Jaunā Toyota Supra

Sajūtām

/

Leģenda
ir atgriezusies

Toyota Supra ir atgriezusies. Gudvudas ātruma festivāla nagla, jaunais sporta automobilis turpina iepriekšējo paaudžu nosaukumu tradīcijas – A40, A60, A70 un A80 –, izmantojot savu leģendāro “A90” iesauku.

Toyota Supra A90 sajūsmina Gudvudas kalnā

TOYOTA GAZOO Racing sakņu un rūtotā finiša karoga raksta iedvesmota, unikāla dizaina rotāts, mūsu nākotnes sporta automobilis ierodas slavenajā Gudvudas kalnā, lai veiktu pirmo publisko testu, jo tas ir nonācis pēdējā izstrādes posmā, kas notiek Eiropā un Amerikā.
Skatīt vairāk

Festivāla
nagla

No skatienu piesaistīšanas uz starta līnijas līdz skatītāju sajūsmināšanai, traucoties augšup kalnā, Toyota Supra A90 bija viena no pasākuma naglām šā gada Gudvudas ātruma festivālā.

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Seko, lai saņemtu vairāk jaunumu par Toyota Supra

/
Dzimis trasē

TOYOTA GAZOO Racing radīts, ar priekšā novietotu dzinēju un aizmugurējo riteņu piedziņas konfigurāciju, GR Supra Racing konceptautomobilis nevainojami pauž mūsu aizrautīgas braukšanas filozofiju.
Skatīt vairāk

Uzzināt vairāk par TOYOTA GAZOO Racing

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: