Toyota GR sporta automobiļi

Īsti sporta automobiļi ar autosporta DNS

Tiem, kam patīk braukt

Vairāk nekā 60 gadu laikā Toyota ir parādījusi labāko automobiļu un cilvēku sniegumu autosportā, lai radītu arvien labākus automobiļus ikdienai. GR sērija iemieso šo filozofiju. Īsti sporta automobiļi, kuros apvienotas sacīkšu laikā gūtās zināšanas un tehnoloģijas, lai sniegtu aizraujošu satraukumu un nepārspējamu prieku ikvienā braucienā.

Patiesa saikne no sacīkstēm līdz ceļam

Toyota GR sērija ir īstu sporta automobiļu klāsts, kas ietver TOYOTA GAZOO Racing radītās zināšanas un tehnoloģijas. Atklāj braukšanas prieku katrā braucienā.

Īsta sporta automobiļa izjūtas

No GR Yaris līdz GR Supra mūsu GR modeļi ir pilntiesīgi sporta automobiļi, kas radīti, lai sniegtu aizraujošu, adrenalīna pārpildītu satraukumu. Šis patīkamais satraukums pārņems tevi no mirkļa, kad iekāpsi automobilī, līdz brīdim, kad jutīsies kā viens vesels ar to. Precīzs. Līdzsvarots. Braukšanas prieks – šie automobiļi nav radīti tikai, lai dotos no punkta A uz punktu B; tie saplūst ar vadītāju, radot vēl nebijušu brauciena aizrautību. Automobiļi, ar kuriem tu vēlēsies braukt vēl un vēl.

Apskati GR sēriju

GR sērija tika radīta, izmantojot autosportā gūtās zināšanas un zinātību.

/
GR Yaris
 • DIN ZS: 261
 • Maksimālais ātrums: 230 km/h
 • Paātrinājums 0–100 km 5,5 sekundēs
 • CO2: 186 g/km (kombinētais cikls, WLTP)
 • Degvielas patēriņš: 8,2 l/100 km (kombinētais cikls, WLTP)
/
GR Supra 3,0 L
 • DIN ZS: 340 (250)
 • Maksimālais ātrums: 250 km/h
 • Paātrinājums 0–100 km 4,3 sekundēs
 • CO2: 185 g/km (kombinētais cikls, WLTP)
 • Degvielas patēriņš 8,1 l/100 km (kombinētais cikls, WLTP)
/
GR Supra 2,0 L
 • DIN ZS: 258 (190)
 • Maksimālais ātrums: 250 km/h
 • Paātrinājums 0–100 km 5,2 sekundēs
 • CO2: 167 g/km (kombinētais cikls, WLTP)
 • Degvielas patēriņš 7,3 l/100 km (kombinētais cikls, WLTP)
GR Yaris

GR Yaris nav parasts hečbeks. Izstrādāts kopā ar TOYOTA GAZOO Racing World rallija komandas ekspertiem, tas ienes vismodernāko autosporta tehnoloģiju un zinātību ikdienas braucienos. Pateicoties progresīvajai GR-FOUR pilnpiedziņas sistēmai, tas ir jaudīgs, veikls un stabils, sniedzot nebeidzamu uzmundrinājumu.

Atklāj GR Yaris

GR Supra

Toyota GR Supra, pirmais vispasaules GR modelis, ir patiesa braukšanas prieka izpausme. Pieejams ar 2 vai 3 litru turbodzinēju, mūsu vadošais sporta automobilis ietver aizraujošu jaudas un precizitātes sajaukumu vēl nebijušām izjūtām.

Atklāj GR Supra

Atklāj TOYOTA GAZOO Racing

TOYOTA GAZOO Racing iemieso Toyota apņemšanos pārsniegt jebkuras robežas, lai ražotu arvien labākus automobiļus. Mēs nekad neapstāsimies pie sasniegtā, lai radītu jaunas tehnoloģijas un risinājumus ekstremālos autosporta apstākļos.

Mēs piedalāmies autosacīkstēs ar mūsu radītajiem automobiļiem, lai mācītos no visgrūtākajiem izaicinājumiem.

Sacensības uz jebkura veida seguma neatkarīgi no izaicinājuma sniedz mums iedvesmu radīt arvien labākus automobiļus. Mēs radām Toyota nākotnes DNS.

Mēs turpināsim piedalīties autosacīkstēs, lai sniegtu brīvību, piedzīvojumus un braukšanas prieku ikvienam.

Uzzini vairāk par TOYOTA GAZOO Racing

/
Toyota GR SPORT sērija

TOYOTA GAZOO Racing iedvesmoti, GR SPORT modeļi ienes dinamiska dizaina vēsmas ikdienā. Katrs modelis ir rūpīgi izstrādāts, lai izstarotu pārliecinošu attieksmi, apvienojot unikālu atlētisku ārieni ar sportisku interjeru un izcilām funkcijām.

Uzzini vairāk

Uzzināt vairāk

Toyota GR Supra specifikācijas Toyota GR Supra specifikācijas Toyota GR Supra izstrādi veicināja nevis veiktspējas rādītāji vai jauni apļa rekordi, bet fokusēšanās uz sajūtām, kādas tu izbaudi pie šā automobiļa stūres. Uzzini vairāk par Toyota GR Supra specifikācijām un modeļiem šeit. Stāsts par Supra Stāsts par Supra Ar svarīgu lomu filmā "Ātrs un bez žēlastības" un kā iecienītākais transportlīdzeklis Gran Turismo® spēlē Supra nostiprinājis savu vietu popkultūrā un iedvesmojis visu vecumu ļaudis. Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi Līdz 2030. gadam sasniedzamie vispasaules vidējā termiņa mērķi 2018. gadā mēs izziņojām līdz 2030. gadam sasniedzamos vispasaules vidējā termiņa mērķus, kas palīdzēs mums īstenot mūsu vides izaicinājumu 2050. gadam. Kāpēc tieši ūdeņradis? Kāpēc tieši ūdeņradis? Uzzini vairāki par ūdeņraža galvenajām priekšrocībām un bieži uzdotajiem jautājumiem par šo degvielas avotu.