Toyota GR Supra

Specifikācijas

Fokusējies uz sajūtām

Jaunās Toyota GR Supra izstrādi neveicināja tikai veiktspējas rādītāji vai jauni apļa rekordi, bet arī mērķtiecīga fokusēšanās uz sajūtām, kādas Tu izbaudi pie šā automobiļa stūres. Tā iepriecinošā jaudas, līdzsvara un veiklības kombinācija entuziastiem sniedz pašu labāko braukšanas prieka izpausmi.

/

Vadāmība

Jaunā Toyota GR Supra izstrādāta kā vistīrākais sporta auto. Pateicoties īsai garenbāzei un lielai šķērsbāzei, vieglumam un zemam smaguma centram, un ļoti stingrai virsbūvei, autovadīšanas entuziasti var sagaidīt iepriecinošu jaudas, veiklības un precīzas vadāmības kombināciju. Lai radītu šādu sajūtu, kompromisi nav pieļaujami.
Skatīt vairāk

Gatavs izklaidei

Jaunajā Toyota GR Supra tiek izmantota adaptīvā piekare (AVS). McPherson amortizācijas statņi ar dubultā šarnīra atsperi priekšpusē un piecu posmu ass aizmugurē nodrošina izsmalcinātu kontroli, precizitāti un manevrētspēju – lai kur arī Tu vēlētos paspēlēties.

50:50. Bez kompromisiem

Jaunā Toyota GR Supra ar priekšā novietota dzinēja un aizmugurējo riteņu piedziņas konstrukciju gādā par nevainojamu 50:50 svara sadalījumu starp priekšējo un aizmugurējo asi. Pateicoties vieglajam, bet stingrajam alumīnija un tērauda sakausējuma rāmim, autovadītāji var baudīt pārliecinošu stabilitāti, šķietami bezgalīgu saķeri un neitrālu vadāmības līdzsvaru.

Lielāka cietība, lielāka precizitāte

Jaunā Toyota GR Supra virsbūves cietība ļāva veikt precīzākus un sīkākus piekares ģeometrijas uzlabojumus un amortizatoru regulējumu. Priekšējās piekares balstrāmja un kontroles sviras uzstādīšanas vietas izveidotas īpaši cietas, lai garantētu drošību stūros. Kontroles svirām un šārnīrsavienojuma gultņiem izmantojot alumīniju, lielākas veiklības un efektivitātes sasniegšanas nolūkā samazināts automobiļa pašsvars.

Zelta attiecība

Labākais lieliskas veiklības un maksimālas stabilitātes līdzsvars tiek sasniegts, ja attiecība starp garenbāzi un protektora platumu ir 1,5 līdz 1,6. Balstoties uz pasaules līmeņa autosporta tehnoloģijām un dizainu, jaunā Toyota GR Supra ir sasniegusi ideālo 1,55 "zelta attiecību" nepārspējamai veiklībai un stabilitātei, braucot maksimālā ātrumā.

Veiktspēja

Iederīga gan uz ceļa, gan sacīkstēs, jaunās Toyota GR Supra 3,0 litru, vienrindas sešu cilindru dzinējam ir viss nepieciešamais maņu atmodināšanai. Aprīkots ar atsevišķu "twin-scroll" tipa šķirto turbokompresoru, augstas precizitātes tiešo degvielas iesmidzināšanu un mainīgo vārstu kontroli, tas nodrošina 340 DIN ZS un 500 Nm griezes momentu, lai ļautu sasniegt 100 km/h 4,3 sekundēs un maksimālo ātrumu 250 km/h.
Skatīt vairāk

Braukšanas režīmi

Divi braukšanas režīmi ļauj pielāgot jauno Toyota GR Supra Tavam noskaņojumam. Pārslēdzies no "Normal" režīma uz "Sport" un nekavējoties dzinēja skaņa un reakcija, pārslēgšanās veids, amortizācija, vadība un aktīvais diferenciālis būs gatavi darbībai. Lielākai kontrolei pār automobiļa veiktspēju var izvēlēties īpašu "track" (trase) iestatījumu, kas samazina transportlīdzekļa stabilitātes sistēmas darbības līmeni.

Aktīvs diferenciālis

Jaunās Toyota GR Supra standarta aktīvais diferenciālis ļoti palīdz stabilitātes un efektivitātes ziņā, kad riepas ir uz nodiluma robežas. Šo efektivitāti izjūt visos līkuma izņemšanas posmos ar palielinātu stabilitāti, bremzējot un iebraucot līkumā, un maksimālu saķeri, palielinot ātrumu, lai izbrauktu no līkuma.

8 ātrumu automātiskā pārnesumkārba

Jaunās Toyota GR Supra īpaši vienmērīgais sešu cilindru dzinējs pieskaņots uzlabotai astoņu ātrumu automātiskajai ātrumkārbai – ar pārnesuma pārslēgšanas lāpstiņām pie stūres, kas nodrošina zibenīgi ātru pārslēgšanu un precīzu kontroli līkumos, ja to pieļauj apstākļi.

Augstas veiktspējas apstāšanās jauda

Lai vadītāji varētu izmantot visu tās dinamisko potenciālu, Toyota GR Supra augstas veiktspējas bremzēs ir četru virzuļu Brembo suporti, bet 19 collu lieli, kalti vieglmetāla riteņi ir aprīkoti Michelin Pilot Super Sport riepām.

Paātrinājums pēc palaišanas

Palaišanas vadības funkcija nodrošina spēcīgu paātrinājumu no stāvēšanas līdz maksimālajai jaudai, ļaujot jaunajai Toyota GR Supra sasniegt 100 km/h tikai 4,3 sekundēs, un nodrošinot 250 km/h maksimālo ātrumu.

/
Dizains

Ar savu garo motora pārsegu, kompakto virsbūvi un divu izciļņu jumtu Toyota GR Supra iespaidīgais dizains noteikti iepatiksies autovadīšanas entuziastiem un iekritīs klasisko sporta auto fanu sirdīs un prātos. Toyota pirmoreiz to skatīja dramatiskajā FT-1 konceptauto, kura stilu izstrādāja CALTY studijā, Kalifornijā, tās "Condensed Extreme" (Koncentrēta galējība) dizaina koncepcija apvieno sacīkšu aerodinamiku ar modernu, spēcīgu izskatu, kas acīmredzami liek domāt par braukšanas veiktspēju.
Skatīt vairāk

Condensed Extreme (Koncentrēta galējība) koncepcija

"Condensed Extreme" (Koncentrēta galējība) dizaina koncepcija attiecas tieši uz jaunās Toyota GR Supra iepakojumu. "Condensed" (koncentrēts) tēma redzama attiecībā starp riepām ar lielo diametru, īso garenbāzi un kopējo garumu, bet "Extreme" (galējība) parādās automobiļa platajā stājā ar šauru salonu un platu protektoru, kas nodrošina augsta līmeņa manevrētspēju un stabilitāti.

GAZOO Racing iedvesmota aerodinamika

Balstoties uz pasaules līmeņa autosporta tehnoloģijām, jaunā Toyota GR Supra ir sasniegusi gan optimālas pretestības un celtspējas iezīmes, gan ideālu priekšpuses/aizmugures svara līdzsvaru. Tās izteiksmīgais divu izciļņu jumts samazina pretestību, nesamazinot griestu augstumu, bet izliektais aizmugurējais spoileris samazina celtspēju.

Īpašas pazīmes

Jaunās Toyota GR Supra plato stāju un īso garenbāzi papildina 19 collu lieli, kalti vieglmetāla riteņi un izteiksmīgi sešu LED lukturi. Par godu automobiļa aizsākumiem sacīkstēs aizmugurējie miglas lukturi un atpakaļgaitas gaismas veido punktu LED, kas grupēti aizmugurējā bufera centrā.

Ērtību

Ar kabīni, kurā galvenā uzmanība pievērsta vadītājam, sacīkšu iedvesmotiem sēdekļiem un augstāko tehnoloģiju jaunā Toyota GR Supra ir ideāls universāls automobilis, kas sniedz GT ērtību, kad to vēlies, un sporta auto vadību, kad tas nepieciešams. 8,8 collu centrālā multivides sistēma ļauj piekļūt navigācijai, mūzikai un brīvroku zvaniem, bet "Smart Entry" un "Push Start" sistēma un liels, paplašināms bagāžas nodalījums padara ikdienas dzīvi vieglāku.
Skatīt vairāk

/

Sacīkšu iedvesmoti sēdekļi

Jaunās Toyota GR Supra sacīkšu iedvesmotie, elektriski regulējamie (tai skaitā jostasvietas atbalsta) sēdekļi ietver iebūvētas apsildes un atmiņas funkcijas. Apdare ar Alcantara materiālu Sport aprīkojumam un ādu Premium un A90 aprīkojumiem nodrošina nepārtrauktu ērtību un lielisku atbalstu, it īpaši trasē.

Adaptīvi lukturi

Jaunajā Toyota GR Supra Tev vienmēr būs skaidrs skats uz ceļu. LED tehnoloģija tiek izmantota adaptīvajiem lukturiem, aizmugurējām gaismām un dienas gaitas lukturiem, un visiem spoguļiem ir automātiska aptumšošana, bet stiklu tīrītāji ar lietus sensoriem un atpakaļskata kamera padara visu vēl ērtāku.

Augstas kvalitātes infoizklaides sistēma

Gadījumos, kad vēlies atpūsties, jaunās Toyota GR Supra Sport aprīkojumā ietverta 10 skaļruņu audio sistēma, tai skaitā Bluetooth® un USB portu savienojumi, un centrālais 8,8 collu lielais displejs, kurā ar "Supra Connect" (attiecīgajos tirgos) var piekļūt navigācijai. Premium papildina Sport aprīkojumu ar 12 skaļruņu JBL augstākās klases skaņu sistēmu un bezvadu mobilā tālruņa lādētāju.

Drošība pirmajā vietā

Kā augstas veiktspējas sporta auto jaunajā Toyota GR Supra drošībai ir vislielākā prioritāte. Supra Safety + komplekts ietver aklās zonas monitoru brīdinājumu par izbraukšanu no joslas, brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem, brīdinājumu par sadursmi aizmugurē, parkošanās sensorus ar automātisko bremzēšanu un e-Call sistēmu, kas nopietnas sadursmes gadījumā neatliekamās palīdzības dienestam automātiski nosūtīs atrašanās vietas informāciju. Visas Toyota GR Supra ir aprīkotas arī ar standarta adaptīvo kruīza kontroli un "stop and go" funkciju.

Kabīne

Iedvesmojoties no izkārtojuma, kāds ierasts sacīkšu automobiļos ar vienu sēdekli, jaunās Toyota GR Supra kabīne izveidota tā, lai vadītājs atrastos darbības centrā. Pielāgojami sēdekļu sānu balsti un pārdomāti ceļu paliktņi nodrošina atbalstu, asi izņemot līkumus, bet digitāls kombinēts mērinstrumentu panelis un priekšējais ekrāns (Premium aprīkojumā) parāda ātrumu, infoizklaidi un navigāciju tieši vadītāja acu priekšā.
Skatīt vairāk

Asimetriska centra konsole

Jaunās Toyota GR Supra asimetriskā centra konsole skaidri atšķir aptverošo vadītāja kabīni no atvērtākās pasažiera puses salonā. Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšana lepni novietota konsolē ar slēdžiem katrai darbībai, kas saglabā iestatījumus atmiņā, bet 8,8 collu lielo centrālo multivides displeju var izmantot kā skārienekrānu vai ar pagriežamu vadības ierīci.

Aktīvs skaņas dizains

Jaunā Toyota GR Supra ietver aktīvu skaņas dizainu, divas atlasāmas braukšanas skaņas, kas atbilst vadītāja noskaņojumam. Ikdienas braukšanai "Normal" režīms nodrošina klusu, izsmalcinātu motoru, kas ideāli piemērots garas dienas beigām, bet "Sport" režīms nodrošina aizraujošas augstas skaņas un sacīkšu iedvesmotus plaukšķus un rībienus, pārejot uz mazāku pārnesumu.

Veiktspējas specifikācijas

Dzinēja jauda 340 DIN ZS pie 5 000 - 6 500 apgr./min
Griezes moments 500 Nm pie 1 600 – 4 500 apgr./min
Paātrinājums
(0-100km/h)
4,3 sekundes
Maksimālais ātrums
(Elektroniski ierobežots)
250 km/h
CO2 emisija
(korelēts NEDC)
170 g/km
/
Iepazīstinām ar Toyota GR Supra 2019. gada modeļiem

Uzreiz pēc laišanas tirgū būs pieejami divi 3,0 litru augstas veiktspējas aprīkojumi: Sport un Premium.

/
Jaunā Toyota GR Supra Sport
Aprīkota ar aktīvo diferenciāli un adaptīvo piekari (AVS), 19 collu lieliem kalta vieglmetāla riteņiem un sporta bremžu komplektu, Toyota GR Supra Sport visaptverošās augstas veiktspējas iezīmes palīdz vadītājiem pilnībā izbaudīt automobiļa dinamisko potenciālu.
19" Kalti vieglmetāla diski
Sporta bremzes
Aktīvais diferenciālis
8,8" Skaņas sistēmas displejs (10 skaļruņi)
Adaptīvā kruīza kontrole ar "stop and go" funkciju
"Smart entry" un iedarbināšana, piespiežot pogu
Melni Alcantara materiāla sporta sēdekļi
Navigācija 
Supra Safety +
Adaptīvā piekare (AVS)
Elektriski pielāg. sēdekļi ar apsildi un atmiņas funkciju
Adaptīvi lukturi
/
Jaunā Toyota GR Supra Premium
Papildinot Sport aprīkojuma specifikācijas ar melnas ādas polsterējumu, 12 skaļruņu JBL augstākās klases skaņu sistēmu, priekšējo ekrānu vadītājam un uzglabāšanas un apgaismojuma komplektiem, Toyota GR Supra Premium paredzēts vadītājiem, kas vēlas augstas klases ērtības, kas atbilst lielajai veiktspējai.
Premium īpašās pazīmes (papildu Sport aprīkojumam):
Melnas ādas sporta sēdekļi
JBL augstākās klases skaņu sistēma (12 skaļruņi)
Priekšējais ekrāns
Bezvadu mobilā tālruņa lādētājs
Uzglabāšanas komplekts
Apgaismojuma komplekts
Prominence Red

Vairāk par TOYOTA GAZOO Racing

Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Otrās paaudzes Toyota Mirai. Joprojām nulle emisiju. Kļūstot par pasaules līderi 2014. gadā ar tās pirmo ūdeņraža sedanu, Toyota ir gatava sasniegt jaunas nulles emisiju degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) tehnoloģiju virsotnes ar otrās paaudzes Mirai koncepciju.. Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Jaunais Toyota PROACE CITY un PROACE CITY VERSO Gatavs darbam reizē ar jums. Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri Oriģinālie Toyota aksesuāri padarīs Toyota vēl pievilcīgāku, personiskāku un praktiskāku. Toyota piedāvā plašu aksesuāru klāstu ikvienam un jebkuras paaudzes modelim. Izvēlies aksesuārus savai Toyota. Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: