Yaris Cross

Pilnībā pilsētas SUV
Pilnībā pilsētai. Pilnībā SUV.

Pilnīgi jaunais Toyota Yaris Cross ir parādījis savu patieso dabu. Paceļot Yaris jaunos augstumos, stilīgais Yaris Cross ievieš visas mūsu nākamās paaudzes mazo automobiļu īpašības augsto SUV segmentā.

Aprīkots ar mūsu jaunāko pašuzlādes hibrīda sistēmu, kas nodrošina klasē vadošo efektivitāti un zemas emisijas, ar papildaprīkojuma inteliģento pilnpiedziņas sistēmu patiesai kontrolei jebkuros laikapstākļos un iekārojamām, pilsētai draudzīgām spējām, Yaris Cross atstāj iespaidu pilsētā 2021. gadā.

Zelta Yaris Cross video

Piesakies jaunumiem
SUV izskats, pilsētai piemērots izmērs

Kā atpūtas SUV izgudrotāji mēs visu savu ilggadējo pieredzi esam ieguldījuši Yaris Cross. Tā spēcīgais, muskuļotais izskats un plašais, augstais salons nodrošina visas SUV priekšrocības – daudz kompaktākā, pilsētai piemērotā izmērā.

Mūsu jaunākais SUV, mūsu jaunākā hibrīda tehnoloģija

Kā hibrīdu līderi mēs esam nodrošinājuši savam jaunākajam SUV mūsu visjaunāko hibrīda tehnoloģiju. Pateicoties modernajam 1,5 litru Hybrid Dynamic Force dzinējam, Yaris Cross apvieno izcilu degvielas efektivitāti un zemu CO2 emisiju ar vienmērīgu, atsaucīgu jaudu. Vislabākā kombinācija pilsētai.

Pilnpiedziņas iespējas, klasē vadošā efektivitāte

Tiem, kas vēlas patiesas SUV spējas bez kompromisiem, Yaris Cross var aprīkot ar inteliģento pilnpiedziņu. Unikāla funkcija kompaktam hibrīda SUV, Hybrid AWD-i piedāvā četru riteņu piedziņas sniegto pārliecību, klasē vadošo degvielas patēriņa ekonomiju un zemu CO2 emisiju.

Yaris Cross stāsts

Iepazīsties ar Jasunori Suezava (Yasunori Suezawa), kas radīja Yaris Cross Būdams mūsu kompakto SUV projekta galvenais inženieris, viņš bija atbildīgs par šī auto vīzijas īstenošanu. Sākot ar klasē vadošo Hybrid AWD-i sistēmu līdz modernajam dizainam un vadošajiem drošības parametriem, Suezava atklāj savu lielāko iedvesmas avotu un sasniegumus mūsu jaunā automobiļa izstrādē.

Pielāgojama ietilpība, gudri risinājumi

Neatkarīgi no tā, vai tā ir vieta ikdienas vajadzībām vai brīvdienu vaļaspriekiem, Yaris Cross gudri izmanto pieejamo telpu. Pielāgo bagāžas nodalījumu savām vajadzībām, pateicoties regulējamai, dalītai bagāžas nodalījuma grīdai un nolokāmiem sēdekļiem ar 40:20:40 proporciju, kā arī izbaudi tā ērto pielāgojamo drošības jostu sistēmu un aizmugurējās durvis, ko var atvērt ar kājas kustību.

Pilnpiedziņa, augstākā efektivitāte savā klasē

Tiem, kas vēlas patiesas apvidus auto iespējas bez kompromisiem, Yaris Cross ir pieejams arī ar inteliģentu pilnpiedziņu. Kompaktā hibrīda apvidus auto unikālā iezīme — Hybrid AWD-i — sniedz pārliecību par pilnpiedziņu, bet ar klasē vadošo degvielas patēriņu un CO2 izmešiem.

Vai esi gatavs braucienam?

Pieraksties jaunumu saņemšanai par mūsu Yaris Cross un esi pirmais, kas saņems jaunākās ziņas.

Piesakies jaunumiem

Uzzināt vairāk

GR 86, stāsts turpinās GR 86, stāsts turpinās Iepazīsti trešo GR modeli. Balstoties uz tā priekšgājēja leģendārās braukšanas aizrautības, jaunais, jaudīgākais GR 86 apvieno izsmalcinātu stilu un daudz patīkamāku braukšanas pieredzi. Kāpēc tieši ūdeņradis? Kāpēc tieši ūdeņradis? Uzzini vairāki par ūdeņraža galvenajām priekšrocībām un bieži uzdotajiem jautājumiem par šo degvielas avotu. Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Mūsu viegli uzpildāmie, novatoriskie ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi nodrošina vairāk nekā 650 km braukšanas diapazonu un nerada kaitīgas emisijas, tikai ūdeni. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā ar akumulatoru darbināmi elektriskie automobiļi.