības

GR 86 ietver visu, kas padarīja GT86 tik aizraujošu, un paceļ izjūtas vēl nebijušos augstumos. Nevainojamā un izsmalcinātā kupejas virsbūve apvieno tādus svaru samazinošus materiālus kā alumīnija jumtu, ar autosporta iedvesmotu aerodinamiku, kas nodrošina klasē labāko vadāmību un stabilitāti. Apvienojumā ar jaunu, vieglu, horizontāli izkārtotu 2,4 litru četru cilindru motoru, GR 86 sola aizraujošu sniegumu, kas noteikti izraisīs smaidu tavā sejā.

Izcils sniegums ikvienā pagriezienā

Ar GR 86 braucēji var izbaudīt sporta automobili, kas ir uzticīgs tā priekšējā dzinēja un aizmugurējo riteņu piedziņas mantojumam. Papildus izcilam svara sadalījumam tam ir zems smaguma centrs, kas nodrošina labāku vadāmību pagriezienos, savukārt griezes stingrība ir palielināta par 50%, salīdzinot ar tā priekšgājēju.

Rezultāts?

Asāka vadāmība, uzlabota stūres atsaucība un vēl patīkamāka braukšana, kur katra tava kustība un ceļa nianses radīs baudu visām maņām.

Provizoriskie tehniskie dati1

 • Garums (mm): 4265
 • Platums (mm): 1775
 • Augstums (mm)2: 1310
 • Riteņu garenbāze (mm): 2575
 • Pašmasa (kg): 1270
 • Motors: horizontāla izvietojuma četru cilindru (DOHC) Toyota D-4S degvielas kombinētā iesmidzināšanas sistēma
 • Darba tilpums (l): 2,387
 • Transmisija: motors priekšā, aizmugurējo riteņu piedziņa
 • Balstiekārta:
  priekšā: MacPherson statņi
  aizmugurē: dubultās sviras
  Bremzes:
  priekšā: ventilējamo disku
  aizmugurē: ventilējamo disku
 • Riepas (priekšā/aizmugurē): 215/40 R18

1 Eiropas modeļa tehniskie dati būs pieejami pēc homologācijas, reizē ar jaunā GR 86 tirgus debiju.
2 Ieskaitot jumta antenu, augstums bez antenas ir 1280 mm.
/
GR 86 galerija

Pilnīgi jaunais GR 86 ir piedalījies slavenajā Gudvudas Ātruma festivālā. Apskati tā dinamisko koptēlu tuvāk mūsu attēlu galerijā.

Uzzināt vairāk

Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi 2018. gadā mēs izziņojām līdz 2030. gadam sasniedzamos vispasaules vidējā termiņa mērķus, kas palīdzēs mums īstenot mūsu vides izaicinājumu 2050. gadam. Toyota Yaris pasludināta par Gada auto 2021 Toyota Yaris pasludināta par Gada auto 2021 Toyota Yaris pasludināta par Gada auto 2021. MyT savienotie pakalpojumi MyT savienotie pakalpojumi Dzīve ir Tev tuvāk, kad Tu esi savienots. Neatkarīgi no tā, vai Tu atrodies savā automobilī vai ārpus tā, Tu vari pilnībā kontrolēt savu Toyota, izmantojot MyT — pilnīgi jaunu savienoto pakalpojumu kopumu, kas radīts, lai padarītu braukšanu drošāku un ērtāku. Baltijas paralimpiskā komanda Baltijas paralimpiskā komanda Toyota atbalsta Baltijas sportistus ceļā uz Tokijas 2021. gada paralimpiskajām spēlēm. Toyota Baltijas Paralimpiskā komanda iedvesmo mūs sasniegt šķietami neiespējamus mērķus.