Sacīkšu DNS

Sacīkšu izstrāde

No Pasaules izturības čempionāta (WEC) un Pasaules rallija čempionāta (WRC) līdz 24 stundu sacensībām Nirburgringā, TOYOTA GAZOO Racing piedalās pasaules lielākajos autosporta notikumos. Pārvarot sīvas konkurences radītās grūtības, mēs spējam attīstīt savus darbiniekus, izstrādāt jaunas tehnoloģijas un radīt aizvien labākus automobiļus.

Ar aizraujošo Toyota GR Supra esam radījuši lielisku platformu sacīkstēm. Šo īpašību izcelšanai ir paredzēta šis: GR Supra GT4 koncepcija. Tas pirmo reizi demonstrēts 2019. gada Ženēvas autoizstādē un parāda, kā Toyota GR Supra ar ideāli līdzsvaroto šasiju un ļoti stingro un vieglo virsbūvi iespējams pārveidot par konkurētspējīgu automobili starptautiskās GT4 sacīkstēs.

Ko saka sacīkšu braucēji

Mēs sapulcējām trasē vairākus pasaulē ietekmīgākos autobraucējus - no WRC un WEC zvaigznēm līdz drifta čempioniem un TV personībām, lai ļautu viņiem izbaudīt jauno Toyota GR Supra. Daloties ar pirmajiem iespaidiem par mūsu jaunā sporta auto robežām, mūsu profesionālie autobraucēji stāsta par Supra vārda nozīmi savu straujo dzīvju ritumā.

Vairāk par TOYOTA GAZOO Racing

Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju.. Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Gatavs darbam reizē ar jums. Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri padarīs Toyota vēl pievilcīgāku, personiskāku un praktiskāku. Toyota piedāvā plašu aksesuāru klāstu ikvienam un jebkuras paaudzes modelim. Izvēlies aksesuārus savai Toyota. Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: