1. About us
  2. Toyota vision & philosophy
Ātrā atlase

Toyota redzējums un filozofija

Mūsu pamatvērtības
Mūsu uzņēmumam ir lepna vēsture un aizraujoša nākotne. Abas ir balstītas uz pamatvērtībām – cieņu pret cilvēkiem un nepārtrauktu pilnveidi. Mēs izmantojam šīs vērtības, lai nodrošinātu mūsu vīziju par drošas un atbildīgas nākotnes mobilitātes radīšanu visiem, kas rada prieku visiem.
  • Mūsu misija: Prieks visiem


    Mūsu priekšsēdētājs Akio Tojoda (Akio Toyoda) ir publiski paziņojis, ka mūsu uzņēmumam ir jādodas tālāk par transportlīdzekļu ražošanu uz mērķi radīt “prieku visiem”. Autobūves nozarē ievērojami progresē tādas tehnoloģijas kā elektrifikācija un savienota, automatizēta braukšana. Uzņēmums Toyota joprojām ir apņēmības pilns ražot arvien labākus automobiļus. Tikpat svarīgi ir izstrādāt mobilitātes risinājumus, kas palīdzētu ikvienam baudīt dzīvi. Šādi mēs veicam savu ieguldījumu, lai radītu labāku sabiedrību nākamajiem 100 gadiem un ilgāk.

  • Mūsu vīzija: Radīt mobilitāti visiem


    Daudzveidīgajā un nedrošajā pasaulē Toyota cenšas uzlabot mobilitātes kvalitāti un pieejamību. Mēs vēlamies radīt jaunas iespējas visai cilvēcei un atbalstīt ilgtspējīgas attiecības ar mūsu planētu.

  • Mūsu ceļš uz priekšu

    Kopš Toyota dibināšanas mēs esam darbojušies saskaņā ar mūsu filozofiju un pamatprincipiem, lai nodrošinātu uzticamus produktus un atbalstītu ilgtspējīgu sabiedrības attīstību. Toyota way ir vienkārša sistēma, kā piemērot mūsu pamatprincipus un veidot tādu uzņēmumu, kāds mēs vēlamies būt. Izmantojot TRS, kas ir slavenā Toyota ražošanas sistēma, mēs strādājam saskaņā ar oriģinālu ražošanas filozofiju, kuras mērķis ir novērst atkritumus un panākt pēc iespējas lielāku efektivitāti.