Sacīkšu DNS

Sacīkšu izstrāde

No Pasaules izturības čempionāta (WEC) un Pasaules rallija čempionāta (WRC) līdz 24 stundu sacensībām Nirburgringā, TOYOTA GAZOO Racing piedalās pasaules lielākajos autosporta notikumos. Pārvarot sīvas konkurences radītās grūtības, mēs spējam attīstīt savus darbiniekus, izstrādāt jaunas tehnoloģijas un radīt aizvien labākus automobiļus.

Ar aizraujošo Toyota GR Supra esam radījuši lielisku platformu sacīkstēm. Šo īpašību izcelšanai ir paredzēta šis: GR Supra GT4 koncepcija. Tas pirmo reizi demonstrēts 2019. gada Ženēvas autoizstādē un parāda, kā Toyota GR Supra ar ideāli līdzsvaroto šasiju un ļoti stingro un vieglo virsbūvi iespējams pārveidot par konkurētspējīgu automobili starptautiskās GT4 sacīkstēs.

Ko saka sacīkšu braucēji

Mēs sapulcējām trasē vairākus pasaulē ietekmīgākos autobraucējus - no WRC un WEC zvaigznēm līdz drifta čempioniem un TV personībām, lai ļautu viņiem izbaudīt jauno Toyota GR Supra. Daloties ar pirmajiem iespaidiem par mūsu jaunā sporta auto robežām, mūsu profesionālie autobraucēji stāsta par Supra vārda nozīmi savu straujo dzīvju ritumā.

Vairāk par TOYOTA GAZOO Racing

Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. “Dakara 2019”: Uzvara! “Dakara 2019”: Uzvara! “Toyota GAZOO Racing SA” Nasers Al Atija un Matjē Baumels savu Dienvidāfrikā būvēto Toyota Hilux atved uz vēsturisku uzvaru. Atklāj Toyota Corolla Hybrid saimi Atklāj Toyota Corolla Hybrid saimi Corolla Hybrid sākas aizraujoša jauna ēra. Būvētas uz Toyota Jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platformas, Corolla sedans, hečbeks un Touring Sports ievieš jaunus hibrīda dzinējus neatvairāmam braucienam. Pilnīgi jaunais Toyota RAV4. Pilnīgi jaunais Toyota RAV4. Brauc jebkur un it visur, no pilsētas centriem līdz izaicinošiem lauku ceļiem, pilnībā jaunais RAV4 piedāvā robustu, tomēr izsmalcinātu izskatu ar plašu un ērtu salonu.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: