1. Offers
 2. Toyota bZ4X
Ātrā atlase

Pilnībā elektriskais Toyota bZ4X

Īpašais piedāvājums Toyota bZ4X modeļiem noliktavā.

 • Sākot no 44 000 €
 • Ietaupījums vismaz 12 500 €
 • LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR
 • SUV ziemas riteņu komplekts - 590 €
 • Cenā iekļauta apkope uz 5 gadiem vai 75 000 km
 • PAPILDUS TAM VALSTS SUBSĪDIJU ELEKTROMOBIĻA IEGĀDEI – 4500 €
 • ĀTRA AUTO PIEGĀDE

Katra izvēle ir svarīga

Lai palīdzētu tev atrast labāko Toyota, mēs piemērojam 0,99% līzinga likmi + 3 mēnešu EURIBOR visiem pilnībā elektriskajam Toyota bZ4X. Piemēram, Toyota bZ4X Luxury cena ir no 454 € mēnesī.
Uz piedāvājumu Opens in new window

Labākais automobiļa maiņas piedāvājums

Lai atvieglotu jauna Toyota automobiļa izvēli, mēs piedāvāsim labāko automobiļa maiņas piedāvājumu tavam esošajam automobilim un izmantosim to kā pirmo iemaksu tavai jaunajai Toyota. Automobiļa marka vai modelis nav svarīgi.

Un neraizējies – tu vari turpināt braukt ar savu esošo auto, līdz ierodas tava jaunā Toyota.

Vecā automobiļa novērtēšana un visi jaunā automobiļa līzinga dokumenti tiek izskatīti ātri, un mēs visu sakārtosim tavā vietā.

Atrast tuvāko pārstāvi

Ziemas riteņi par īpašu cenu

Gadalaiki un ceļa apstākļi mainās. Tāpēc mēs izveidojām īpašu ziemas riteņu komplektu, kurā ietilpst Goodyear vissezonas riepas ar vieglmetāla diskiem. Pērkot jaunu Toyota bZ4X, šis ziemas riteņu komplekts pieejams par īpašu cenu – 590 € (standarta cena 2387 €).

Pilnīgs sirdsmiers katra Toyota bZ4X standartaprīkojumā

Sirdsmiers ir jaunā Toyota bZ4X standartaprīkojumā. Iegādājoties automobili, tu saņemsi produktus un pakalpojumus, kas ļaus pilnībā izbaudīt elektrisko laikmetu.

 • Cenā iekļauta apkopes programma līdz 5 gadiem vai līdz 75 000 km
 • Vilces akumulatora garantija līdz 10 gadiem vai līdz 1 miljonam km
 • Toyota Relax garantija līdz 10 gadiem vai 185 000 km
 • Palīdzība uz ceļa līdz 10 gadiem
 • Sienas lādētāja kabelis (Type 2 Mode 3) un kabelis (Type 2 Mode 2) uzlādei no mājsainiecības kontaktdligzdas ir iekļauti cenā

 

Jaunais Toyota bZ4X ir par 4500 € lētāks ar valsts līdzfinansējumu elektromobiļiem

Elektromobiļa iegāde ir ne tikai videi draudzīga un pārdomāta izvēle, bet arī īpaši izdevīgs pirkums, jo ir iespēja saņemt valsts finansējumu, kas var sasniegt pat 4500 €. Lasi vairāk šeit.

Kalkulatori

Izmantojot nobraucamā attāluma un uzlādes laika kalkulatorus, tu uzzināsi, cik labi Toyota bZ4X atbilst tavam dzīvesveidam. Viss, kas tev jādara; ievadi savus braukšanas paradumus un uzlādes iespējas, un kalkulators parādīs, cik tālu vari nobraukt un kā optimāli uzlādēt savu Toyota bZ4X.
Pievieno savam Toyota bZ4X aksesuārus, kas lieliski noder braucot

Oriģinālie Toyota jumta bagāžnieki

Jumta bagāžnieki atvieglo lietu pārvadāšanu un ļauj uz jumta piestiprināt dažāda veida aprīkojumu – slēpes, snovbordu vai jumta kasti. Izturīgie rāmji ir aerodinamiski, lai samazinātu vēja pretestību, un ir aprīkoti ar slēdzamiem sānu pārsegiem drošībai.

Jumta bagāžnieka komplektā ietilpst fiksēts uzstādāms jumta statīvs un montāžas komplekts.

Toyota modelim ir bZ4X noņemams vai fiksēts vilkšanas āķis

Toyota oriģinālais vilkšanas āķa komplekts ir izstrādāts, lai nodrošinātu gan vilkšanas āķa, gan transportlīdzekļa konstrukcijas izturību. Ja automobilim ir uzstādīts sakabes āķis, tu vari vilkt līdz 750 kg smagu piekabi vai uzstādīt velosipēda turētāju un pārvadāt līdz 3 velosipēdiem. Vēlāka noņemamā vilkšanas āķa uzstādīšana un noņemšana ir vienkārša un neprasa īpašas iemaņas.

Virsbūves aizsardzība visa gada garumā

Īpašais keramiskais virsbūves aizsardzības līdzeklis nodrošina tava jaunā Toyota bZ4X krāsojumam divkāršu aizsardzību visa gada garumā, kas ir īpaši noderīgi ziemas mēnešos. Regulāra virsbūves aizsardzības līdzekļa lietošana palīdz ilgus gadus saglabāt ne tikai automobiļa skaisto izskatu, bet arī automobiļa augsto pēcpārdošanas vērtību.

Vidējais elektrības patēriņš 14,4–17,9 kWh/100 km. Maksimālais nobraucamais attālums 415–513 km (saskaņā ar WLTP datiem). Nobraucamo attālumu ietekmē vairāki faktori, tostarp automobiļa svars, laikapstākļi un temperatūra, ceļa seguma veids un kvalitāte, kā arī braukšanas stils. Šie dati var neatspoguļot faktisko braukšanas sniegumu. Attēli ir ilustratīvi.

Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi. Īpašie piedāvājumi nav apvienojami.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 39 450€, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (5917.51 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (591.75 €), atlikušo vērtību 40% (15 780€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 401 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.