Supra 900 Club

Laimīga grupiņa 900 Eiropas īpašnieku saņems jauno Toyota GR Supra tās pirmajā atklāšanas gadā un ne vien varēs baudīt mūsu izcilāko sporta automobili savām rokām, bet tiks iekļauti arī ekskluzīvā grupā: Supra 900 Club.

Fokusējies uz sajūtām

Jaunās Toyota GR Supra izstrādi nemudināja tikai veiktspējas rādītāji vai jauni apļa rekordi, bet arī mērķtiecīga fokusēšanās uz sajūtām, kādas Tu izbaudi pie šā automobiļa stūres.

Balstoties uz pasaules līmeņa autosporta tehnoloģijām un dizainu, jaunā bezkompromisu Toyota GR Supra ir sasniegusi “zelta attiecību” – starp riteņu bāzi, šķērsbāzi un smaguma centra augstumu – acumirklīgai stūres reakcijai un nevainojamai līkumu izbraukšanas veiktspējai.

Aplūko specifikācijas

Toyota Supra A90 sajūsmina Gudvudas kalnā

No skatienu piesaistīšanas uz starta līnijas līdz skatītāju sajūsmināšanai, traucoties augšup kalnā, Toyota GR Supra A90 bija viena no pasākuma naglām šā gada Gudvudas Ātruma festivālā.

Aplūko A90

Aiz maskas

Izstrādes laikā jauna automobiļa dizaina slēpšana no ziņkārīgām acīm parasti nozīmē vienkrāsainu zigzagu vai spirālveida rakstu izmantošanu tā virsbūvē.
Taču mūsu Toyota GR Supra A90 prototipam mēs vēlējāmies kaut ko atmiņā daudz paliekošāku. Galu galā leģenda ir pelnījusi patiesas izcilības masku.

Aplūko sacīkstēm

Seko, lai saņemtu vairāk jaunumu par Toyota GR Supra

Uzzināt vairāk

Toyota 2021. gada WRC pasaules rallija čempionātā Toyota 2021. gada WRC pasaules rallija čempionātā Ar lielāku pieredzi, jaudīgāku un ātrāku Yaris WRC un trim spēcīgām komandām TOYOTA GAZOO Racing pārspēj sasniegtā robežas 2021. gada FIA pasaules rallija čempionātā. Jo izturīgāks, jo labāk. Toyota Dakaras rallijā Jo izturīgāks, jo labāk. Toyota Dakaras rallijā Dakaras rallijā svarīgs ir ne tikai ātrums; vēl būtiskāka ir kvalitāte, izturība un uzticamība. Uzzini vairāk par TOYOTA GAZOO Racing dalību leģendārajā rallijā. “Dakara 2019”: Uzvara! “Dakara 2019”: Uzvara! “Toyota GAZOO Racing SA” Nasers Al Atija un Matjē Baumels savu Dienvidāfrikā būvēto Toyota Hilux atved uz vēsturisku uzvaru. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing No sacīkšu trasēm līdz rallija posmiem, visā pasaulē ir neskaitāmi daudz autosporta pasākumu, kas sajūsmina līdzjutējus, un tagad mēs visas Toyota autosporta aktivitātes visā pasaulē esam apvienojuši zem viena nosaukuma: TOYOTA GAZOO Racing.