GR 86, stāsts turpinās

Iepazīsti trešo GR modeli

Balstoties uz tā priekšgājēja leģendārās braukšanas aizrautības, jaunais, jaudīgākais GR 86 apvieno izsmalcinātu stilu un prasmīgi izstrādātu vadāmību, lai nodrošinātu daudz patīkamāku, tīrāku braukšanas pieredzi.

Jaunais GR 86 pārņem visas svarīgākās braukšanas prieku veidojošās īpašības no oriģinālā GT86, kas debitēja 2012. gadā un kas visā pasaulē pārdots vairāk nekā 200 000 vienību tirāžā. Paredzams, ka GR 86 būs četrvietīgo kupeju segmenta vieglākais automobilis, kas panākts, pateicoties dažādiem svara samazināšanas risinājumiem, tostarp alumīnija jumtam un virsbūves paneļiem.

Automobilis ir aprīkots ar vieglu četrcilindru opozītmotoru, kura darba tilpums palielināts līdz 2,4 litriem, līdz ar to GR 86 veiktspēja ir pārāka nekā priekštecim.

Jaunā GR 86 izmēri ir praktiski identiski GT86, ļaujot jaunajam automobilim saglabāt zemo smaguma centru, kas uzlabo vadāmību. Virsbūves noturība pret vērpi ir palielināta par 50% salīdzinājumā ar GT86, un tas nodrošina vēl precīzāku vadāmību. Funkcionālie aerodinamiskie elementi, piemēram, priekšējie gaisa kanāli, sliekšņi un citi ir izstrādāti, izmantojot pieredzi, kas gūta, modelim piedaloties autosacīkstēs, palīdzot GR 86 sasniegt klasē labāko vadāmību un stabilitāti.

Provizoriskie tehniskie dati1

 • Garums (mm): 4265
 • Platums (mm): 1775
 • Augstums (mm)2: 1310
 • Riteņu garenbāze (mm): 2575
 • Pašmasa (kg): 1270
 • Motors: horizontāla izvietojuma četru cilindru (DOHC) Toyota D-4S degvielas kombinētā iesmidzināšanas sistēma
 • Darba tilpums (l): 2,387
 • Transmisija: motors priekšā, aizmugurējo riteņu piedziņa
 • Balstiekārta:
  priekšā: MacPherson statņi
  aizmugurē: dubultās sviras
  Bremzes:
  priekšā: ventilējamo disku
  aizmugurē: ventilējamo disku
 • Riepas (priekšā/aizmugurē): 215/40 R18

1 Eiropas modeļa tehniskie dati būs pieejami pēc homologācijas, reizē ar jaunā GR 86 tirgus debiju
2 Ieskaitot jumta antenu, augstums bez antenas ir 1280 mm
/

Uzzināt vairāk

Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi 2018. gadā mēs izziņojām līdz 2030. gadam sasniedzamos vispasaules vidējā termiņa mērķus, kas palīdzēs mums īstenot mūsu vides izaicinājumu 2050. gadam. Toyota Yaris pasludināta par Gada auto 2021 Toyota Yaris pasludināta par Gada auto 2021 Toyota Yaris pasludināta par Gada auto 2021. MyT savienotie pakalpojumi MyT savienotie pakalpojumi Dzīve ir Tev tuvāk, kad Tu esi savienots. Neatkarīgi no tā, vai Tu atrodies savā automobilī vai ārpus tā, Tu vari pilnībā kontrolēt savu Toyota, izmantojot MyT — pilnīgi jaunu savienoto pakalpojumu kopumu, kas radīts, lai padarītu braukšanu drošāku un ērtāku. Baltijas paralimpiskā komanda Baltijas paralimpiskā komanda Toyota atbalsta Baltijas sportistus ceļā uz Tokijas 2021. gada paralimpiskajām spēlēm. Toyota Baltijas Paralimpiskā komanda iedvesmo mūs sasniegt šķietami neiespējamus mērķus.