1. Offers
 2. Toyota bZ4X
Ātrā atlase

Pilnībā elektriskais Toyota bZ4X Luxury

Īpašais piedāvājums – fiksēts ikmēneša maksājums – 490 €

 • IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS 490 € – FIKSĒTS UZ 5 GADIEM
 • LĪZINGA PROCENTU LIKME 2 % – NESAISTĪTA AR EURIBOR
 • ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTS PAR ĪPAŠU CENU – 590 €
 • VALSTS SUBSĪDIJA ELEKTROMOBIĻA IEGĀDEI – 4500 €
 • AUTOMOBIĻI IR NOLIKTAVĀ

Pilnībā elektriskais Toyota bZ4X SUV – tagad ar lielisku līzinga procentu likmi un īpašu piedāvājumu ziemas riteņu komplektam

 • Jaunais pilnībā elektriskais priekšējo riteņu piedziņas SUV ar Toyota bZ4X Luxury komplektu, metālisku virsbūves krāsu, jaudīgu 204 ZS elektromotoru un sniedzamību līdz 514 km tagad par īpašu cenu un fiksētu mēneša maksājumu – 490 €.
 • Adaptīvā Toyota bZ4X līzinga maksājumi nav piesaistīti EURIBOR, un fiksētā līzinga procentu likme ir tikai 2 %. Tādējādi tu vari būt drošs(-a), ka ikmēneša maksājumi ir paredzami un ka EURIBOR izmaiņas tevi neietekmē.
 • Turklāt savam jaunajam Toyota bZ4X SUV tu vari izvēlēties ziemas riteņu komplektu par īpašu cenu – 590 € (Nordic Goodyear vissezonas riepas un diski; parastā komplekta cena ir 2367 €).
 • Noliktavā pieejams plašs Toyota bZ4X elektrisko modeļu klāsts, un tu vari saņemt savu jauno auto jau pavisam drīz. Izmanto savu esošo auto kā pirmo iemaksu jaunā auto iegādei.
 • Automobiļa cena no: 56 650 €.

Pilnīgs sirdsmiers katra Toyota bZ4X standartaprīkojumā

Sirdsmiers ir jaunā Toyota bZ4X standartaprīkojumā. Iegādājoties automobili, tu saņemsi produktus un pakalpojumus, kas ļaus pilnībā izbaudīt elektrisko laikmetu.

 • Cenā iekļauta apkopes programma līdz 5 gadiem vai līdz 75 000 km
 • Vilces akumulatora garantija līdz 10 gadiem vai līdz 1 miljonam km
 • Toyota Relax garantija līdz 10 gadiem vai 185 000 km
 • Palīdzība uz ceļa līdz 10 gadiem
 • Sienas lādētāja kabelis (Type 2 Mode 3) un kabelis (Type 2 Mode 2) uzlādei no mājsainiecības kontaktdligzdas ir iekļauti cenā

 

Jaunais Toyota bZ4X ir par 4500 € lētāks ar valsts līdzfinansējumu elektromobiļiem

Elektromobiļa iegāde ir ne tikai videi draudzīga un pārdomāta izvēle, bet arī īpaši izdevīgs pirkums, jo ir iespēja saņemt valsts finansējumu, kas var sasniegt pat 4500 €. Lasi vairāk šeit.

Kalkulatori

Izmantojot nobraucamā attāluma un uzlādes laika kalkulatorus, tu uzzināsi, cik labi Toyota bZ4X atbilst tavam dzīvesveidam. Viss, kas tev jādara; ievadi savus braukšanas paradumus un uzlādes iespējas, un kalkulators parādīs, cik tālu vari nobraukt un kā optimāli uzlādēt savu Toyota bZ4X.
Pievieno savam Toyota bZ4X aksesuārus, kas lieliski noder braucot

Oriģinālie Toyota jumta bagāžnieki

Jumta bagāžnieki atvieglo lietu pārvadāšanu un ļauj uz jumta piestiprināt dažāda veida aprīkojumu – slēpes, snovbordu vai jumta kasti. Izturīgie rāmji ir aerodinamiski, lai samazinātu vēja pretestību, un ir aprīkoti ar slēdzamiem sānu pārsegiem drošībai.

Jumta bagāžnieka komplektā ietilpst fiksēts uzstādāms jumta statīvs un montāžas komplekts.

Toyota modelim ir bZ4X noņemams vai fiksēts vilkšanas āķis

Toyota oriģinālais vilkšanas āķa komplekts ir izstrādāts, lai nodrošinātu gan vilkšanas āķa, gan transportlīdzekļa konstrukcijas izturību. Tu vari vilkt piekabi, laivas piekabi vai pie āķa piestiprināt velosipēdu bagāžnieku un līdz pat 3 riteņiem. Vēlāka noņemamā vilkšanas āķa uzstādīšana un noņemšana ir vienkārša un neprasa īpašas iemaņas.

Virsbūves aizsardzība visa gada garumā

Īpašais keramiskais virsbūves aizsardzības līdzeklis nodrošina tava jaunā Toyota bZ4X krāsojumam divkāršu aizsardzību visa gada garumā, kas ir īpaši noderīgi gaidāmajos ziemas mēnešos. Regulāra virsbūves aizsardzības līdzekļa lietošana palīdz ilgus gadus saglabāt ne tikai automobiļa skaisto izskatu, bet arī automobiļa augsto pēcpārdošanas vērtību.

Vidējais elektrības patēriņš 14,4–17,9 kWh/100 km. Maksimālais nobraucamais attālums 415–513 km (saskaņā ar WLTP datiem). Nobraucamo attālumu ietekmē vairāki faktori, tostarp automobiļa svars, laikapstākļi un temperatūra, ceļa seguma veids un kvalitāte, kā arī braukšanas stils. Šie dati var neatspoguļot faktisko braukšanas sniegumu. Attēli ir ilustratīvi.

Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 31.12.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Finansējums tiek piedāvāts sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automobilim ar cenu 57 450 €, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (8 617,50 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (861,75 €), atlikušo vērtību 40,38% (23 200 €) un 100 000 km nobraukumu līguma termiņa beigās, fiksētu procentu likmi 2,0%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 489,80 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam.